Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pro zasmání (i k zamyšlení)

Zdenek Malinsky (9781)|6.3.2006 14:28
Slovenské weby mobilmania a zive začaly vydávat každou sobotu článek s názvem Sobotník. Zatím vyšly 3:

Ženy a počítače: problémový vzťah

Konečne celá pravda: Pre koho je určený Linux?

Etiketa mobilnej komunikácie: desatoro prikázaní


Doufám, že budou pokračovat a že to Lutonský nezakáže, když nic takového na české verzi není. :?
swez (2)|9.3.2006 00:38
hezký :)
Velvet (353)|9.3.2006 11:59
Hmm...po přečtení prvního článku jsem zjistila, že asi nejsem žena, jak jsem se celých 22 let mylně domnívala :O :)
beecher (9270)|9.3.2006 15:03
Velvet ber to s klidem. Tohle jsou clanky fakt na zasmani...
Znam spoustu programatorek a spravkyn siti a jsou naprosto normalni... Nemluve o tom, ze je s nima aspon o cekem pokecat...

BTW Vis jak...
Matfyzak je krasny a inteligentni...
Matfyzacka je taky krasny a inteligentni... ;) :D
Velvet (353)|9.3.2006 18:46
[QUOTE="beecher"]Velvet ber to s klidem. [/QUOTE]
Beru ;)
[QUOTE="beecher"]BTW Vis jak...
Matfyzak je krasny a inteligentni...
Matfyzacka je taky krasny a inteligentni... ;) :D[/QUOTE]
No a do matfyzačky mám teda zas přeci jen trochu daleko...teda aspoň pokud jde o vědomosti :D
beecher (9270)|13.3.2006 15:12
Ale nikdo nerika, ze nemuzes byt krasny a inteligentni... :D :D :D
Velvet (353)|13.3.2006 18:01
[QUOTE="beecher"]Ale nikdo nerika, ze nemuzes byt krasny a inteligentni... :D :D :D[/QUOTE]
A o tom to je :oops: :)
Zdenek Malinsky (9781)|16.3.2006 10:40
Dnes jsem konečně nahlédl na svránky VyVolených 2. Nejhezčí ženská tam je Pity. To že je to tranďák jsem zjistil až po chvíli. Prima z toho dělá asi Freak Show. :D
Standa_ce4you (380)|16.3.2006 14:19
To je asi přirozený vývoj - soudím, že jednička se lidem líbila, protože nebylo možno se někam hnout, abych o VyVolenývh neslyšel. Ale i to omrzí, a tak se zevšednělý pořad musí vyvažovat extrémnějšími typy lidí :D. Ve trojce už budou účinkovat lidé z okolí Černobylu atd...
Miloš Strouhal (3997)|16.3.2006 14:26
Ja zase predevcirem zjistil ze jedna z vyvolenych slecen je ma stara znama, kterou jsem asi tri roky nevidel, a ktera od te doby pribrala minimalne tak 20 kg, takze jsem na ni asi tak dva dily koukal aniz bych ji poznal.. Teprve kdyz jsem zaslechl jeji prijmeni mne to trochu trklo, mrknul jsem na internet, a nasel si jeji fotky z minulosti. To bylo panecku prekvapeni.. :) No, tak uz mam alespon duvod to obcasne sledovat a drzet nekomu palce.. :) Bylo by fajn kdyby to vyhrala, alespon bych mel o duvod vic se k ni zase znat! :D
Velvet (353)|16.3.2006 19:24
A co jsou to ti Vyholení? :)
Nejlepší reality šou je TV 24CZ, hlavně pak přenosy z poslanecké sněmovny :D
mpiesch (3)|17.3.2006 06:32
Tak jsem objevil PDA s velmi rychlým procesorem:

ETEN Pathfinder - další s DVB-T

:D


EDIT: Tak už to opravili...
beecher (9270)|17.3.2006 10:01
Opravdu velmi rychly procesor... :sarcastic:
Nekdo kopiruje clanky a jeste to zprasi... Procesor a DVB-T... Njo, to bych chtel videt...