Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 29

Téma: Čtení článků a zpráviček z internetu offline

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Dobrý den,
    řeším následující problém, co používáte na čtení článků offline? Tak abych nemusel ten web procházet a ručně ukládat? Jde mi o to abych ráno zapnul pda a přes wifi se mi doma stáhli články z různých informačních webů, zprávičky a tak podobně a já si je pak během dne ve volných chvílích mohl přečíst a zároveň při dalším připojení se stahovali pouze nová data, napadlo mě nějak použít RSS kanály, ale nevím co by stahovalo celé články a ne jen ty kanály.

Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

world off-line

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

jak psal beecher - pRSSReader - a je pro něj i čeština )

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Dobře, děkuji, ten pRSSreader je fakt dostačující, přesně co jsem hledal.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mám problém s pRSSreaderem verze 1.2.0 na Aceru n50. Vždycky po spuštění se kousne PDA. Platí to jak pro aplikaci, tak pro Today plugin. Kdybych neměl Pocket Plus se safe módem, tak už jsem musel dělat hardreset. Starší verze je na nic, jelikož nemá today plugin a především se mi z ní vymažou všechny zadané adresy jakmile aplikaci zavřu křížkem. Pohybuje se tu někde autor aplikace, nebo ho musím shánět na mailu?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Myslim, ze David se tady moc nenachazi, ale muzes zkusit 1.2.1 Beta 3...
    http://pda.jasnapaka.com/prssr/beta/

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

pRSSreader je k nicemu, mrkni sem:

http://fajkus.cz/isilo/

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Tak pRSSreader je dobrý, ale nesmí být na today displeji, jinak mi zatuhne pda a musel jsem použít hardreset (hx4700). Ale bez Today funguje spolehlivě zatím....

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Mám stejnou zkušenost. Today plugin asi ještě není úplně vychytaný.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od cubas
    pRSSreader je k nicemu, mrkni sem: http://fajkus.cz/isilo/
    At na to koukam, jak na to koukam, tak je mi iSilo jeste vic k nicemu. Vse zalezi na jejich nabidce, na tom, v kolik mi to oni poslou (misto abych si to nechal pRSSReaderem stahnout sam). Co v pripade, ze tam dany sajt neni (z nabidky bych pouzil asi tak 3)? Co ten zbytek, ktery mam v RSS ctecce na PC, to si to jako na PDA nemuzu precist? Proc bych mel pouzivat iSilo, kdyz muzu si vse pohodlne off-line cist s pRSSReaderem? :sarcastic:
    To radeji nez iSilo a Lomaxi sluzbu budu pouzivat stahovac RSSek od MobiPocket Readeru, ten taky vytvari .pdb a automaticky jej nahrava do PDA. Ale z toho co ja chci.

Cubasi, s tim iSilem (presneji s tim Lomaxem) jsi dost ulitnul...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

kdyz muzu si vse pohodlne off-line cist s pRSSReaderem?
    Lze to chápat tak, že pRSSReader je schopen zkombinovat výhody World Off-line a RSS čtečky? Hledám totiž již nějakou dobu produkt, který to bude umět.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

pRSSreader je opravdova RSS ctecka, ktera dokaze cachovat online obsah pro pozdejsi offline prohlizeni. Staci spravne nastavit cachovani a veskery HTML+obrazky se stahnou do PDA (dela se to v nastaveni kanalu) a lze je pak prohlizet/otvirat z pRSSreaderu. Komfort je temer maximalni.

Ve verzi 1.3.2 je tu i moznost definovat si prepisovaci pravidla, aby se cloveku stahovala verze stranek pro PDA, takze napr. misto www.ce4you.cz se bude cachovat verze pro PDA z mobile.ce4you.cz. Staci definovat prepis z www.ce4you.cz na mobile.ce4you.cz (dela se to v nastaveni kanalu).

Jo a pRSSreader je taky v cestine.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jako off-line čtečka to funguje, pokud se nepletu, jen u webů, které mají RSS/Atom kanály.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

jako offline čtečku bych doporučil výše zmíněné isilo. Jednak je jeho součástí i desktop aplikace, která umí provádět konverzi stránek do isilo formátu, druhak lze aplikace použít i jako velmi příjemná čtečka eknih (používám ji tak) a navíc je spousta webů již pro isilo připravených na www.fajkus.cz.
    Režim mám tedy takový, že mi script naplánovaný v scheduleru stáhne to, co mne zajímá z fajkuse, zkonvertuje weby, které tam nejsou a po připojení tytn k active sync mi mobsync nasype stažené soubory do úložiště na kartu. Snadné a po nastavení bezobslužné.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. PDA na čtení - začátečník
    Od vipe v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-04-2007, 21:51
  2. Offline RSS
    Od blackdot_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 05-08-2006, 14:03
  3. Mp3 v offline mode
    Od blackchicken v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 02-12-2005, 11:45
  4. čtení map *.mps
    Od fury_only_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC