Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TomTom Menu Builder a ztraceni neznamych prikazu

Vlada165 (676)|27.2.2006 06:39
Tak jsem si myslel, ze si treba na prvni stranu menu dam "Planovani Itinerare" misto "TomTom Traffic", ktery je mi k nicemu
(kdyz uz se v itinerari asi bohuzel nedaji nijak rychleji oznacit umyslne minute prujezdni body jako "navstivene"
a musi se zastavit a slozite hledat v menu, jinak to otravuje s otocenim, tak at je to alespon lepe po ruce ...),
ale bohuzel jsem narazil na to, ze kdyz jsem si chtel udelat cele puvodni menu, abych jej pak mohl jen
"lehce modifikovat", ze TomTom Menu Builder nezna treba prikazy "|TASK_SET_NIGHT_COLOR_SCHEME|"
a dalsi, ktere jsem nalezl v "TomTom Navigator.exe" a bohuzel se musi vytvorit i cele konfiguracni menu :-(.
Jak se otevre "TomTom.mnu" a znovu ulozi, tak Builder smaze vsechny tyto pro nej nezname prikazy,
takze dal uz zbyva asi jen rucni editace "TomTom.mnu", coz je dost neprehledne a hlavne se musi hledat nazvy vsech prikazu :-(.
Ma to prosim nejake reseni, aby mi Builder ty nezname prikazy nemazal, nebo exituje podobny program,
ktery to nedela, nebo spis radeji zna prikazy vsechny ?
(mozna by chtelo obratit se na autora programu, ale tak dobre anglicky zas neumim, takze kdyby treba nekdo mel zajem mu napsat :-( ...)
Henry_ce4you (58)|27.2.2006 09:30
Zkus on-line TomTom editor, jestli ti to půjde. Můžeš si i naimportovat pět hotových posledních výtvorů ostatních uživatelů: http://www.skux.net/tomtom/menubuilder2/
Vlada165 (676)|27.2.2006 12:32
Dik, spis by mne zajimalo, jestli tam nekde nemaji i to puvodni menu, abych se dalo jen "lehce upravit" a nemusel jsem jej delat cele, protoze PDA do prace nenosim a nevim samozrejme z hlavy, jak cele menu vypada :-( ...
djelinek (60)|10.3.2006 11:18
Tak jsem si v menubulderu udělal menu podle potřeby, ale narazil jsem při tom na jednu záhadu. V původním menu "Otočení obrazovky" otáčí po 90°, ale ve vlastním menu po 180°. V popisku ikony u menubuildera je rovnez popis, ze jde o rotaci 180°. Jedna se o kod TASK_ROTATE_DISPLAY. V menu to má i pak jiný popis "Otočit obrazovku hlavou dolů". Nevite jak pridat do vlastniho menu polozku pro rotaci o 90°?
Vlada165 (676)|10.3.2006 13:14
Tak zrovna na stejny problem s TASK_ROTATE_DISPLAY jsem narazil vcera.
Hledal jsem v TomTom.exe, jestli tam nebude neco podobneho, ale nebylo.
Ztahl jsem nejaky nemecky soft (nejsem si ted jisty, jestli TomtomMenuCreator 1.4) a ten mi to take otaci jen o 180 stupnu :-(.
Mel tam treba prikaz pro nastaveni podsviceni displyae, ktery jsem zatim nikde nevidel (v menu se opravdu objevil, ale nezkousel jsem jestli funguje i s PDA)
a dalsi vec neznal (ted nevim jak se jmenuje presne) ten priaz pro "volani z POI" kde se objevi treba telefonni cisla a dalsi uzitecne veci a pri pouziti tohoto prikazu take uz pak zbyva jen rucni editace, protoze ho to take maze.
To snad neni mozne, ze by neexistoval soft, ktery by znal opravdu vsechny prikazy :-(.