Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX710 + 1 GB SD Pretec

>>Laffer<< (13)|2.3.2006 08:06
Ahoj všem, poslední týden mám následující problém: není vidět SD karta po vypnutí delším jak 4 hodiny, např. každé ráno. Po provedení soft resetu zase vše jede tak, jak má, ale pouze do večera - ráno je opět stejný problém.

Již jsem provedl i hard reset a stále nic, potřeboval bych poradit jak mám zjistit jestli je chyba v PDA nebo v kartě (obě jsou v záruce). Osobně bych sázel na chybu v PDA, protože po znovuzprovoznění karty jsou všechny soubory na svém místě.

Jestli jste se s podobným problémem již někdo setkal, prosím poraďte.
atomion (1159)|2.3.2006 17:26
Jak dlouho čekáte po zapnutí zařízení jestli se karta neobjeví?? Může tam být po delším spánku zařízení prodleva než kartu najde a načte... A ještě.. kartu neukazuje prohlížeč nebo nějaký indikátor velikosti prostoru na kartě??
NobodyWasHere (3)|3.3.2006 21:01
hm, tohle mi dělaly občas a zcela nespecifikovatelně všechny LOOXY, které jsem měl (600,420,718) a to s různými kartami rozličných kapacit od 16MB po 2GB. Stačilo však vytáhnout a zašoupnout SD kartu a bylo hotovo, takže jsem se s tím dále nerozčiloval. Asi je vlastnost, ale u CF karet (600 a 718) se to nestávalo .....
atomion (1159)|3.3.2006 21:04
Mě se to u Looxe 410 ještě ani jednou ale nestalo.. :D Takže to neni všeobecná vlastnost všech Looxíků.. :yes:
flashman (1366)|8.3.2006 14:58
no já mám 420-cítku a s 512 myflash mi to taky delalo nasledujici problem .. Tak sem kartu zreklamoval (ještě jí nemám) a pořídil jsem si 1Gb od té samé firmy. A ta už funguje uplne v pohode - karta mi začala vyhazovat opté, co jsem ji mírně ohnul - byla to moje chyba.. proste nekdy ji to nacetlo a neky ne. ale muze to byt take tim, ze mate proste kartu se kterou se to poradne nedomluvi