Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

2.6.3

MMM_ce4you (42)|5.3.2006 13:54
tak jsem zkusil novou verzi 2.6.3 a obratem se zase vratil k 2.6.2 ...proc? nefunguje korektne "fullscreen" zobrazeni, misto spodni navigacni listy je tam prazdne bile misto...
nobo (0)|5.3.2006 21:41
Dobrý den,
také jsem naltěl na novu verzi 2.6.3, ale dopadl jsem ještě hůř, nezobrazuje mi vůbec mapu. Bohužel se mi stala nepříjemná věc, že jsem si při stahování nové verze omylem přepsal 2.6., která mi kromě otáčení mapy fungovala naprosto spolehlivě. Moc prosím, jestli někdo můžete, pošlete mi mailem v. 2.6.2. Díky. novakb@atlas.cz
PLANstudio (171)|14.3.2006 22:37
Stáhněte si prosím verzi 2.6.7, všechny problémy by již v ní měly být odtsraněny.
palmar1 (15)|15.3.2006 12:32
[QUOTE="PLANstudio"]Stáhněte si prosím verzi 2.6.7, všechny problémy by již v ní měly být odtsraněny.[/QUOTE]

Instaloval jsem, instaloval. dokonce jsem si k tomu stáhnul i navigační data vydaná ve stejný den. Výsledkem je upozorňování, že navigační databáze mají rozdílné verze - tak nevím, je nějaká novější? co a jak mám odinstalovat a hlavně co nainstalovat místo toho? :mad:
PLANstudio (171)|15.3.2006 14:00
Problém bude v duplicitě dat:

• pokud program po instalaci dat pro hledání cest hlásí „Chyba ve vyhledávání cest!“ jedná se kolizi starší a nové verze dat, přičemž jedna verze se nachází na kartě a druhá v hlavní paměti. Řešením je ruční smazání souboru „CR.SMR“ z karty i z hlavní paměti a opětovná instalace aktuálních dat do požadovaného umístění.

• při instalaci nové verze programu je nutné nejprve ukončit běžící aplikaci v PDA pomocí menu Mapa > Konec! Bez řádného ukončení se nová verze nenainstaluje správně, resp. se neprojeví změny.

palmar1 (15)|15.3.2006 16:58
[QUOTE="PLANstudio"]Problém bude v duplicitě dat:....
[/QUOTE]

Máte pravdu, poflakovalo se tam 14 Mb dat. To jsou ty velké karty...Díky za radu, funguje to...:yes: