Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Registrace na stránkách QTEK

Jezinka (13)|24.2.2006 19:47
Zdravím, tak se mi nedaří zaregistrovat se na oficiálních stránkách Qteku. Při dokončení registrace mi to hlásí >>>Not a valid IMEI# (only Brightpoint authorized original products are supported by this site. Contact your place of purchase for ongoing support of your device)<<<
Jako by můj Qtek oficiálně neexistoval. Nevíte kde by mohla být chyba? Má někdo úspěšnou registraci? Také to někomu nejde?
Jirka_j (186)|24.2.2006 20:52
píše mi to to samé... :(
Jezinka (13)|24.2.2006 21:12
A nemáš náhodou zakoupený přístroj také u Eurotelu?
TheMelin (1642)|24.2.2006 21:13
Já když to zkoušel někdy v listopadu, tak jsem též pohořel na IMEI.
Surgical (2364)|24.2.2006 21:48
Za nedotovany ceny original Qteky prodava Alzasoft...sice o par korun draze, ale...IMEI jde registrovat :)
beecher (9270)|24.2.2006 21:58
[QUOTE]...only Brightpoint authorized original products...[/QUOTE]Tady bych videl hlavni problem u QTeku koupenych u Eurotelu...
Jezinka (13)|24.2.2006 22:08
Takže to tedy znamená, že od Eurotelu to není originál? Myslel jsem že Qtek je vyrábí a dává jim i imei...
beecher (9270)|24.2.2006 23:04
No, original to je, je to urcite vyrobeno spolecnosti HTC. ;)
Ale pod znackou QTek, coz je obchodni znacka spolecnosti HTC, jsou prodavany take zarizeni firmami, ktere nemaji vlastni znacku pro distribuci techto zarizeni, jako je Eurotel pripadne zminovany Brightpoint. Brightpoint vsak provozuje v severskych zemich weby pod domenami qtek.xx, proto trochu dochazi k zmateni, ze to jsou originalni stranky "spolecnosti QTek".
Navic, kazdy kdo odebira od HTC, dostane predem seznam vsech IMEI zarizeni, ktere jim budou dodany, takze je mozne overit, zda-li registrovane zarizeni neni dodane nekomu jinemu.
Surgical (2364)|24.2.2006 23:05
Je to original OEM...IMEI si Qtek registruje, stejne tak jako Eurotel, T-Mobile apod., takze vi, pro koho je dany strojek/serie urcen.
Btw. vite, ze ve Velke Britanii je zmena IMEI u mobilniho zarizeni trestny cin? :)
Jirka_j (186)|25.2.2006 08:21
[QUOTE="Jezinka"]A nemáš náhodou zakoupený přístroj také u Eurotelu?[/QUOTE]
Já mám origoš Qtek ze SunnySoftu... (třeba jsem se uklepnul)
Václav Endler (96)|25.2.2006 09:27
Taky mám MDA III od Sunnysoftu a taky se nemohu přihlásit:? Neuklepl jsem se.
Surgical (2364)|25.2.2006 11:26
Vzdyt to sam pises...mas T-Mobile MDA III., zadnyho Qteka....
gummi (45)|25.2.2006 13:25
Zdravim, mam Qtek 9000 od Sunnysoftu a na Qtek website sem se zaregistroval uplne v pohode a neuklikl sem se...;)
Václav Endler (96)|25.2.2006 15:36
Qtek 9090 (Blueangel) vs.MDA III jaky je technicky rozdil ? (krome napisu)
Surgical (2364)|25.2.2006 15:47
Technicky zadny jsou to stejna zarizeni vyrabene stejnou tovarnou HTC. Jako OEM pro ruzne prodejce, kteri je prodavaji pod svou znackou se svym softwarovym vybavenim a zajistuji jim svou podporu.
A jako znackovy servis Volkswagen neopravuje/neservisuje Skodovky (a naopak), tak Qtek neposkytuje podporu strojkum prodanym pod jinou znackou. Snad je to jasne.
beecher (9270)|25.2.2006 16:54
Asi neni... :?
To ze je na vasem zarizeni napis QTek, neznamena, ze je prodan spolecnosti BrightPoint a ze se muzete zaregistrovat na jejich strankach.
Krevety_tvf (143)|25.2.2006 17:10
mam qtek od sunnysoftu a nejde mi registrace...
beecher (9270)|25.2.2006 17:26
No, doufam, ze se tomu nedivite... :sarcastic:
spiderxxl_ce4you (84)|25.2.2006 18:44
Jake to prinasi vyhody byt na qtec webu registrovany??
diky
lokolo (5)|26.2.2006 10:50
K tomu trestnému činu v GB. V lednu v Praze proběhlo jednání nezi ČTU a zástupci ministerstev (vnitra, obchodu a financí) o možnostech zavedení podobného zákona. Byli tam i zástupci GB.
Nevěřili byste, jaké stupidní argumenty mohou vznášet naši ministerští pracovníci proti zavedení tohoto zákona. :dead: Jeden příklad za všechny, proč se nebude moci zablokovat IMEI ukradeného telefonu: V republice je rozdáno velké množství krizových telefonů kvůli povodním, ... Pokud si synáček starosty vezme krizovou simkartu a v bazaru si koupí kradený telefon, v tu chvíli by zablokování takového telefonu bylo ohrožením národní bezpečnosti. No nebrečeli byste :((
JanAltman (162)|26.2.2006 16:44
[QUOTE="spiderxxl"]Jake to prinasi vyhody byt na qtec webu registrovany??
diky[/QUOTE]

Taky by me zajimalo, o co prichazime... :D
beecher (9270)|26.2.2006 23:19
V podstate o nic. Vse, co se tam publikuje, je na strankach xda-devu obratem (nove QTek ROM pro HTC zarizeni).
A nejsou to stranky QTeku, ale spolecnosti BrightPoint. Akorat se tvari jako stranky QTeku...
PetrSybol (157)|1.3.2006 12:05
Mám Qteka zakoupenýho u AH Mobile a taky jsem s registrací pohořel. :(
beecher (9270)|1.3.2006 12:18
Tohle tema je vazne na zavreni... :sarcastic:

Zeptam se jeste jednou a naposledy: Koupil jste sveho QTeka u spolecnosti BrightPoint? Pokud ano, napiste jim, ze vam ta registrace nejde, pokud ne, tak se nedivte. Viz me predchozi prispevky.
PetrSybol (157)|1.3.2006 16:27
A jak mám vědět nebo kde zjistit, jestli jsem ho koupil u Brightpoint?

Nejdřív mi zamknete téma v sekci Smartphone, tak to beru, když se to řeší zde a sám mě na ni odkážete, ale jestli se Vám nelíbí, že jsem zde přihodil polýnko (že to není jen problém zařízení u Eurotelu, nebo Sunnysoftu), tak by jste se měl nad sebou aspoň chvilku zamyslet. Mě to nechává ledově klidnym.
ElSoft (1244)|1.3.2006 16:37
kdyz si neco koupim tak vetsinou i vim od koho pokud teda nejsem uplne na plech:sarcastic:

osch (1330)|1.3.2006 16:39
to Petr.Sybol:

Četl si tuto diskuzi před tím, než si sem napsal? Pokud ano, tak by si zcela jistě narazil na tato beecherova slova:
[QUOTE="beecher"]No, original to je, je to urcite vyrobeno spolecnosti HTC. ;)
Ale pod znackou QTek, coz je obchodni znacka spolecnosti HTC, jsou prodavany take zarizeni firmami, ktere nemaji vlastni znacku pro distribuci techto zarizeni, jako je Eurotel pripadne zminovany Brightpoint. Brightpoint vsak provozuje v severskych zemich weby pod domenami qtek.xx, proto trochu dochazi k zmateni, ze to jsou originalni stranky "spolecnosti QTek".
Navic, kazdy kdo odebira od HTC, dostane predem seznam vsech IMEI zarizeni, ktere jim budou dodany, takze je mozne overit, zda-li registrovane zarizeni neni dodane nekomu jinemu.[/QUOTE]

Ještě je někomu divné, že se nemůže k Brightpointu zaregistrovat? To je kolikrát jak do dubu. ;)
beecher (9270)|1.3.2006 16:42
[QUOTE="Petr.Sybol"]...ale jestli se Vám nelíbí, že jsem zde přihodil polýnko (že to není jen problém zařízení u Eurotelu, nebo Sunnysoftu), tak by jste se měl nad sebou aspoň chvilku zamyslet. Mě to nechává ledově klidnym[/QUOTE]Mel jsem za to, ze si tu diskuzi projdete, proctete a pochopite, proc se nejde zaregistrovat...
ElSoft (1244)|1.3.2006 16:46
Ještě jednou HTC je pouze výrobce, u něj si prodejce udělá objednávku, ve který si řekne v jakým kabátu a s jakým názvem to chce dodat. Pak HTC nažene male děti k pásům a ty ti to složí, přidělí IMEI, natisknou popisky, zabalí do krabice a složí na paletu, tuto paletu pak pošlou prodejci se seznamem všech IMEI.
beecher (9270)|1.3.2006 16:55
Jenom doplnim, ze pokud prodejce/operator nechce vlastni znacku (jako T-Mobile, O2, i-mate atd.), tak mu HTC doda zarizeni oznacene jako QTek...

BTW ElSofte, ty mas dneska nejakou vtipnou... :D
osch (1330)|1.3.2006 17:20
[QUOTE="ElSoft"]...Pak HTC nažene male děti k pásům a ty ti to složí...[/QUOTE]
:D :D :D čůrám smíchem :D :D :D
Jezinka (13)|1.3.2006 22:26
Pravděpodobně dotyčný netušil, zda práve telefon nemůže být dodávan třeba jinému prodejci práve tou firmou Brightpoint. Ostatně tedy nechápu, jak to že některý telefon od Sunnysoftu jde registrovat a některý nikoliv. na tohle asi nebude znát odpověď ani becher:-)
beecher (9270)|2.3.2006 08:07
Njo, ono se rika, ze ve vine je pravda. A jestli i v Becherovce, to fakt netusim, pac bylinky nepiju...
Ale bEEcher zna odpoved... Je mozny, ze se nekdo nekde pretukl v zadavani cisla a tak to slo... ;)