Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Originální Eurotel ROM na Qtek 9100

Jezinka (13)|23.2.2006 21:50
Ahoj, tak jsem si pořídil Qtek 9100 u Eurotelu. Mam jej teprve 6 dnů a hned od začátku vládla nespokojenost. Systém pomalý, sekal se a zamrzával (když sem si zavolal na Qteka z jiného, tak nereagoval a začal vyzvánět asi cca 30 vteřin po zavěšení) Dočetl jsem se zde na diskuzích že je dobré provést upgrade firmware a že je na stránkách T-mpbile. Bohužel nelze použít k mému Qteku, protože T-mobile to má ošetřeno IDčkem přístroje. Proto jsem hledal a našel jinde. Jedná se o verzy 2.8.7.102 (test). Zařízení začalo makat uplně přepichově, jen mi zmizela česká lokalizace. Bohužel v krabici není instalačka a ani SN. V Sunnysoftu jsem se dozvěděl če lokalizace je nahraná přímo v ROM. Tedy nemám ani lokalizaci a apravděpodobně bych přišel i o záruku. Může mi někdo pomoci kdo má Qtek 9100 od Eurotelu a nebo má jakoukoli ROM od Eurotelu? Díky za odezvu:-)
B@st@rRRd (297)|23.2.2006 22:06
bohuzel te asi nepotesim pze eurotel prehrava rom jedine v servisu a oficialne roma nevydava jako tmobile. jedine ze by ti nekdo dumpnul svoji rom a poslal ti ji jako sd image. ja mam ted qtek 9100 na par dni. zkusil bych to rad ale nemam mini sd a k tomu je potreba aby se dunp rom nahrala na kartu.takze zkus nekoho poprosit nemel by to byt problem
Jezinka (13)|23.2.2006 22:13
Pokud by si byl z Prahy tak by se to možná dalo podniknout. (na icq nereaguješ:-) )
Saman_ce4you (1451)|23.2.2006 22:24
Neni spis ta lokalizace v ER? To by se pak dala "portnout" i na novejsi ROM..
beecher (9270)|24.2.2006 06:38
Lokalizace samozrejme je v ExtROM, takze by mel stacit nekdo s dalsim QTekem od ET, ale portnout na novou ROMku, Samane, nejde...
Saman_ce4you (1451)|24.2.2006 08:52
No, jasne :oops: , nejak jsem si z associoval, ze chce jen "malou", coz by jit mohla..
Surgical (2364)|24.2.2006 09:07
T-Mobile ROMky pro Vario jsou CSY nikoli WWE, WM jsou lokalizovany pomoci MUI primo v systemu a nikoli z ER, takze tam pocesteni nenajdete...
Jinak prave velka lokalizace byva zdrojem nejvetsich problemu a potizi nejen u Varia, doporucuji vyhnout se ji obloukem, nastavit local settings ve woknech na Czech a k tomu klavesnici (stale preferuji Resco Keyboard)...
B@st@rRRd (297)|24.2.2006 09:18
[QUOTE="Jezinka"]Pokud by si byl z Prahy tak by se to možná dalo podniknout. (na icq nereaguješ:-) )[/QUOTE]
jsem za prahy ale mám ted fofr stehuju se navíc sem byl vcera chlastat tak dnes ppc nechci ani vidět,mám hlavu jak střep ale nějak se domluvíme
yasmeene2 (794)|24.2.2006 11:22
Ja ji mam taky vyzalohovanou (tu puvodni euroteli rom) Nejde nejak z te velke sunnysofti lokalizace udelat mala? Pri instalaci vyber nejni.. Mozna tak vypnout preklad prostredi?

PS Jestli budes na vikendovem srazu v radotine, tak urcite pochodis.
B@st@rRRd (297)|24.2.2006 11:39
pokud si vypneš překlad prostředí tak po restartu budeš mit malou lokalizaci. jinak ta dump rom je nahratelná z karty tak mu ji vem a nějak to spolu zprovozněte.
Jezinka (13)|24.2.2006 13:17
Kdy je ten sraz a kde přesně?je někde nějaký odkaz?
Jezinka (13)|24.2.2006 20:33
Byl by tedy někdo prosím schopný mi pomoci a nahrát zpět mou ztracenou Eurotel ROM?