Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: Jakou mapu pro střední a východní Evropu?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od MilanSu
    No ja zkousel ViaGps taky, ale vzdy asi po minute navigace v realu mi totalne zmrznul. Takze jsem se vratil k EE. Kdyby fungoval, tak podrobny je dost, to se musi uznat.
    Nevím, s funkčností jsem nikdy neměl žádné problémy, s nulovým komfortem a zvrácenou logikou ano. A najel jsem s tím nemálo km a jen jednou se mi to zdařilo „zblbnout“ tak, že to málem skončilo u papírové mapy…. Ještě, že to temkrát zachránila nejspolehlivější a nejdražšší navigace - paní, u který bydlím.
    Kvalita a aktuálnost mapových podkladů však tyto nedostatky převažují, a to značně.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Kocir
    V kterych koncinach? Jih evropy? DNVX ma mapy od TeleAtlasu, respektive evropu by mel mit od Navtequ nebot jejich mapy jsou kvalitnejsi.
    Pokud se bavime o te mape co je pro TT a je tam podrobne i Slovensko, tak to je mapa vyrobena nekym jinym a nelze ji pokladat, diky (ne)kvalite za profesionalni mapu.
    potrebujem primárne škandináviu a západnú eu., čo je zrejme štandard pre každého výrobcu. takže otázny zostáva zbytok - kto má lepšiu prejazdnú mapu + nejaké väčšie mestá v Pobaltí, Polsko, CZ+SK, Madarsko. bývalú juhosláviu by som zúžil na chorvátsko, to by bol len taký bonus, ide mi hlavne o tie predchádzajúce krajiny.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

To Mudrunka : No tak to jsi mel stesti, mne se to nepodarilo rozbehnout. Kdyz jsem to zkousel doma, tak jde prohlizet jenom mapa a na miste v Chorvatsku s plnym autem zenskych apriori nevericich zadne navigaci jsem nemel tu silu to nejka moc zkouset a laborovat a testovat. Ale je to mozna moje chyba a navic na TT jsem zvykly a na to kde jsem jezdil mi Eastern Europe stacilo

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Me to na ACERu taky blblo uz doma kdyz jsem prohlizel mapy
    verze to byla 1.4, ted mam na ASUSu 1.5 a posledni map update tak uvidim

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. tom tom XL, nevidí mapu
    Od favo222 v sekci TomTom
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 28-11-2011, 11:08
  2. Garmin Nuvi 250 - firmware a mapa střední Evropy
    Od MrPierc_ce4you v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 04-10-2011, 16:48
  3. GPS software pro Čechy a východní Evropu
    Od bardo_ce4you v sekci Jakou si vybrat / koupit navigaci?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-04-2005, 15:19