Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: nastaveni trasy

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Ahoj, muzete mi nekdo poradit? nechal jsem se navigovat z A do B, v nastaveni jsem zadal ze chci vypocet pro nekraci cestu, vypocet byl proveden a uz se jelo, ale to jsem nevedel ze me tomtom bude honit i tema nejhorsima ulickama v tech zapadlejch vesnickach:-((( neda se nekde nastavit ze bych rad jel nekratsi cestu, ale at zapomene na nejake mistni polni cesty a at bere pouze v uvahu silnice do 3 tridy? diky moc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Idealni pouzivat "Nejrychlejsi".

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od Padluke
    Ahoj, muzete mi nekdo poradit? nechal jsem se navigovat z A do B, v nastaveni jsem zadal ze chci vypocet pro nekraci cestu, vypocet byl proveden a uz se jelo, ale to jsem nevedel ze me tomtom bude honit i tema nejhorsima ulickama v tech zapadlejch vesnickach:-((( neda se nekde nastavit ze bych rad jel nekratsi cestu, ale at zapomene na nejake mistni polni cesty a at bere pouze v uvahu silnice do 3 tridy? diky moc.
    Odpoved zni: Neda :?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Primo se to nastavit neda. Ale da se opakovane pouzit "nejrychlejsi". Pokazde se pokusi vypocitat nejakou jinou, vetsinou po mensich silnicich, nez je ta prvni "nejrychlejsi".

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od tomasd
    Primo se to nastavit neda. Ale da se opakovane pouzit "nejrychlejsi". Pokazde se pokusi vypocitat nejakou jinou, vetsinou po mensich silnicich, nez je ta prvni "nejrychlejsi".
    A velmi často dostanu výsledky podobné těmto:

První hledání nejrychlejší cesty: trasa X km, čas Y
    Druhé hledání nejrychlejší cesty: trasa X - 20km, čas Y + 2 sekundy

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od tortoise
    Druhé hledání nejrychlejší cesty: trasa X - 20km, čas Y + 2 sekundy
    Jo, přesně tak, to je dost časté.Chce si to tu trasu předem alespoň letmo prohlédnout, zda není příliš "zubatá". Navíc někdy i drobná chyba v mapovém podkladu způsobí dramatickou objížďku.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Nejkratsi je nejkratsi, nejrychlejsi je nejrychlejsi. V 90 procentech pripadu jezdim podle nejrychlejsi.

I tak bych ale uvital moznost "nejlepsi", kde by byla preference hlavnich silnic 1. tridy jeste vetsi, protoze zvlast v zime je rozdil klikate zledovatele silnicky oproti suche hlavni velky a vyplati se zajet si par kilometru.

Je hold videt ze TomTom nepocital s (ne)kvalitou ceskych silnic...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Jojo, o tom to bude. Ty polňačky co tam Tomtom k mému údivu leckde má a počítá s nimi by v Německu byly hladší než naše highway.

Hledání zdravě rozumné nejkratší trasy jsem taky postrádal, ale ten tip s opakovanou nejrychlejší je dobrá myšlenka.:yes:

Podobná témata

1. propocet trasy
    Od krabicka3_ce4you v sekci iGO
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 08-08-2006, 23:08
  2. Vytvoření trasy
    Od sevas v sekci PocketKiM
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 28-03-2006, 20:52
  3. Zobrazovaní trasy z GPS
    Od pekro v sekci Příslušenství pro navigaci