Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Recenze hry Spb AirIslands

hrtak_ce4you (314)|23.2.2006 20:46
Programy od firmy Spb Software House patří k těm dlouhodobě nejlepším a myslím, že každý, kdo se kolem Pocket PC nějakou dobu pohybuje, se již s jejich produkty setkal. Mezi nejznámější určitě patří balíček aplikací PocketPlus nebo program pro sledování připojení Spb GPRS Monitor. Ale Spb nevyvíjí jen „užitný software“, ale i hry. My se dnes podíváme na nejnovější počin v této oblasti – balíček 3 akčních her, budovatelské strategie a spořiče obrazovky pod názvem Spb AirIslands.

Přečtěte si celou recenzi.
S474N (660)|23.2.2006 22:11
Hral jsem to jiz pred par dny, ale nedovedl jsem prijit na to, jak si "vyrobim" nove lidi...
hrtak_ce4you (314)|23.2.2006 22:34
[QUOTE="S474N"]Hral jsem to jiz pred par dny, ale nedovedl jsem prijit na to, jak si "vyrobim" nove lidi...[/QUOTE]
lidi prijdou sami tim, ze postavis zakladni domecek. Casem se počet obyvatel v domkach zdvojnasobi. Tohle je spis simulator malinke zapadle vesnicky nez milionoveho velkomesta :o)
rk9 (78)|24.2.2006 16:02
Hra me trochu zklamala, cekal jsem vice akce nez jen postavit domek a cekat az mi clovicek vydela nejake penize a pak postavit nejaky dalsi domek :-( Je to nudne a ne prilis zabavne, dobre tak akorat na delsi cestu vlakem ci busem.

P.S. Dokonce se mi v hlavni hre seklo odpocitavalni casu do ukonceni dema :-)
glogloman (173)|24.2.2006 18:28
V recenzi chybí ještě jedna zásadní věc! A to, že můžete celý svůj ostrůvek uploadovat na stránky www.SpbAirIslands.com.. a zde ho pak můžete najít na mapě celého království.. nebo svůj vzdušnej vostrůveček porovnávat s ostatními hráči a pokusit se třeba překonat rekord dohrání hry pod 10 dní.. :D

Tejhle hře sem totálně propad, protože je krásně roztomilá, poklidná, nenáročná, uklidňující, má nádhernou grafiku, možnost být pořád na svém ostrůvku (spořič), možnost si vybrat z několika her, po nahrání na net není ostrůvek sám.. atd :)


Pro inspiraci se můžete juknout na mé vostrovy :)


A pro zájemce přikládám ZIP s ikonama AirIslands na PC..:))
Témátko, a tapety pro PC v sekci Download na ofic. stránkách..
Jasoň (58)|28.2.2006 10:16
Jaký je smysl hry Xonix?
rk9 (78)|28.2.2006 10:22
desku rozrezat tak by letajici kulicky zustaly v nejmensim prostoru a odriznuta cast desky zmizi, nedotknout se jineho objektu na desce. Cim vetsi uspesnost, tim vice bodu a to se pote promitne v hlavni hre AirIslands a diky "narezanemu dřevu muzete stavet a opravovat...
atomion (1159)|28.2.2006 10:29
Oops... :D A já proč mi pořád dochází dřevo a když ho kupuji tak dojdou peníze.. :D To jsem vůbec netušil že to maj ty ostatní hry spojitost s SPB AirIslands.. Moooc DÍKY!! :yes:
Dominique (151)|28.2.2006 20:49
[QUOTE="atomion"]Oops... :D A já proč mi pořád dochází dřevo a když ho kupuji tak dojdou peníze.. :D To jsem vůbec netušil že to maj ty ostatní hry spojitost s SPB AirIslands.. Moooc DÍKY!! :yes: [/QUOTE]

ROFL .) jinak me osobne se ta hra libi ... nemam rad akci... mam rad budovatelsky strategie a dokonce i transport tycoon i settlers jsem hral solo bez protivniku :)
CommanderZ (1798)|28.2.2006 21:39
Ta mapa sveta je hezkej napad, ale bez pouziti vyhledavani se mi tam jeste nepovedlo najit jinou zemi nez Unpopulated :(

Hrtak: Svet v uvodu oznacujes strednim rodem naschval? :sarcastic:
glogloman (173)|28.2.2006 22:11
..nejprve se totiž osidluje země Pontogonia.. zkus se podívat tam.. třeba tam najdeš i moje vostrovy..;)