Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kam a do jakých souborů se ukládají Contacts v MDA Vario?

deSkal (30)|2.3.2006 14:27
Přátelé - kamarádi!
Celé odpoledne jsem se věnoval zápisu kontaktů do databaze Outlooku na PC, jaké bylo překvapení po spuštění synchronizace, když v PDA nic nového!?
Prohlížel jsem diskuze o synchronizaci asi 3 dny. Avšak z diskuzí jsem celkem jelen. Vím, že při prvotním připojování jsem se připojoval k administrátorskému účtu, poté k účtu obecnému.
Na mém PC jsou XP s uživatel.účty, jsem na administrátorském účtu (na jiných mi nešly instalovat programy)...Používám jeden uživ.účet administrátora (pod jeho přihlášením a heslem) k instalaci programů a druhý (pro obecné použití) ke kopírování souborů přes AS 4.1, hlavně .doc a .xls.
Nyní mi to hlásí, že není dost místa v paměti zařízení, abych něco umazal či restartoval (zůstává mi v úložišti 13.5MB a pro spuštěné pak 21.7MB) a že je Kód odborné pomoci 8007000e.
a) je možné provést překopírování souborů z Outlooku na PC (z uživatelského adresáře) do PDA? A kam? Vyžadují konverzi?
b) Jak postupovat, aby se mi synchronizovaly? Co s tou hláškou? Resetoval jsem, i mazal, nyní se mi zdá paměť dostatečná...:?:
Zdá se mi, že těch chybiček mezi židlí a klávesnicí - jak praví klasik - asi bude více. Dokáže mi někdo poradit?
Kromě toho, že místo, abych to psal do PC, jsem to měl za ty 3 dny napsáno do PDA?:D
Miloš Strouhal (3997)|2.3.2006 14:44
Soubor pim.vol umisteny primo v rootu zarizeni obsahuje krome jineho (kalendar, ukoly) i kontakty. Jeho vykopirovanim si tato data muzes v podstate zalohovat. Pokud jej nasledne zkopirujes do cisteho zarizeni, objevi se ti v nem vse vzpominane, tedy i kontakty.
deSkal (30)|2.3.2006 15:41
Díky za další poznatek, avšak já bych spíše potřeboval překopírovat - asi přes nějakou konverzi - z Outlooku z PC právě do tohoto PIM.VOL - je to možné?
Kontakty v Outlooku mám pod c:/Documents and Settings/uživatel/Data aplikací/Microsoft/Outlook/Microsoft Outlook Internet Settings.FAV - když na to kliknu, objeví se mi Outlook s poznámkami, úkoly i kontakty... Nebo je to někde jinde?
beecher (9270)|2.3.2006 16:31
1. Je ActiveSync nainstalovany az po Outlooku? Jake verze je ten Outlook?
2. Co takhle zkusit da toho uzivatele, co pouziva ActiveSync do skupiny Power Users?
3. Prevest to samozrejme nelze, na to je prave ten ActiveSync. ;)
4. Pokud nemate Outlook nastaveny proti Exchange serveru, tak se vam data ukladaji do .pst souboru...

Tu hlasku, co vam to vyhazuje, bohuzel v MS Knowledge Base odkazuje na velmi stary AS (2.2), takze v AS 4.1 by se to nemelo ani objevovat, nemluve o tom, ze tam mate dostatek mista...