Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

audio vstup?

Kája_oldd (759)|2.3.2006 01:01
Toto berte s rezervou: Slešeljsem tu onehdá, že loox 720 má mj. kromě výstupu i vstup, takže lze použít externí mirkrofon, tipuji? Někde jsem slyšel, už nevím kde, že jej snad má i x50/51 dell, co je na tom pravdy? moc se mi to nezdá, a protože jsem člověk od přírody líný, moje pokusy se omezeli na napíchnutí mikrofonu na jack, bez výraznějšího výsledku. Pokud píši blbost, bez okolků mě ihned opravte;) Děkuji
beecher (9270)|2.3.2006 08:40
A zkousel jsi to se spravnym 4-kolikem? Tedy ne standardnim, co je u sluchatek, ale s pridanou jednou carkou?
Kája_oldd (759)|18.3.2006 13:23
Uff, to je nad mé technické znalosti:D Prostě jsem jen zapíchl obyčejný levní mikrofon, jen mě zajímá, zdali má i audio vstup
beecher (9270)|19.3.2006 12:19
Musi se pouzit specialni 3,5mm jack, ktery kombinuje jak stereo audio vystup, tak mono audio vstup. Jsou treba na sluchatkach pro MDAcka (ve 2,5mm podobe). Kdyz se podivas na klasicky 3,5mm jack, tak oproti nemu je na takovem jacku o jeden kovovy prouzek navic. U Looxu o tom psal Milan Svec.
Kája_oldd (759)|19.3.2006 12:48
Mockráte děkuji, přesně tohle jsem potřeboval vědět:) Klidně to tu už můžete zamknout. Snad jen bych měl ještě dotaz, jestli to někdo u dellíku úspěšně zkoušel, nebo jestli se to dá najít někde ve výrobních specifikací nebo někde jinde od výrobce.
EDIT: uff, zjištěno, snad jen jestli se dá nějaká redukce mic/speaker do jednoho 3,5mm jacku sehnat jednodušše v čr. Moje hledání belo neúspěšné