Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

automatické spouštění souborů

speed-komi (278)|23.2.2006 22:03
Neví někdo jak smazat příkaz automatického spouštění souborů? např. při připojení pda k pc.
MilanSu (823)|24.2.2006 00:47
Trochu bliz by jsi to nemohl specifikovat, pokud myslis Activesync tak v nastaveni pripojeni je polozka po pripojeni otevrit Activesync, no bud ano nebo ne. Pokud mas neco jineho na mysli (mne se nic jineho nespousti), tak rekni vo co go.
speed-komi (278)|24.2.2006 14:38
Instaloval sem si jednou nějakou aplikaci a tam byla možnost jí spustit při připojení k PC a tu sem zaškrt. začalo mě to štvát, tak sem jí zas odškrt, ale spouštělo se to stále. po odinstalování mi to akorát vyhodí okno, že požadovaný soubor nebyl nalezen...
MilanSu (823)|24.2.2006 14:53
Mrkni se do slozky Windows/ Startup, tam jsou zastupci, kteri se spousteji pri startu.
Jinak je treba se trochu pohrabat v registrech a najde se to.
speed-komi (278)|24.2.2006 15:06
Do startup už sem se koukal a tam to nejni. je tam pouze to, co se spoustí při startu resp. při softresetu. Registry ještě skusím prohledat. dík za rady.
organiq (165)|24.2.2006 15:47
podival bych se do seznamu notifikaci - treba programem MemMaid. Byde tam jmeno programu prirazena udalosti NOTIFICATION_EVENT_SYNC_END nebo tak neco. viz Microsoft MSDN
speed-komi (278)|24.2.2006 16:45
[QUOTE="organiq"]podival bych se do seznamu notifikaci - treba programem MemMaid. Byde tam jmeno programu prirazena udalosti NOTIFICATION_EVENT_SYNC_END nebo tak neco. viz Microsoft MSDN[/QUOTE]

Díky, tak mi pomohlo až toto.