Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zprovoznění Stowaway Travel Mouse na Qtek 9000

JR_ce4you (4)|4.3.2006 15:18
Vlastním Qtek 9000 s původní ROM, dnes jsem si koupil "vysněnou" BT myš od Think Outside a naprosto jsem selhal při snaze o zprovoznění. Ze stránek výrobce jsem stáhl ovladač v 4.4 právě z odkazu pro Qtek 9000, tohle MDA je i výrobcem uváděno jako kompatibilní. Ovladač jsem nainstaloval a při otevření obslužného programu k myši mám hlášku, že není detekován BT a ovladač žádá nainstalovat software Widcomm BTW 1.4.X-1.5.x nebo Drakar 6.x.x.V MDA je samozřejmě nainstalován ovladač od MS, který např. BT sluchátkem funguje. Diskuze jsem procházel a viděl jsem, že několik uživatelů HTC Universal tuto myš zprovoznilo, byť zřejmě s problémy. Poradí někdo polopaticky začátečníkovi, jak toho docílit.
Pavlucha (1496)|4.3.2006 17:07
Vypni si ovladac mysi ktery je ve WM5. Udelas to z toho ovl. SW od mysi.
JR_ce4you (4)|4.3.2006 17:33
Kde přesně ten původní ovladač vypnu? Koukám na to dost bezradně.
Pavlucha (1496)|4.3.2006 18:48
Ja to ted nemam nainstalovany, ale da se vypnout tam, kde vyhledavas mys (nemyslim parovani BT). Taky bys (jestli si to dobrepamatuju) mel mit tu mys sparovanou.
JR_ce4you (4)|4.3.2006 18:57
Spárovat myš se mi vůbec nepodařilo, a to na x pokusů (na spodku myši jsem nezapomněl zmáčknout tlačitko, aby jí MDA vidělo). V ovladači od Think Outside nevidím žádné menu, které by mi umožnilo vypnout původní ovladač myši.