Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPAQ 3970 - dlouhou dobu vybitý - problém s formátováním baterky

PaTER_ce4you (69)|24.2.2006 11:07
Ahoj!
Jsem majitelem MDA Compact II. Jelikož jsem dlouhou dobu před tím používal iPAQ 3970, tak teď mi více než rok ležel v šuplíku. Nyní si ho chci zprovoznit a hodit jako navigaci na motorku. Ale. Po nabití, HR a instalaci programů mi to (ihned po prvním zapnutí) psalo, že je třeba "formátovat baterku" - ale vše samozřejmě v angličtině. Nechal jsem iPAQ úplně nabít. Vše vypadalo OK. Jenže po pár minutách, když byla baterie asi na 3/4 se iPAQ z ničeho nic kousnul - nepomohlo vůbec nic. Ani soft reset, vždy to zůstalo stát u úvodní červenobílé obrazovky. Pomohla jediná věc - vložení do kolíbky. Nikdy předtím to nedělalo a v diskuzi jsem k tomu nic nenašel. netušíte, čím by to mohlo být? Je mi líto to vyhodit.. :oops:
Surgical (2364)|24.2.2006 16:19
Nekolikrat nabit na full /pres noc vsak ona si da jeste rict...takhle jsme tady taky jednu mrsku skoro 2 roky nezapnutou ozivovali skoro tyden a dneska maka zcela O.K.
Btw. k mani je i upgrade na WM2003SE pro tyhle cihlicky a slape s nima paradne i pres dneska obsolentni frekvenci procaku a velikost RAM.
Jen na okraj pro WM petkare. iPaq 3970 s WM2003SE softresetuje za max. 20 sekund.
PaTER_ce4you (69)|24.2.2006 20:41
[QUOTE="Surgical"]Nekolikrat nabit na full /pres noc vsak ona si da jeste rict...takhle jsme tady taky jednu mrsku skoro 2 roky nezapnutou ozivovali skoro tyden a dneska maka zcela O.K.
Btw. k mani je i upgrade na WM2003SE pro tyhle cihlicky a slape s nima paradne i pres dneska obsolentni frekvenci procaku a velikost RAM.
Jen na okraj pro WM petkare. iPaq 3970 s WM2003SE softresetuje za max. 20 sekund.[/QUOTE]
jo jo, WM2003SE uz tam mám. Já to nechám páírkrát "přebít" uvidíme..
Chci si udělat malý držáček ma motorku - přece jen tu starou dobrou 3970 nevyhodím. Navíc mapa u tomToma pro ČR je 50 MB... Super.
Surgical (2364)|24.2.2006 21:43
;) My to tady resili...na kolo :) S externim batterypackem, preci jen, slapat na kole jeste dynamo :) :) :)
Zasadni vyhoda tehle starych iPaqu je transreflexivni display. Paradoxne, cim vic slunicka na nej pada, tim je citelnejsi i bez zapnutyho podsviceni :)
A co ochrana proti vnejsim vlivum? Za original igelitovy pytlik s patentkama chtej 500Kc, ubastlit z jineho podobneho obalu nebude az tak slozity.