Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 122

Téma: Nejpilnější přispěvatel.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Vždy jsem si myslel, že "Beecher" BYL, JE a BUDE nejpilnější přispěvatel do diskuzí na tomto serveru. Jelikož vím, že má přehled, znalosti a je zde pořád, tak to beru. :yes:

Ale uživatel "atomion", který se zaregistroval 4.února 2006 má dnes 1.března 2006 ( za 28 dní ) už 263 příspěvků. A za chvilku ho asi dostihne. Těžko se hledá diskuze v tomto období, ve které by tento přispěvatel neměl příspěvek.

Ale já si myslím, že Není přeci potřeba reagovat ve všech na diskuzích na všechno !

Nebo byla vyhlášena nějaká soutěž v co největším počtu příspěvků za co nejkratší dobu ??
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

A je na tom něco špatného :sarcastic:

Tak já klidně nebudu odpovídat vůbec.. :O

Jo a BTW žádná soutěž vyhlášena nebyla ale mě PPC baví a chci lidem poradit...to se nesmí?? :no:

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Jiří Pospíšil
    Vždy jsem si myslel, že "Beecher" BYL, JE a BUDE nejpilnější přispěvatel do diskuzí na tomto serveru. Jelikož vím, že má přehled, znalosti a je zde pořád, tak to beru. :yes:

Ale uživatel "atomion", který se zaregistroval 4.února 2006 má dnes 1.března 2006 ( za 28 dní ) už 263 příspěvků. A za chvilku ho asi dostihne. Těžko se hledá diskuze v tomto období, ve které by tento přispěvatel neměl příspěvek.

Ale já si myslím, že Není přeci potřeba reagovat ve všech na diskuzích na všechno !

Nebo byla vyhlášena nějaká soutěž v co největším počtu příspěvků za co nejkratší dobu ??
    Ono by to nevadilo, pokud by na ce4you sel zapnout spamfiltr :sarcastic:

Nejak si neuvedomuju den, kdy bych mel 10 prispevku. A nas A to drzi uz mesic )

To Atom: Bud v klidu, jses snad druhej nebo treti clovek na c4u, kterej ma svoji osobni diskuzi

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

CommanderZ: a kdo jsou ti stastlivci, jestli se smim zeptat ? Osobni diskusi ma trocken, to vim, sam jsem ji zakladal

Registrace
    Nov 2007

A Pinochio

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jestli si dobre vzpominam, tak i Zdenek Malinsky ma jednu vlastni diskuzi, jeji nadpis dokonce nese jeho jmeno, tu jsem kdysi z nudy a castecne z touhy po pobaveni ostatnich prispevatelu na jeho ucet zalozil ja..
    A jednu jsem nedavno zalozil i sam sobe na "obranu" pred nejmenovanym prispevatelem srsicim spoustou zcestnych argumentu.. :sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od atomion
    A je na tom něco špatného...

...chci lidem poradit...to se nesmí??[/B] :no:
    Neni na tom nic spatneho a smi se to, pokud je ten prispevek k veci a neni naprosto off-topic. Uz jsem ti to psal do SZ, ze nektere tve prispevky zacinajici "S tim ti bohuzel neporadim..." jsou tazateli k nicemu, tak je pak lepsi do takove diskuze opravdu neodpovidat.
    Nemluve o tom, ze sve zkusenosti pouze z Looxe 410 generalizujes na celou platformu WM, takze nektere prispevky v ramci diskuzi k WM5 zarizenim a Phone Edition zarizenim jsou naprosto zcestne.

Uz opravdu nemam, co k tomu rict... Jenom to, ze sem dam priklady tvych OT ci zavadejicich prispevku:
    tady (N50 ma moznost USB hostu pomoci kabelu, takze je nejaky CF naprosto zbytecny), tady (Pocket IE neni uplne CSS a JS compliant), tady (Co ma spolecneho WA s Nyditotem, to by mne fakt zajimalo), tady (proc se ptas, kdyz to nechapes, co je RAW format a nejde neco zformatovat? Vis snad na to reseni?), tady (Card Export starsich verzi nechodi spravne na WM5), odkazy jsou platne ke 27.2.2006 16:27...

To Jirka: Vis, jak mne to stve, ze uz nejsem? (Ftip. Je mi to uplne jedno...)

Mne aspon tesi, ze se me jmeno obcas objevi v nejakem prispevku... Heh, ted mne napada, nemam i nekde ja svou diskuzi? Myslim, ze jo...

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od beecher

Mne aspon tesi, ze se me jmeno obcas objevi v nejakem prispevku... Heh, ted mne napada, nemam i nekde ja svou diskuzi? Myslim, ze jo...
    Hele, kluci, nevytahujte se, nebo si zalozim taky svoji

Beecher: Ty jses taky peknej spammer. Neni to tak dlouho, co jsi tech prispevku mel 3k )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Urodilo se...

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tak OT příspěvků jsou tu plné stránky a že mám maximálně pár desítek (říkám maximálně) OT příspěvků to je mi líto... Ale jak říkám..nepatřím mezi NEJ spamery na tomto serveru!! A byl bych nerad kdyby někdo s jistotou tvrdil že jo..

2beecher: Moje zkušenosti nejsou jen z Looxe 410... : Nevím kde jste na to přišel že to tak jistě tvrdíte ale když to někomu pomůže tak budiž.. Sice nejsem maitelem těchto PDA ale každý den se setkávám jak s Palmem tak s Acerama a příležitostně s nějakým Qtekem iPaqem nebo tak...

Poslední dobou si připadám (podle této diskuze a SZ) že jsem nejhorší uživatel PDA na světě.. Snad to není pravda... Když budete mít zájem tak mě z tohoto serveru kickněte a já budu vědět že tu nemám co pohledávat a nebo mi to řekněte narovinu a ne tak kolem příspěvků a tak.. Ale nezmění to můj zájem o PPC!!!

Přeji všem krásný den :

Registrace
    Nov 2007

To ti nikdo nerika :?

Je videt ze nejake znalosti urcite mas a rohled taky jak takz mas, ale to samo o sobe neni samospasitelne. Zaklad je odpovidat jen na to, co vis. Ja sam uz jsem na tomhle serveru taky hezkych par kixu mel (a beecher me v 90% uplne utrel ) a proto pravidelne prispivam jen do 4-5 sekci plus prilezitostne do dalsich 2-3. Kdyz se podivas, tak tve jmeno pravidelne sviti u vsemoznych sekci. A z toho vyplyvaji ty problemy ...:sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

OK..pokusím to napravit... ale když to spočítám:
    Fujitsu-Siemens Pocket PCs
    Obecné problémy
    + Komunikace & Synchronizace
    + Soubory & Paměťová média
    + Registry
    Informace o systému Windows CE
    Software [aplikace]
    Software [hry]
    Software v češtině
    Kde nakupovat?
    Jaké si mám vybrat / koupit zařízení?
    Jaké si mám vybrat / koupit příslušenství?
    ce4you
    Co se jinam nevešlo
    Off topic diskuze
    HARDWARE
    SOFTWARE
    Sunnysoft s.r.o.

..tak k těmhlem diskuzím mám někdy coříct... (záleží samozřejmě na konkrétním tématu)
    Slibuji že se zkusím polepšit ale prosím moderátory aby proti mě nebyli zaujatí a nenadávali mi když utrousím nějaký ten OT příspěvek pže se to někdy jinak nedá...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od atomion
    ..prosím moderátory aby proti mě nebyli zaujatí a nenadávali...
    Nikdo Ti nikde nenadával :!:

Ale pokud chceš odpovídat do jednotlivých diskuzích, tak se snaž aby Tvá odpověď měla nějakou hodnotu.

Jednoduše :

Pokud víš, tak odpovíš. Pokud nevíš tak neodpovídej - nereaguj.

Kdopak má pročítat diskuzi v které je 80 procent OT příspěvků k danému tématu. :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

OK.. pokusím se polepšit!! :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Tady se mě někdo pokoušel napodobit .
    Já už taky nepřispívám kdekoliv, maximálně srazy a OT, PPC stále sice není mrtvou věcí u mě (těšte se, já se vrátím ).
    Jinak moje osobní diskuze už je bohužel zamčená a většina příspěvků byla smazána nebo označena ke smazání.

Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední