Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 30 z 31 PrvníPrvní ... 2028293031 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 436 až 450 z 451

Téma: Acer n310 / n311 - rady, tipy, triky, problémy, FAQ

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

To Tom.Lizner:
    Zdar. Máš už tu 214ku doma ? Jestli jo, nevyzkoušel bys prosím ozVGA a USB host ?
    Chci do ní jít taky, USB host bych oželel, ale mít VGA stroj a nejet na VGA bych nedal..

Potřebuju to vědět, abych se mohl rozhodnout mezi tím IPAQem a druhou variantou (nová baterie pro n311+ 16GB flashdisk).

Jinak pro ostatní, ROM jsem menil jenom jednou a to z původní koupené v přístroji na verzi 1.00.15 na které běžím doposud a za celou dobu
    co ho mam jsem neměl víc než tak 3-4 hardresety. Po poslednim jsem přestal stahovat nové a "skvělé" nové verze programů, používám stále ty osvědčené a nikdy se mi nestalo, že by něco nefungovalo.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ahoj, zatim jeste nemam, v utery by mi ji meli privezt. Jinak tady http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1756 je slusna recenze

edit: uz ten iPAQ mam a pak to tedy mozna zkusim, ale to uz patri do jine diskuze - http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=25169
    Jinak velikosti je to fakt ohromnej rozdil, zatimco n300 bylo jedno z nejmensich pda, ten ipaq vypada jako jedno z nejvetsich, vazne macek!

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ahoj vsichni, stal se mi mensi pruser a potreboval bych poradit, pokud si s tim budete nekdo vedet rady. Nez jsem dal svoji n311 pryc, zazalohoval jsem si kontakty a kalendar tim acerovksym zalohovacim programem do souboru s priponou .abk (acer backup). Jenze nepouzivam outlook, tudiz jedina zaloha je ten soubor. A prusvih je, ze ted do noveho pda nemam jak naimportovat ty data z toho .abk Vedel byste mi nekdo poradit, co s tim?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Obavam se ze jedine si pucit u znamyho Acera a po restore to opet bekapnout PimBackupem (pro paranoika jeste ne v binary modu )

Nováček
    Registrace
    May 2006

Shotek: Hm, dik, toho jsem se bal... No kazdopadne pokud byste se nekdo chystal na hardreset vasi n300, myslite, ze byste mi mohli "odblokovat" moji zalohu?

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

hoj hele tetka mi muj acer dělá mový potíže
    poslouchám hudbu nebo píšu na klávesnicy,bebo jedu v aute s Gps a hnu pod nejakej blbej uhel tak se se jakoby vypne a ukončíse najednou všechnu programy a musim zmáčknou boční tlačítko a zase všechno pozapínat a už me to nebaví neníte nekdo co s tím ?

beru všechno krom rady dej to do servisu :-)

Nováček
    Registrace
    May 2006

to jako ze s nim proste nejak hnes a krach? He, to vypada na hw chybu, mozna nekde nejaky nedrzici kablik k pameti, ktery pod urcitym uhlem ztrati kontakt a zpusobi to.
    Nechces radu typu dej to do servisu? Hm. Co to zkusit polozit na koleje? Sorry, to ti asi moc nepomuze Ale fakt bud servis, nebo koleje (v pripade servisu acer budes rad, jesli ti to nakonec nevyjde nastejno )

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Než dlouze laborovat, zda to nědělá nějaká aplikace (ale osobně bych to také tipnul na nějaký hw problém), udělej HR a vyzkoušej na prázdném PDA (s defaltními aplikacemi). Pokud bude i pak, tak opravdu nezbyde, než to dát do servisu nebo pokud je to po záruce a oprava by byla drahá, tak prodat na součástky (hlavně displej).

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

ale co je nejvíc divný když ho mám zaplý tak se nic nedeje i když s ním třepu a když zapnu nejakou aplikaci tak stačí nahnou a kick

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Ještě vyzkoušej, jestli to dělá i při připojeném externím napájení, alespoň se eliminuje chyba v tom pofiderním vypínači pod krytem baterky. Pokud to bude stejné, taky bych vyzkoušel, ještě před tím vlakem, hard reset a potrápit to bez instalování jakéhokoli software, jen s tím, co tam je po resetu.
    I.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

koupil jsem si pda z bazaru vse behalo jak melo pak jsem si snim hral a najednou jsem si ho nejak zablokoval,tak jsem dosel do pc servisu kde mi poradili restartovat ze se pda vrati do tovarniho nastaveni.ale uz po druhem dnu po zapnuti se objevi napis acer n300 handheld a pote bila displej s obrysem pda na stredu a to je vse co se deje.prosim o pomot.dekuji edis23

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

teoreticky melo jit o tzv. "bilou smrt" - nahrat na SD kartu nejnovejsi ROM a provest flash, odkazy na ROM i postup jsou urcite v tomto foru.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

jo to sem si taky hrál a stalo se mi to samý stačí to přeinstalovat

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

ahoj panove, jaka existuje nejnovejsi ROM na n300? nemusi byt ofiko, klidne nejaka ruska verze, jde mi o rychlost a stabilitu. PDA pouzivam jako zavadec TomToma a obcas mam problem, ze TomTom nahlasi malo pameti a spadne, coz nechapu... Ale i kdyby se updatem tento problem nevyresil, rad bych nejakou novejsi ROM.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Acer n 311 :
    poradil by mi někdo,kde sehnat nebo koupit kryt na baterii?
    Prostě jsem jej ztratil.
    Díky

Strana 30 z 31 PrvníPrvní ... 2028293031 PosledníPoslední

Podobná témata

1. XPERIA X2 Rady,tipy,triky,Zkušenosti
    Od htcjirka v sekci SE XPERIA X2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 07-02-2010, 21:55
  2. Invisible shield - Rady,tipy,triky,ZKUŠENOSTI
    Od Lyzar12 v sekci SE XPERIA X1
    Reakcí: 4