Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak odblokovat SMARTPHONE od Eurotelu ?

milennium (336)|29.8.2003 12:58
Nazdar.Mám dotaz pro všechny co mají Smartphone od Eurotelu.Nevíte jak odblokovat tento přístroj.Vím,že starší verze (od Orange SPV) šli odblokovat,ale tento prý již nejde...Nevíte jak na to ????
Předem dík za info.
Jarda.
Pavel Koza (4761)|29.8.2003 13:08
No, na odpoved, ze odblokovat se da kodem zakoupenym od Eurotelu, asi necekate:) Zaslechl jsem, ze to jiz nekdo umi, myslim z Brna, ale vic informaci jsem jeste nezjistil. Ten postup na Orange SMP nejde...
hybo (3107)|31.8.2003 15:50
Ale funguje :-) Presny popis sem nebudu posilat, ale ja jsem si to odblokoval v pohode (pokud nepocitam to, ze mi pak lehl HDD :-) vse ale najdete na www.modaco.com
milennium (336)|1.9.2003 10:33
[QUOTE="hybo"]Ale funguje :-) Presny popis sem nebudu posilat, ale ja jsem si to odblokoval v pohode (pokud nepocitam to, ze mi pak lehl HDD :-) vse ale najdete na www.modaco.com[/QUOTE]

No je mi jasný,že to jde,ale já to nikde nenašel.Jediné co vím,že se musí přehrát bootloader na nižší verzi a pak se to dá odblokovat...Ovšem jak se přehrává bootloader to vážně nevím...Myslít,že by jste mi nemohl poradit? A odpověď hodit do mailu? (f.black@worldonline.cz)
Dík,Jarda.
hybo (3107)|1.9.2003 10:38
Zasilam