Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus A636 - clean reset?

Daan (3)|5.3.2006 01:07
Nevi nahodou nekdo jak udelat na ASUSU A636 clean reset? Vim jen ze hard reset je tlacitko doleva + doprava + reset :)) Ale potrebuji obnovit puvodni nastaveni a smazat vsechna data :)) Diky za odpoved :)
Mark314 (232)|5.3.2006 08:33
Podle toho co jsem s dočetl na netu je to:
Mínus(u hlasitosti)+Přepínač režimů+Reset
Daan (3)|7.3.2006 00:33
Ale to je prave jen ten Hard reset co jsem psal, nebo ne? Potrebuji smazat vsechny data i v pameti PDA...
Mark314 (232)|7.3.2006 09:27
[QUOTE="Daan"]Ale to je prave jen ten Hard reset co jsem psal, nebo ne? Potrebuji smazat vsechny data i v pameti PDA...[/QUOTE]No já nevím, ale na těch stránkách bylo psáno, že to je clean boot. Ještě se tedy podívám.
PS.: v Manuálu to není napsáno?
Daan (3)|7.3.2006 12:23
V manualu jsem to nenasel, kazdopadne dik :-)) Muzes sem prosim hodit link na tu stranku, kde jsi to nasel?
Mark314 (232)|7.3.2006 16:35
[QUOTE="Daan"]..Muzes sem prosim hodit link na tu stranku, kde jsi to nasel? [/QUOTE]Jistě... našel jsem to na tomto německém foru... ;)
wipeer_ce4you (1)|16.3.2006 15:23
Ahoj, taky jsem se snažíl zjistit jak uvést přístroj do původního stavu a zjistil jsem, že clearboot se provede tak že stisknete «Hlasitost -»+«Přepínač režimů»+«Reset», pokud to někomu nebude fungovat je třeba trochu déle podržet «Reset». Poté se zobrazí obrazovka s varováním, nyní stiskněte tlačítko nahoru «(-)» a je vymalováno. Když stisknete tlačítko dolu «(+)» nebo do 5 sec. nezareagujete provede se standartní reset.