Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pády programů ve WM2003

Bronek_ce4you (24)|27.2.2006 19:05
Přátelé, mám problém s pády programů nebo jejich instancí ve WM2003 (ne SE verze). Zařízení H6340.

Celé se to projevuje tak, že postupně spustím jakékoliv třeba 2-4 programy, postupně je používám a pracuju v nich, přepínám se a najednou jeden z nich není aktivní, prostě "zmizí" z paměti a pak další a další. A nezbývá než je spustit znovu, ale se stejnou spolehlivostí.

Přitom volné paměti je dost, většinou cca. aspoň 4-8 MB, což by mělo být dostačující dle mého mínění.

Je jedno, o jaký jde program, může jít o Internet Explorer, Total Commander, nebo i programy systémové, tedy např. Kalendář nebo Úkoly, apod. Jediné, co v paměti drží, je ActiveSync.

Stejně tak se postupně samy ukončují jednotlivé instance programů, které umožňují vícevláknový režim, tedy. např. pro mne zcela zásadní MultiIE, umožňující běh více oken Exploreru.

Myslel jsem, že to způsobuje programový manažer (používám Magic Button), ale i s touto vypnutou utilitou se toto děje.

Pokoušel jsem se o eliminaci spouštěných programů ve Windows\StartUp na minimum, ale zcela bez úspěchu.

Evidentně to způsobuje operační systém, nebo jeho nějaký proces, zřejmě práce s pamětí.

Prosím o radu, co to může způsobovat, případně pokud se to děje ještě někomu, zejména majitelům iPaqu H6340.

Díky předem.
martin14_ce4you (79)|5.3.2006 13:16
Programy ti s najvacsou pravdepodobnostou nepadaju, ale vypina ich operacny system, pri nedostatku pamati je to totiz jeho povinnost, mne robi to iste, na chvilu system spomali, povypina manej pouzivane programy a pokracuje dalej. Musis ale uznat, ze h6340 nie je moc vhodna na pracu s velkym vykonom, telefonne verzie su trochu slabsie. V sekcii clanky najdes o sprave pamati viac.