Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX N520 - totální vytuhnutí - poradí prosím někdo?

weszter (231)|27.2.2006 17:43
...zničeho nic byl tuhej, po softresetu se ukáže zasněžená krajina, hardreset fakt nejde (nepípne a nepípne, zas jen ty zasněžený hory). Když vyndám baterku a zase ji zandám, začne startovat, ukáže zimní krajinku a ukazuje ji mnoho hodin, vždy déle, než vydržím...
než skapal, byla baterka plně nabitá...
poradí někdo prosím zoufalému začátečníkovi?
díky moc
weszter
beecher (9270)|28.2.2006 08:48
Jak ten hard-reset provadite?
weszter (231)|28.2.2006 10:02
podle návodu, který jsem získal na helpline od getronicsu, t.j. power+calendar+stylusem do resetu - držet 5sekund, pak pustit stylus a ostatní držet ještě 5s, pak pustit vše a do 10 sekund by měl začít startovat.... on začne, jenže jen zasněžený hory a nic...
beecher (9270)|28.2.2006 10:36
Pokud se to ani po hard-resetu chova takhle, tak nezbyva nic jineho nez s tim na reklamaci/do servisu.
Novis_ce4you (35)|28.2.2006 21:38
Zrejme delas blbe hard reset, tady mas prepis z manualu:

Stiskněte a přidržte tlačítko pro režim spánku (1) a tlačítko aplikace Calendar (kalendář) (2).
► Zasuňte pero stylus do otvoru pro měkký reset a krátce na něj zatlačte (3). Stále (několik
sekund) držte stisknutá tlačítka pro režim spánku a kalendáře.
Reset může trvat několik minut. Nakonec zazní zvukový signál. Postupujte podle pokynů na displeji.
weszter (231)|28.3.2006 20:24
tak se mi PDA včera vrátilo ze servisu... výměna základní desky... už zase funguju, i reset mi jde bez problémů :yes: , nebyl jsem trotl a dělal jsem ho dobře...

weszter
DaMaSig (107)|29.3.2006 13:46
[QUOTE="weszter"]tak se mi PDA včera vrátilo ze servisu... výměna základní desky... už zase funguju, i reset mi jde bez problémů :yes: , nebyl jsem trotl a dělal jsem ho dobře...

weszter[/QUOTE]

Jak dlouho ti to v GCC opravovali ? taky se chystám do servisu, ale já to budu dávat do GCC Brno, ale opravy PDA se prý dělají jen v Praze.
weszter (231)|1.4.2006 15:08
měl jsem ho v Getronicsu, do Prahy na servisní středisko jsem ho odvezl, vyzvedl jsem si ho v hradci (jsem z pardubic), oprava trvala přesně 3týdny a omlouvali se, že čekají na novou desku....
weszter (231)|9.4.2006 18:36
Vážení, právě mi můj loox 520 odešel znova, naprosto nevinně a nečekaně... hlásil nízký stav baterie, po připojení k nabíječce hlásil rovnou že nabito - kontrolka nabíjení se rozsvítila. to mi přišlo divný, dal jsem soft reset a už nenaběhl... :( skoro mám podezření na zdroj... napadá někoho něco? podobně mi už toto PDA jednou vytuhlo... viz výše...
za případné rady díky
martin weszter
DaMaSig (107)|10.4.2006 12:52
UF tak tomu říkám kápnout na špatný kousek, nicméně s tím napájením by to klidně mohlo být, poslal jsi do servisu jen PDA nebo i nabíječ ? já bych to tam poslal radši komplet ať to prubnou a ozkouší, taky by se ti mohlo stát že ti nabíječka bude odpalovat PDA až ti to nakonec neuznají.
Novis_ce4you (35)|11.4.2006 08:35
Tak hosi, uz to ke me doslo taky, rano vyndam looxe z nabijecky, dnes, po cca hodine, kdy byl vypnutej, pip, nizky stav baterie, jeste sem ho nedal na nabijecku, ale predpokladam ze bude k.o. jako u kolegy.Takze co myslite? do servisu?jako zarucak staci faktura?
S474N (660)|11.4.2006 09:16
Novis: a poladil sis uz ten ActiveSync??
Novis_ce4you (35)|11.4.2006 09:21
[QUOTE="S474N"]Novis: a poladil sis uz ten ActiveSync??[/QUOTE]

jj, bylo to Kasperskym , sice ho mam v praci taky, ale Workstations a tam to chodilo, no kazdopadne me to nazlobilo hodne :D