Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: xHTML encoder na WM2003

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Zase řeším tuhle blbinu a nějak jsem na to krátkej.Před nedávnem jsem opustil Ipaq 3870(super strojek ale furt je střídám a né a né se zastavit) s PPC 2002,ten jsem vzal od majitele který na tom byl po technické stránce trochu líp než já a dal svému miláčkovi "do vínku" něco na víc (tuším nějakej SPack) a ten si bez problémů poradil s otevřením www.pcbazar.net !!!! Potřebuju teda poradit co natlačit do PDA s WM2003 aby si s tím poradil??Řekl bych že to nějak souvisí s .NET Compact FrameWork protože překladač/encoder xHTML se snad tímhle vylepšoval ale ruku do ohně za to nedám.Prosím někoho kdo si s tímhle bez problémů poradí at napíše jak se toho dopracovat.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Jde tu zřejmně o to že by v WM2003 mněl být překladač kaskádových stylů a xHTML integrován a funkční ale nějak to nemaká všude takže je potřeba to něčím doladit, ale čím ???
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Pocket divx encoder
    Od Bamban007 v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 31-05-2011, 22:28
  2. wav 2 mp3 encoder
    Od elbissop v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 17-08-2006, 12:55
  3. Pocket DiVX Encoder
    Od Seraph22 v sekci Multimédia