Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejpilnější přispěvatel.

Jiří Pospíšil_ce4you (923)|1.3.2006 20:19
Vždy jsem si myslel, že "Beecher" BYL, JE a BUDE nejpilnější přispěvatel do diskuzí na tomto serveru. :) Jelikož vím, že má přehled, znalosti a je zde pořád, tak to beru. :yes:

Ale uživatel "atomion", který se zaregistroval 4.února 2006 má dnes 1.března 2006 ( za 28 dní ) už 263 příspěvků. A za chvilku ho asi dostihne. Těžko se hledá diskuze v tomto období, ve které by tento přispěvatel neměl příspěvek.

Ale já si myslím, že Není přeci potřeba reagovat ve všech na diskuzích na všechno !

Nebo byla vyhlášena nějaká soutěž v co největším počtu příspěvků za co nejkratší dobu ?? :D
atomion (1159)|1.3.2006 20:27
A je na tom něco špatného :( :sarcastic:

Tak já klidně nebudu odpovídat vůbec.. :O

Jo a BTW žádná soutěž vyhlášena nebyla ale mě PPC baví a chci lidem poradit...to se nesmí?? :no:
CommanderZ (1798)|1.3.2006 20:52
[QUOTE="Jiří Pospíšil"]Vždy jsem si myslel, že "Beecher" BYL, JE a BUDE nejpilnější přispěvatel do diskuzí na tomto serveru. :) Jelikož vím, že má přehled, znalosti a je zde pořád, tak to beru. :yes:

Ale uživatel "atomion", který se zaregistroval 4.února 2006 má dnes 1.března 2006 ( za 28 dní ) už 263 příspěvků. A za chvilku ho asi dostihne. Těžko se hledá diskuze v tomto období, ve které by tento přispěvatel neměl příspěvek.

Ale já si myslím, že Není přeci potřeba reagovat ve všech na diskuzích na všechno !

Nebo byla vyhlášena nějaká soutěž v co největším počtu příspěvků za co nejkratší dobu ?? :D
[/QUOTE]

Ono by to nevadilo, pokud by na ce4you sel zapnout spamfiltr :D :sarcastic:

Nejak si neuvedomuju den, kdy bych mel 10 prispevku. A nas A to drzi uz mesic :))

To Atom: Bud v klidu, jses snad druhej nebo treti clovek na c4u, kterej ma svoji osobni diskuzi :D
mousefromhouse_ce4you (268)|1.3.2006 22:48
CommanderZ: a kdo jsou ti stastlivci, jestli se smim zeptat ? :) Osobni diskusi ma trocken, to vim, sam jsem ji zakladal :)
CommanderZ (1798)|1.3.2006 22:53
A Pinochio :D
Miloš Strouhal (3997)|1.3.2006 23:40
Jestli si dobre vzpominam, tak i Zdenek Malinsky ma jednu vlastni diskuzi, jeji nadpis dokonce nese jeho jmeno, tu jsem kdysi z nudy a castecne z touhy po pobaveni ostatnich prispevatelu na jeho ucet zalozil ja.. :)
A jednu jsem nedavno zalozil i sam sobe na "obranu" pred nejmenovanym prispevatelem srsicim spoustou zcestnych argumentu.. :sarcastic: ;)
beecher (9270)|2.3.2006 07:40
[QUOTE="atomion"]A je na tom něco špatného...

...chci lidem poradit...to se nesmí?? :no: [/QUOTE]Neni na tom nic spatneho a smi se to, pokud je ten prispevek k veci a neni naprosto off-topic. Uz jsem ti to psal do SZ, ze nektere tve prispevky zacinajici "S tim ti bohuzel neporadim..." jsou tazateli k nicemu, tak je pak lepsi do takove diskuze opravdu neodpovidat.
Nemluve o tom, ze sve zkusenosti pouze z Looxe 410 generalizujes na celou platformu WM, takze nektere prispevky v ramci diskuzi k WM5 zarizenim a Phone Edition zarizenim jsou naprosto zcestne.

Uz opravdu nemam, co k tomu rict... Jenom to, ze sem dam priklady tvych OT ci zavadejicich prispevku:
tady (N50 ma moznost USB hostu pomoci kabelu, takze je nejaky CF naprosto zbytecny), tady (Pocket IE neni uplne CSS a JS compliant), tady (Co ma spolecneho WA s Nyditotem, to by mne fakt zajimalo), tady (proc se ptas, kdyz to nechapes, co je RAW format a nejde neco zformatovat? Vis snad na to reseni?), tady (Card Export starsich verzi nechodi spravne na WM5), odkazy jsou platne ke 27.2.2006 16:27...

To Jirka: Vis, jak mne to stve, ze uz nejsem? ;) :D (Ftip. Je mi to uplne jedno...)

Mne aspon tesi, ze se me jmeno obcas objevi v nejakem prispevku... Heh, ted mne napada, nemam i nekde ja svou diskuzi? Myslim, ze jo...
CommanderZ (1798)|2.3.2006 15:42
[QUOTE="beecher"]

Mne aspon tesi, ze se me jmeno obcas objevi v nejakem prispevku... Heh, ted mne napada, nemam i nekde ja svou diskuzi? Myslim, ze jo...[/QUOTE]

Hele, kluci, nevytahujte se, nebo si zalozim taky svoji

Beecher: Ty jses taky peknej spammer. Neni to tak dlouho, co jsi tech prispevku mel 3k :))
beecher (9270)|2.3.2006 15:52
Urodilo se... ;)
atomion (1159)|2.3.2006 18:20
Tak OT příspěvků jsou tu plné stránky a že mám maximálně pár desítek (říkám maximálně) OT příspěvků to je mi líto... Ale jak říkám..nepatřím mezi NEJ spamery na tomto serveru!! A byl bych nerad kdyby někdo s jistotou tvrdil že jo.. :(

2beecher: Moje zkušenosti nejsou jen z Looxe 410... :evil: Nevím kde jste na to přišel že to tak jistě tvrdíte ale když to někomu pomůže tak budiž.. :( Sice nejsem maitelem těchto PDA ale každý den se setkávám jak s Palmem tak s Acerama a příležitostně s nějakým Qtekem iPaqem nebo tak...

Poslední dobou si připadám (podle této diskuze a SZ) že jsem nejhorší uživatel PDA na světě.. :( Snad to není pravda... Když budete mít zájem tak mě z tohoto serveru kickněte a já budu vědět že tu nemám co pohledávat a nebo mi to řekněte narovinu a ne tak kolem příspěvků a tak.. Ale nezmění to můj zájem o PPC!!!

Přeji všem krásný den :evil:
CommanderZ (1798)|2.3.2006 18:48
To ti nikdo nerika :?

Je videt ze nejake znalosti urcite mas a rohled taky jak takz mas, ale to samo o sobe neni samospasitelne. Zaklad je odpovidat jen na to, co vis. Ja sam uz jsem na tomhle serveru taky hezkych par kixu mel (a beecher me v 90% uplne utrel :D ) a proto pravidelne prispivam jen do 4-5 sekci plus prilezitostne do dalsich 2-3. Kdyz se podivas, tak tve jmeno pravidelne sviti u vsemoznych sekci. A z toho vyplyvaji ty problemy ...:sarcastic:
atomion (1159)|2.3.2006 19:37
OK..pokusím to napravit... ale když to spočítám:
Fujitsu-Siemens Pocket PCs
Obecné problémy
+ Komunikace & Synchronizace
+ Soubory & Paměťová média
+ Registry
Informace o systému Windows CE
Software [aplikace]
Software [hry]
Software v češtině
Kde nakupovat?
Jaké si mám vybrat / koupit zařízení?
Jaké si mám vybrat / koupit příslušenství?
ce4you
Co se jinam nevešlo
Off topic diskuze
HARDWARE
SOFTWARE
Sunnysoft s.r.o.

..tak k těmhlem diskuzím mám někdy coříct... (záleží samozřejmě na konkrétním tématu)
Slibuji že se zkusím polepšit ale prosím moderátory aby proti mě nebyli zaujatí a nenadávali mi když utrousím nějaký ten OT příspěvek pže se to někdy jinak nedá... ;)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|2.3.2006 21:32
[QUOTE="atomion"]..prosím moderátory aby proti mě nebyli zaujatí a nenadávali... ;) [/QUOTE]

Nikdo Ti nikde nenadával :!:

Ale pokud chceš odpovídat do jednotlivých diskuzích, tak se snaž aby Tvá odpověď měla nějakou hodnotu.

Jednoduše :

Pokud víš, tak odpovíš. Pokud nevíš tak neodpovídej - nereaguj.

Kdopak má pročítat diskuzi v které je 80 procent OT příspěvků k danému tématu. :sarcastic:
atomion (1159)|2.3.2006 21:45
OK.. pokusím se polepšit!! :yes:
Pinochio (424)|7.3.2006 09:55
Tady se mě někdo pokoušel napodobit :D .
Já už taky nepřispívám kdekoliv, maximálně srazy a OT, PPC stále sice není mrtvou věcí u mě (těšte se, já se vrátím ;) :cool: ;) ).
Jinak moje osobní diskuze už je bohužel zamčená a většina příspěvků byla smazána nebo označena ke smazání.
duffioso (537)|7.3.2006 13:33
2atomion:abych se priznal,tak jsme na plzenskem srazu s Milosem skoro uzavirali sazky kdy zareagujes na nase prispevky ze srazu!proto jsme ti,hned po sobe psali SZ,ale tim jsme samozrejme nemeli na mysli nic spatnyho!....jen jsme meli dobrou naladu a hledali jsme srandu kde to slo:-)))
atomion (1159)|7.3.2006 17:12
2duffioso: Jjj, j to beru... Ale dík za vysvětlení..upřímně řečeno nevědel jsem co si o tom mám myslet.. :yes: Dík ;)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|7.8.2006 09:58
[QUOTE="atomion"]OK.. pokusím se polepšit!! :yes:[/QUOTE]

Vypadá to, že Ti pokusy moc nevychází. :!:

Pokud někdo založí diskuzi "Doporučete mi komunikátor" a napíše požadavky na GSM Module(tri-band or quad-band), GPRS, EDGE (necessary) a Ty mu doporučíš FSc LOOX N560 i když píšeš, že to není phone edition, tak je takový příspěvek zcela k ničemu. ;)

A to nemluvím o Tvých dalších příspěvcích za poslední dobu.
flashman (1366)|7.8.2006 10:09
njn. nikdy nebudou spokojeni všichni že.? Spam byl je a pokud to moderátoři a admini nebudou pořád promazávat (což by se asi moc nelíbilo spamerům a možná i nějakému tomu nespamujícímu uživateli), tak to zůstane tak, jak to je. Bohužel :( :( :( :( :(( :((
Ukažte mi uživatele s více než 20-ti příspěvky aslespoň bez jednoho spamu či OT či Otázky, která se tu probírala x krát
jako příklad totálního spammera dávám uživatele profile^^;)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|7.8.2006 13:18
[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]Ukažte mi uživatele s více než 20-ti příspěvky aslespoň bez jednoho spamu či OT [/QUOTE]

To máš pravdu, ale většina Jeho příspěvků je zcela OT. Byl na to už upozorněn několikrát několika moderátory - uživateli a stejně si nedá říci.

Nebo se podívej na jeho příspěvky jak často používá slova "si MYSLÍM" z čehož plyne, že o tom nemá vůbec páru. A pokud se někdo ozve, že nemá pravdu, tak napíše, že to byla jen jeho DOMNĚNKA.

A pokud chceme aby tyto stránky měly trošku hodnotu, tak ..............
Za těch pár teček si dosaď co chceš. ;)
Miloš Strouhal (3997)|7.8.2006 13:39
[QUOTE="Jiří Pospíšil"][QUOTE="atomion"]OK.. pokusím se polepšit!! :yes:[/QUOTE]

Vypadá to, že Ti pokusy moc nevychází. :!: [/QUOTE]Aha, takze to neni jen muj blby pocit.. ;) Kam se v posledni dobe podivam, tam nalezam spam by atomion, vetsinou jsou to doslova "rady nad zlato".....

.....sice o tomto problemu vubec ale vubec nic nevim, ale dle meho nazoru je to tak a tak.....ale mozna je to i jinak, tak se na mne nezlobte, pokud jsem se nahodou netrefil, je to totiz jen ma domnenka.....ja si jen potrebuji poradne zaspamovat, tak mi to prosim doprejte a nezlobte se na mne.....ja se polepsim, slibuji, sice nevim kdy, ale vazne se polepsim....mozna to bude hned jak budu mit na konte alespon polovinu prispevku co ma beecher, ale mozna ne a rozhodnu se jej predehnat, tak prosim budte trpelivi a tolerantni.... :) :D :oops:
Zdenek Malinsky (9781)|7.8.2006 14:02
Ono je trošku rozdíl moderovat blog s několika registrovanými přispívajícími uživateli a řádově stovkou příspěvků a web s 14188 registrovanými uživateli a obhospodařovávat 151445 příspěvků 15314 témat. Bohužel uživatelé jsou pohodlní až líní vyhledávat, někteří ani občas nepoužívají vlastní mozek a samozřejmě jsou velmi neukáznění (slušně řečeno). Chovají se tak, protože jsou schovaní za nicneříkajícím nickem v anonymitě. Jedna možnost je nechat v diskuzích anarchii (jako třeba v diskuzích SBSH, Aximsite...) nebo se alespoň snažit nějak diskuze řídit a vystavovat se tak nařčení s komunisticko-fašistických diktátorských metod nebo jiným vulgaritám. O druhou možnost, tedy moderované diskuze, se tu snažíme. Někdy s větším a někdy s menším úspěchem. Kdybychom mohli používat na některých uživatelích metody komunistického teroru, vypadalo by to tu pak možná až moc ideálně.
Kavy (374)|7.8.2006 14:28
Forum je takové,jakcí jsou moderátoři.Admin to tu nemůže všechno prolézat.Tak je to na nich.Nesmí se bát použít DELETE celého příspěvku.Pokud je to spam,není třeba úpravu příspěvku vysvětlovat.Prostě ho celý smazat.

Po návratu k symbianu buďte rádi,jak to tady vypadá.Do takového Symbianfora máme ještě daleko.
atomion (1159)|7.8.2006 21:06
[QUOTE="Jiří Pospíšil"]To máš pravdu, ale většina Jeho příspěvků je zcela OT.[/QUOTE]
Aspoň nelžete když už nevíte jinak! Toto je špinavá a hnusná lež!!
[QUOTE="Jiří Pospíšil"]A pokud se někdo ozve, že nemá pravdu, tak napíše, že to byla jen jeho DOMNĚNKA.[/QUOTE]
Kdy se někdo ozval že nemám pravdu?? Opět lžete!! Pokud budete mít něco proti mě tak alespoň sprostě nelžete!! Koukám že asi neumíte mluvit pravdu ale občas byste to zkusit mohl. Ale pochybuji že se to někdy naučíte po tom co jste napsal na můj účet!!
atomion (1159)|7.8.2006 21:16
A než mě někdo nařkne ze spamování (viz. miloš) ať si nejdříve uvědomí co říká. S mými OT příspěvky se rozhodně vejdu do všeobecné tolerance 10 % a mám určitě ještě velkou rezervu!!
2miloš: To oočem píšeš sis vyidealizoval z jednoho příspěvku o praskajícím repráčku u MDA II.. A já si sem jistý na 99 % a ještě se neukázalo (a anikneukáže :D ) že jsem se spletl. "Pane nejchytřejší" :sarcastic:
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|7.8.2006 21:36
[QUOTE="atomion"] Aspoň nelžete když už nevíte jinak! Toto je špinavá a hnusná lež!!
.. Opět lžete!! ![/QUOTE]

S těmi narážkami, že lžu se pohybuješ na tenkém ledě.

Stačí si přečíst příspěvek v této diskuzi z tohoto dne.

Pokud někdo založí diskuzi "Doporučete mi komunikátor" a napíše požadavky na GSM Module(tri-band or quad-band), GPRS, EDGE (necessary) a Ty mu doporučíš FSc LOOX N560 i když píšeš, že to není phone edition,... tak to je podle Tebe CO ?????

Jestli toto není OT tak nevím.


Přečti si ( spočítej si ) počet Svých příspěvků za poslední 3 dny. A že jich tyto dny bylo požehnaně.
A pak sebekrititicky napiš kolik z nich mělo OPRAVDU nějakou hodnotu. A jsem zvědav na Tvých 10 procent spamu.

atomion (1159)|7.8.2006 21:58
K tomu "Doporučte mi komunikátor".. Phone edition tam je v závorce a tudíž vše kolem toho.. Nebo jste viděl PDA s GPRS/EDGE??
Příspěvky si nespočítám protože nejsem na desktop PC. :? Ale za těmi 10 % si pořád stojím protože je to pravda.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|8.8.2006 07:17
[QUOTE="atomion"]K tomu "Doporučte mi komunikátor"...[/QUOTE]

Vysvětlim Ti zcela polapoaticky. Abys to už konečne pochopil.

Pod slovem "Komunikátor" se rozumí jak z názvu vyplývá, zařízení ke komunikaci. A ve oblasti Pocket se tím má na mysli GSM. ;)
Pokud se podíváš po internetových obchodech, kde prodávají zařízení POCKET, tak tam uvidíš. A to nemluvím, že on měl ještě požadavky na GPRS, EDGE atd..

Takže Tvůj příspěvek bych asi přirovnal, k tomu že někdo poptává auto, a Ty mu dáváš tip na loď. Oba dva jsou sice dopravní prostředky, ale každý slouží k přepravě po něčem jiném.
Proto zcela Tvůj příspěvěk byl OT.

A k to mu že máš je 10 procent spamu : Jsem zvědav kolik si Těch příspěvků za poslední dobu spočítáš, že mají nějakou užitečnou hodnotu -> byly hodnotnou radou a nejsou tedy spam. A kolik jich máš nic neříkajících.

PatrikL (383)|8.8.2006 11:43
Ešte k tomu doporučte mi komunikátor - ja som si to prečítal, nevedel som jedno slovíčko (necessary pri EDGE), preložil v PC translatore a hneď mi bolo jasné že loox N560 nebude dobrá voľba ;)
atomion (1159)|8.8.2006 15:37
Takkjá se za TUTO mou špatnou odpověď (reakci) omlouvám a dávno už jsem příspěvek změnil!! OK? :?
Zdenek Malinsky (9781)|8.8.2006 20:43
[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]jako příklad totálního spammera dávám uživatele profile^^;) [/QUOTE]Že by mě něco uniklo? Tento uživatel má založený účet 6.srpna 2006 a 3 příspěvky. Tak nevím.:? :?
atomion (1159)|9.8.2006 10:45
Prosím ty jež se to týká (hlavně moderátory) aby tento příspěvek nebrali jako urážku, narážku nebo jinou -rážku.. :D

Je zajímavé, že siivšímáte každého méhokpříspěvku a jiných ne. (Asi to začalo když jsem asi pár dní po založení účtu z neznalosti požádal o warez. Pak se to semnou u vás jen vezlo) :? Ale docela často mě zaráží umístění diskuzí. Třebaže diskuse s názvem "Ake sluchatka.." je ve fóru FujitsuSiemens a ne v Jaké simám vybrat/koupit příslušenství. To je jen příklad, jinak na takovéto "pochybnosti" narážím čas od času často. :))
Kavy (374)|9.8.2006 20:20
Na někoho se soustředit musíme,když Pinokio už dal pokoj :D
atomion (1159)|9.8.2006 21:53
2Kavy: SRANDA?? :sarcastic: Mně to tak šíleně vtipný nepřipadá :evil: :mad: :? :) :cool: :D
Zdenek Malinsky (9781)|9.8.2006 22:28
Myslím, že by jsi se měl věnovat svému blogu a rady šetřit do svého diskuzního fóra.
My si tu na spamování vystačíme sami.:? :sarcastic:
atomion (1159)|9.8.2006 22:53
Víte, co znamená "ban" (bun nebo jak se to píše)?? Kdyštak si to zadejte do "Booha" :sarcastic: Akorát sem to od ce4you.cz a jejich ... moderátorů nečekal!! (za ty tři tečky si doplňte co chcete, já vím své) ='o( :D To tak!! ;)
Kavy (374)|10.8.2006 18:29
Tak se hned neutrhávej.To je jen taková show,kdo dýl vydrží :D
atomion (1159)|10.8.2006 19:23
Zase SRANDA?? atomion vs. banda ... moderátorů a admina!! Opravdu vyrovnaný souboj!! :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
Zdenek Malinsky (9781)|10.8.2006 20:56
Soudruzi tvrdili, že iniciativní blbec je horší než třídní nepřítel. Chceš-li nám pomoct, tak nám nepomáhej. Ty bláboly, co jsi tam psal dneska, to je jako naschvál? Opravdu se raději věnuj svému webu. To není jen přání moje, ale i několika dalších lidí, kteří mi píší SZ. Děkuji za pochopení.
atomion (1159)|10.8.2006 21:32
Můžu vědět jaké bláboly naschvál??
atomion (1159)|10.8.2006 21:34
A můžeš říct kdo ti psal SZ?? To je podle mě naprostej keccco tady vyprávíš.. Jen smyšlená pohádka!! (možná Miloš, beecher ale toť vše..) Nebo kdo další??
CommanderZ (1798)|10.8.2006 22:00
omfg ntmp wtf lol rofl...atomione, nejlepsi co ted muzes udelat je zalozit si novej nick a s nim novy c4u zivot. S tim ze ode dneska se budes zamyslet nad kazdym prispevkem ktery vlozis. A na svete nastane vecny mir :sarcastic:
atomion (1159)|10.8.2006 22:17
To je ažžta nekrajnější možnost. Ale já ani nechci ustoupit před blbostí a zasedlostí některých moderátorů. Oni nemají pravdu a jáunevím proč bych si měl vymýšlet nový nick.. Vezmi to realisticky. Jim nevadí co píšu ale vůbec že píšu. I kdybych psal 100% správné věciitak jim to bude vadit....
CommanderZ (1798)|11.8.2006 11:29
Jestli jsis nevsiml, tak treba me jsi naprosto ukradeny. Ale zacina mi lezt krkem to, ze tenhle spor zacina prosakovat z tehle diskuze i do zbytku ce4you.

Btw, cim vic se budes hadat, tim vic lidi nas*res ;)
flashman (1366)|11.8.2006 18:17
[QUOTE="Zdenek Malinsky"][QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]jako příklad totálního spammera dávám uživatele profile^^;) [/QUOTE]Že by mě něco uniklo? Tento uživatel má založený účet 6.srpna 2006 a 3 příspěvky. Tak nevím.:? :? [/QUOTE]
zatim sem to tu nedocet do konce, ale precti si ty prispevky u profile.. sou sice jenom 3, ale za to všechny si moh v pohode vyhledat a tudiz jsou spam, ktery tu dela prave tech x tisíc či víc příspěvků, co tu na ce4you je.. Je fakt, že tak 40% ze všech příspěvků tady je naprosto nehodnotných
flashman (1366)|11.8.2006 18:26
nechci se chovat jako nějakej borec nad věcí, ale nechtěli byste už toho všichni aspoň na chvíli nechat? tož Atomion si těď už snad bude trochu vic promýšlet ty své příspěvky a pokud ne, tak to tu můžete zas vykovat a nebo aj použít i ten váš ban/bun a bude tady ten Kavyho či čí údajný klid a mír:D .. Já mám taky dosti OT a diskusí ve FsC, které tam nepatří a tak vim jaký to je udělat někdy nějakou chybku (nebo i víc jak by tu urcite nekdo napsal/doplnil).;) ;) ;)
Kavy (374)|11.8.2006 18:29
Jen ho nechte,ať se bojí :D
CommanderZ (1798)|11.8.2006 20:11
40%...to je docela v pohode. Staci se podivat na jina fora :sarcastic:

BTW, o miru jsem tu naposled mluvil ja :D
atomion (1159)|11.8.2006 22:45
Ten ban/bun už "pan admin" použil.. Ale nějak mu nefunguje :D Akorát se musím pokaždé přihlašovat.

2Kavy: A kdo se bojí?? Klidně bych přišel na sraz kdybych byl v Praze. Tak snad (určitě) září. Určitě se NEbojím.. :sarcastic: :D
atomion (1159)|11.8.2006 22:49
2CommanderZ: Psalljsem oněkterých moderátorech, ne o tobě! Já to vídím, že si mě nevšímáš.. :yes: