Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Neustálé vypínání GSPlayeru na MDA Vario

Standa_ce4you (380)|27.2.2006 08:56
Položil jsem v threadu o HTC pda dotaz. Tam zřejmě nikdo neví, tak se ptám ještě tady...

Všude čtu, že GSPlayer je na Variu bezchybný. Bohužel ne na mém. Otevřu si album, dám play, a poslouchám. Ovšem jen do doby, kdy zhasne displej (nastaveno v GSPlayeru), cca 2 sekundy po tom se shodí celý přehrávač a zmizí mu i veškeré nastavení (namapování tlačítek, zhasnutí displeje, poslední otevřené album,...). Toto se občas děje i při otevření alba (cca 10 položek). Zrovna dnes si GSPlayer vymyslel novou featurku - neshodí se a nezapomene nastavení, ale jen ztiší hudbu a začne vrčet jako nenaladěné radio. Zatím jsem nenašel žádnou pravidelnost v jeho chování, prostě někdy jede (nejméně častá možnost), někdy se celý vypne a teď poprvé začal i vrčet. Měl by někdo radu prosím?

Tady nějaké info o systému:
ROM: 1.6.2.3 CSY

Nainstalované caby:
GSPlayer v2.24 (WM5 beta)
Total Commander
EricZ Call Filtering 1.0.06 (xda-dev)
Saman TMOPhoneSkinRemover
DisableSecurity.cab
SoftKeyApplet.cpl
Smartskey (xda-dev)

ExtRom:
SmartDialing
Shortcut... (pro MMS)

A nastavení GSPlayeru:
Load previous Playlist, Resume, asociovány všechny možné audio formáty, namapování tlačítek na kříž a střední tlačítko, Display - Autoturn off 10 sec., Enable at baterry use.

Toť asi vše...:)

EDIT: Tyto problémy se vyskytují i po HR. Nainstalován pouze SmartDial, Total Commander a GSPlayer...undefined
Standa_ce4you (380)|27.2.2006 23:43
Tak ještě jedna oprava - GSPlayer dělá ty samé chyby i po čerstvém HR. Nebyl by aspoň nějaký nápad (třeba zdánlivě zbytečný), co ještě zkusit?
Standa_ce4you (380)|28.2.2006 11:28
Takže problém zřejmě vyřešen - mousefromhouse na MM poradil přeflash a vyšlo to :yes:.
Standa_ce4you (380)|2.3.2006 09:19
Takže pokračuji v přispívání do mého blogu o GSPlayeru a Variu. Dva dny přehrávač vydržel a ode dneška opět padá (s plně nainstalovaným Variem). Pokud tedy někdo ví, ať se nestydí a poradí...;)
(už se nad tím nedá ani brečet)
mousefromhouse_ce4you (268)|2.3.2006 09:22
Ja bych to neresil a nainstaloval ten Pocket Player ;)

EDIT: A jak to prestalo po tech 2 dnech fungovat, co jsi instaloval ? Resp. zda se mi divny, ze by to jelo a najednou to jen tak jet prestalo : )
Standa_ce4you (380)|2.3.2006 10:12
No já se ještě tak týden budu trápit GSPlayerem a pak mi asi nic jiného nezbyde :). Dnes mi to udělalo po aktualizaci Mobipocketu na současnou verzi, předtím bylo všechno v pohodě. Ale před včerejším flashem GSP padal i se starou verzí Mobipocketu. Ještě vyzkouším flash/HR a instalnout jen GSP a Mobipocket. Bohužel nemám čas ani náladu denně flashovat ani HR-ovat, takže uvidím až o víkendu. Snad...