Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Parrot 3000 a GPS I-tec

Igor96 (42)|1.3.2006 22:21
Mam MDA II s WM 5 v aute používam Parrot 3000 ako HF , na navigaciu BT 339/GPS/. Keď sparujem obe zariadenia tak sa chytia , ale kde ich spustim este raz tak spolu nepracuje akoby parrot zablokoval BT . Ked je Parrot spojeny z MDA tak ked dam vyhladavanie ineho BT nic nenajde a hned napíše že je chyba vo vyhľadavaní.Keď vymažem pamať parrota a tým padom nie je spojenie medz ném a MDA , okamžite nabehne GT-399/GPS/. V tabulke BT pripojenia sú oba zariadenia ale parrot neprepustí nič. Skušal som to z rôznimy WM 5 , vamenil som aj parrot a aj BT-339 som už vymenil a stale tá istá chyba vie niekto poradiť
B@st@rRRd (297)|2.3.2006 10:10
To bude možná tím že MDAII neumí připojit více zařízení najednou ale jestli kecám tak mě rovnou smažte....:D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|2.3.2006 10:35
MDA2 umí připojit dvě BT zařízení najednou, např. já jedu GPS a HF. Možná má Igor96 problém v tom, že se obě BT zařízení připojují a komunikují na jednom portu, kde se to hádá… Já musel řešit opačný problém, dva programy na jednu GPS. Po přepnutí na druhý program tento program neviděl GPS, chytlo se to vždy až po softresetu. Pomohl až GPSgate, který vytvoří virtuální port. Konkrétně šlo o přepínání mezi navigací Smartmaps a GPS Speedsentry. Speedsentry mimo jiné umožňuje hlídání až 6-ti přednastavených rychlostí … no, učím se jezdit trochu podle předpisů, čeká nás bodový systém :evil:.
Problém ale GPSgate Igorův problém nevyřeší, on má dvě BT zařízení, každé s vlastní činností, já tím vyřešil dva programy na jedno BT zařízení … Na stránkách Franson je ale více programů pro BT, netestoval jsem je, ale možná by se tam něco našlo ...
Igor96 (42)|2.3.2006 13:14
Keď som sa pripol na parrot a skusil nainštalovať ďalšie zariadenie BT tal mi vypísalo " NO Devices Found " .. No device were found . Make sure the device you are trying to find is turned on and discoverable " . a neda sa pripojiť nič . Aj keď som odišiel z auta a v kancelarii chcel pripojiť HF nič stále ten istý nápis . Pomohol az soft reset.