Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dell X51V a BT GPS Nemerix

HudsonStan_ce4you (0)|5.3.2006 01:33
Poradte mi prosim nekdo jak to nastavit. Pokud GPS sparuji a nastavim porty COM 8 a COM 7 jako vstupni a vystupni (samozrejme jsem zkousel i jine kombinace... treba COM 4 a COM 8), tak mi po pripojeni PDA GPSku vypne. Po zapnuti muzu parovat a nastavovat znovu. Setkal se tu uz nekdo s timto problemem? Ze SW jsem zkousel bundlovany k GPS i PocketKIMa. Vzdy se pri pokusu o pripojeni GPS vypne.
Jsem z toho uz docela nestastny protoze drive s PalmT3 a Smartmaps mi fungovala GPSka nez problemu a s notebookem funguje nadale, takze problem neni pravdepodobne v ni.

Diky moc za kazdou uzitecnou radu.
beecher (9270)|5.3.2006 08:43
Mne vzdycky stacilo akorat GPSku v BT manazeru sparovat se zarizenim a vytvorit odchozi port COM7 a tim byl cely problem s GPSkou vyresen. Pravda, nemam Nemerixe, ale myslim, ze tohle by melo zafungovat...

Samozrejmosti je v Start->Settings->System->GPS nastavit vsechno na None, nebo jak to tam je...
HudsonStan_ce4you (0)|8.3.2006 09:00
Jak jednoduche. Diky za radu. Zatim to vypada ze to s PocketKIMem bude fungovat. Mam to ted na stole pred sebou propojene a GPS se nevypina. Uvidim jeste az to vytahnu ven na signal.

jeste jednou diky za pomoc
HS
beecher (9270)|8.3.2006 10:02
No vida...
Ale PocketKIM? Chodit to bude, ale uz jenom jak to slysim, naskakuje mi husi kuze...
HudsonStan_ce4you (0)|8.3.2006 20:46
No... jasne ze to neni nejlepsi SW na trhu, ale jak se rika: Darovanemu koni....
Chtel bych v budoucnu Tomtoma, ale je dost drahy.
Jinak co se tyce toho propojeni GPS, tak jsem se naivne ridil nejakym navodem z netu, kde pouzivali nastaveni portu pro oba smery a tykalo se to zrovna WM5 a BT GPS.