Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prosím čtěte před tím, než přidáte novou aplikaci

Pavel Koza (4761)|27.8.2003 14:41
I když se znalost minimálně jednoho světového jazyka stává nutností, mnoho lidí přeci jen preferuje programy, které na ně komunikují v jejich mateřštině. Aplikací v češtině není moc, ale i tak si zaslouží speciální pozornost. V tomto fóru naleznete seznam takových českých, nebo alespoň počeštěných aplikací. Až se seznam rozroste, není problém tomu dát nějakou ucelenější formu. Můžete přidávat libovonou aplikaci (free, komerční...), jedinou podmínkou je verze pro Windows CE a čeština. Jen prosím - před přidáním aplikace zkuste hledat, jestli už v seznamu není...

Pokud byste chtěli vložit vlastní aplikaci, řiďte se prosím následujícími pokyny, aby měl seznam jednotnou formu.

Předmět - Předmět bude tvořit POUZE jméno aplikace, bez její verze či dalších informací.

Tělo - nechci to moc komplikovat, proto do těla aplikace stačí zadat jednu či dvě věty popisu aplikace, odkaz k souboru nebo na stránku autora, kompatibilní zařízení, rozsah lokalizace (kompletní, bez nápovědy a pod.), a volitělně i obrázek. Stejně tak není proti pravidlům přidat anketu.

Níže je moje představa, jak by to asi mělo vypadat.
Pavel Koza (4761)|27.8.2003 14:47
Spb GPRS Monitor je aplikace, která vám pomůže udržet náklady na GPRS spojení pod kontrolou.

Autor :: Spb Software House
Překlad :: zde, přeloženo vše kromě helpu
Zařízení :: Pocket PC
Poznámky :: Soubory z archivu zde zkopirujte do PDA, slozka Program Files\GPRSMonitor a nahradte vsechny tri stavajici soubory stejneho nazvu. PDA je pak potreba restartovat. (testovano na verzi 2.0 build 204; melo by byt fukncni i na ostatnich).

ipf (2136)|17.3.2004 19:01
K tomu GPRS monitoru:
vadí mi, že když si chci vytvořit výpis, program se vždy vrátí k datu 21.3.03. Nešlo by, aby nastavil jako počátek třeba aktuální datum?
milan.smart (268)|23.8.2005 22:24
Nemohl bych sem taky napsat dotaz ze shanim tu a tu aplikaci v cestine, jestli o ni nekdo neco nevi a podobne?
Šeba_oldd (1184)|23.8.2005 22:37
Dotaz - ZDE najdes odpoved stacilo jen chvilku hledat :D např. ve foru software v češtině.
milan.smart (268)|23.8.2005 23:47
Sorry, blbě sem to napsal. Myslel jsem, jestli se muzu zalozit tema s dotazem "Dá se sehnat česká T9 do IntelliPadu?"
Myslel jsem jako jestli takhle diskuze je jen pro oznamovani nebo jestli i pro sháňku?
diky..