Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přebírání cílů z adres v adresáři na PDA

JoKa_ce4you (85)|1.3.2006 10:41
Zdravím,
ve specifikaci TT jsem se dočetl, že dokáže čerpat cíle z adres z adresáře PDA (Kontaktů?).
Nevíte někdo jak? Bylo by to zajímavé, udržovvat si jeden kompletní adresář, který se navíc synchronizuje s PC.

EDITOVÁNO
Tak jsem při zadávání adres koumal, jak to ten TT dělá a asi je takto. Podobně jako Skype se TT vnutil do Kontaktů a při dlouhém tapnutí na kontaktu se nabídne volba Zobrazt na mapě a Navigovat na.
Takže naruby, než jsem čekal, totiž že by z TT šlo vybrat adresu z kontaků a na tu se nechat navigovat, odpadly by některé oblíbené cíle. A navíc je špatně čeština. Bohužel.
spago (27)|21.3.2006 21:44
jenom pozor na háčky, pokud adresa obsahuje háček tak ji nepřečte.... Vlastně je to docela nepoužitelné. Já to nejdřív řešil tím, že jsem si firmy ukládal jako POI, ale těď je mám jako oblíbené položky. Jak to řeší ostatní?:?:
miktt (189)|22.3.2006 14:24
Já to řeším oblíbenými, u nejčastějších cílů ale firmy dodavatele... atd by jsem raději dával jako POI . Z adreay kontaktů by to byla ovšem bomba (kdyby to chodilo i z háčkama a čárkama)
MilanSu (823)|22.3.2006 19:07
Na tady je ten problem, ze tenkrat ten kluk Cechojc nepoposel kousek dal a jeste se do toho pak primichali ten Cyril s Metudom. :))
A co je za problem mit adresy v kontaktech bez "nabodenicek"
JoKa_ce4you (85)|24.3.2006 15:24
Synchronizuji PDA a PC, proto bazíruji na češtině :)
MilanSu (823)|24.3.2006 18:26
No to já samozřejmě taky synchronizuji PDA a PC, ale v podstatě kontakty z Outlooku využívám pouze jako adresář na maily. Jinak pro odesílání pošty apod, mám samoztatné programy, respektive úpravy, takže mi ta NonCZ az tak nevadi.
miktt (189)|24.3.2006 19:34
Jo, správně, žijeme v česku, tak česky i z háčkama!!! Pokud už jsou v outlooku kontakty s nabodeníčkma tak se do PDAčka stejně bez nabodeníček nedostanou.
Pro MilanSu: Většina lidí má jedny kontakty pro více věcí a ne naopak. Je jednodušší si oddělit kontakty skupinama a mít vše pohromadě jak v PDA, tak v telefonu, práci, i doma v Outlooku
MilanSu (823)|24.3.2006 23:27
No asi jsi mne spatne pochopil, je to sice trochu OUT v teto diskusi, ale ja mam taky hlavne kontakty v Outlooku, ale zde mne hlavne zajima mobil a e-mail, tam kam jezdim casteji (ne vsichni zakaznici potrebuji moji navstevu), mam v TT v oblibenych. Ale kazdy pouzivame vse, tak jak to kazdemu vyhovuje.
Ono s "nabodeníčkama" je problém jenom s háčkama, čárky kupodivu TT nevadí, to najde.
Doufejme, ze verze TT 7.52 uz veme hacky na vedomi:))