Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPAQ 2210 1GB MMC Corsair - ztrata dat

mtn_ce4you (0)|2.3.2006 10:45
Uz nekolikrat se mi stalo, ze z niceho nic se mi zhroutili data na pametovy karte :(( Nahodne.. data programu, fotky..
Stalo se to minimalne 14 dni pote co sem naposledy neco instaloval.. takze bez zjevne priciny.. z minuty na minutu.. Otevrel sem program.. v pohode.. za par minut ho chci otevrit znovu a cast adresare s programem je necitelna. Prolezu kartu.. a nahodne par fotek necitelnejch, par programu instalovanych na karte zhroucenejch..
Vcera se mi k tomu stala dalsi specialita.. kopiruju fotky z kamose MMC do pameti PDA, pak prekopiruju data na svoji MMC.. takhle asi 3x paac tech fotek bylo vic..
No a kdyz ted kouknu do adresare, kam sem fotky nahraval, tak je prazdny :mad:
Kartu sem zformatoval.. projel pocket mechanikem.. zda se naprosto v poradku.. zadne vadne sektory..
Mate nekdo radu????????
Diky moc!!!!
atomion (1159)|2.3.2006 17:37
Stalo se mi přesně to také s MMC ale značky A-Data... Některé fotky měly různě invertované barvy a byly rozložené na pixely... Jediné řešení co mi připadlo nejúčinnější byla reklamace.. Vrátili mi peníze a já si koupil jinou.. Ale ta MMC karta toho kamaráda byla v pořádku??? Nechyběly tam data (fotky)??? Mám takové obavy jestli to nedělé PDA a práce s kertami...
mtn_ce4you (0)|3.3.2006 09:47
[QUOTE="atomion"]Stalo se mi přesně to také s MMC ale značky A-Data... Některé fotky měly různě invertované barvy a byly rozložené na pixely... Jediné řešení co mi připadlo nejúčinnější byla reklamace.. Vrátili mi peníze a já si koupil jinou.. Ale ta MMC karta toho kamaráda byla v pořádku??? Nechyběly tam data (fotky)??? Mám takové obavy jestli to nedělé PDA a práce s kertami...[/QUOTE]

takovyhle zversta :o) to nedela.. spis sou ty data necitellny.. nejdou kopirovat..zobrazit..
karta se zda..podle testu.. naprosto v poradku
udelalo to ale znova treba az po mesici.. zahada :( ... uz to snad bude jedine cestovanim v metru a prilozenym mobilem :dead:
Brco_ce4you (447)|3.3.2006 11:21
A nebude to tou MMC?ja som ju tiez skusal a mal som problemi.Ale na SD je vsetko O.K. bez ohladu na znacku a velkost.
Skuste SD,tie MMC nie su moc pre PDA.
mtn_ce4you (0)|3.3.2006 11:32
[QUOTE="Brco"]A nebude to tou MMC?ja som ju tiez skusal a mal som problemi.Ale na SD je vsetko O.K. bez ohladu na znacku a velkost.
Skuste SD,tie MMC nie su moc pre PDA.[/QUOTE]


boha.. tak ani nevim co mam.. na karte je napsano:

SD
SD Multi Media Card

no to to..co to je?! :O


...to sem si koupil gigovku.. z druhy ruky :?
atomion (1159)|3.3.2006 17:44
:D :D :D Prosim?? SD MultiMedia card?? To je dobrý vtip... SDMMC.. :D :D Poradím vám sehnat si nějaký program, co zjistí "identitu" té karty abyste věděl na čem jste... Ale to je trošku OT.. To neřeší váš původní problém... Tím mobilem by to mohlo být, ale osobně si to nemyslím... Spíš bych viděl vadu v té kartě.. Jako s mojí bych to vyreklamoval.. :yes: