Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Instalace ClearVue na kartu

Pavel z Dolan (31)|5.3.2006 17:19
Neumim si poradit s tim jak prostrednictvim AS nainstalovat ClearVue na pametovou kartu.

Nejdriv popis stavu pameti:
- pomoci Task Manageru jsem si zjistil informace o pameti a jsou nasledujici:
hlavni pamet - celkem 17,95MB, pouzita 16,48MB, volna 1,47MB
programova pamet - celkem 45,06MB, pouzita 22,4MB, volna 22,66MB
pamet flash - celkem 976,1 MB

Spustim instalaci ClearVue z prilozeneho CD, spusti se mi AS a v nem je napsano: Pozadovane misto pro vybrane programy 3676,3K a Volne misto v zarizeni 1500,0K

Moznost "Instalovat program do vychoziho adresare" je neaktivni, sediva.

Kdyz dam instalovat tak mi to hlasi, ze nemam volne misto v telefonu. Ja vim, ze ho tam nemam, ale cekal bych moznost volby instalace na SD kartu.

Moje dotazy tedy jsou:
1) Jak rici AS, ze chci dany program instalovat na SD resp. zaktivnit prosedivelou moznost "Instalovat program do vychoziho adresare"

2) Jak zjistit jake programy mi zabiraji a jakou merou tu vyse uvedenou hlavni pamet (17,95MB)

3) Musim opravdu odinstalovat nejaky program a uvolnit si tak hlavni pamet abych mohl instalovat ClearVue?

4) Nesel by nejakym zpusobem zmenit pomer mezi "hlavni" a "programovou" pameti?

Asi delam nejakou trivialni chybu. Budu rad kdyz mi nekdo z vas ukaze jaka jsem LAMA.

Pavel
Kyle (279)|6.3.2006 10:23
Najdi si instalacni cab na disku - c:\program files\Microsoft ActiveSync\WESTTEK\ClearVue241_SP\Viewers\birch\arm\ClearVue.arm.CAB, nakopiruj ho na kartu a spust ho z karty.
Pit_ce4you_oldd (15)|8.3.2006 22:09
Zkoušel jsem všechny možný a nemožný postupy a:

1) Pokud instaluju do paměti, tak se sice ukáže v programech, ale nenastaví asociace s koncovkami souborů
2) Pokud nainstaluju na kartu, tak ani 1) ani se neukáže v programech

A to ani postupu dle Kyle. Vám to všem funguje OK?