Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA a vestavena folie?

Wuffi (1599)|20.8.2003 18:21
Pred nedavnem si pritel poridil MDA a chtel si poridit folii na displej. Prodavajici mu rekl ze uz tam folie je. Vskutku to tak i vypada, da se to nadzvednout tudiz to na displeji neni napevno. Ale jaxi nemuzeme prijit na zadny rozumny zpusob vymeny nez rozebrani zarizeni - nevite nekdo co s tim? Nemate nejake zkusenosti? Jde to? Mimochodem se to moc neskrabe a displej pres to vypada stale hezky kontrastni :)
Mno kazdopadne ja si poridil DataPhone a vypada to ze tam nic takoveho neni...?
Jinak jsme si ted kupovali folie a na MDA v SunnySoftim obchodu v Kotve nemeli :? a doporucili nam zasouvaci folie na iPAQy a ostrihat... Mno celkem to jde, jenom se desne rychle skrabou (a to ji tam mam 4 dny a nijak extra jsem nic nedelal), zustavaji na nich i otisky po dotecich pera po psani na virtualni klavesnici (a to na ni jenom ukazuju, nedatluju jak nekteri uzivatele)... K tomu ke vsemu se lepi na displej a vytvareji dojem ze je pod nimi voda... Je to normalni nebo jsme chytli nejakou divnou sadu?
karlic (707)|21.8.2003 13:44
Taký mám fólii od Sunnysoftu a super. Bubliny zmiznou samy po cca 14 dnech.
Wuffi (1599)|21.8.2003 17:32
Ja mam zasunovaci folii, tudiz tam zadne bubliny nejsou, zato je pod displejem nejak vlhko... Uz jsem od nich predtim folie kupoval, jeste na svuj staricky iPAQ H3130... A ty mi vydrzely celkem dlouho. Prave proto se divim ze tady tyhle jsou poskrabane po 5 dnech, a to jsem se zarizenim ani moc nepracoval, nic nehral... Divne...