Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 23 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 339

Téma: Navigon Mobile Navigator 6

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Tak již je to tady:
    Ráno jsem hnedle zasedl a proskoumával stránky navigonu6 a ejhle.Česká Republika je prezentována na 100%!!!

Zde se mrkněte a klikněte na :map coveragehttps://www.navigon.com/site/int/en/...bundlelist/808
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00130146_top_popup_J6J.jpg 
Zobrazení: 35 
Velikost: 1.7 KB 
ID: 4248  
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Pokrytí vypadá velmi slibně. Nepodařilo se mně ale vypátrat, kdo je dodavatelem map pro Navigon. - Jestli to je TeleAtlas, tak by se ale pravděpodobně jednalo o zcela stejné mapy (včetně všech chyb) co používají TT i DNVX...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

To Martin: To brzo bude mit Navigon pokryti CR...

Kopacek: Pouziva mapy Navtequ...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Beecher : No ty aby jsi si nerejpnul.
    Ne vážně,konečně si budu moct doject na návštěvu ke svojí babičce která žije na Šumavě.Od narození jsem čekal až vydají 100%ní navigační soft.Jinak bych mohl dojet třeba do Varšavy nebo třeba do Budapešti.nedej bože že už budu vědět kde je nějaká pumpa nebo motorest.Teď,když jsem jezdil na slepo jsem sebou vozil 100litrový sud pohoných hmot.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Konecne? Ty nevis, kde ta babicka bydli a jak se tam jede? :sarcastic:
    Sorry, ale na to snad nepotrebujes navigaci...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od martinhamr
    .....Ne vážně,konečně si budu moct doject na návštěvu ke svojí babičce která žije na Šumavě.Od narození jsem čekal až vydají 100%ní navigační soft.........
    Ovšem za předpokladu, že Tě cestou nezbrzdí nějaké kolona ...... Možná, že jsem to přehlédl, ale CZ tam není s podporou TMC :no: Tedy, o 100 % navigační soft se nejedná ani náhodou....
    A s tím 100% pokrytím bych taky byl opatrný, uvěřím až uvidím. :

Nováček
    Registrace
    May 2008

Jsou to mapy z Tele Atlasu. Vzdyt je to tam dole s * uvedeno:

* Note: Navigation is only possible on roads included in the Tele Atlas maps. Cycle paths and hiking trails are usually not included.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

A, díky, to jsem přehlédl. Takže dle mého laického soudu půjde o zcela stejné mapy, které má TT i DNVX... Škoda, už jsem se začal radovat, že Navteq zvládl zmapovat i ČR. Ale asi opravdu nic - v těchto dnech totiž vychází update map pro navigaci Garmin (City Navigator Europe DVD ver. 8.0) a v ní ČR opět nepostoupila s podrobným pokrytím ani o metr (pouze Cheb -> Praha). Takže snad za rok?!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Možná je to chyba moje že jsem to sem nenapsal,ale to MIO (bohužel jste si nevšimli)je vybavené nějakou CEBITovskou verzí Navigon 5.xx Takže nevím kde berete ty zaručené informace k navigonu 6.Pouze jsem poukazoval že i tato verze 5 má již o de dneška ČR na 100%. No a co se týče TMC,no vtom případě ať se jde Dynyvix zahrabat,to je totiž také pravěk!Nebo snad má TMC přes rádio?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Ja jsem si chvili naivne myslel, ze Navteqove mapy jsou presnejsi a proto jim to trva dyl . Pote, co jsem se podle jejich map motal po Bratislave, si to uz nemyslim :no:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

... No a co se týče TMC,no vtom případě aď se jde Dynyvix zahrabat,to je totiž také pravěk!Nebo snad má TMC přes rádio?
    Počkej, tomu nerozumím. Pravěkem je Dynavix, nebo TMC? Nevím, zda to z mých dřívějších přispěvků zaznělo dostatečně jasně. TMC upřednostňuji před dalšími funkcemi a dá se říci, když přijdou Marťani se softem využívajícím TMC/RDS jdu s Marťany. Totéž Tomík Tomík byť ho bytostně nesnáším, s Dynavixem zatím vyčkávám a jsem skeptický. Jediná naděje byla Navigon. No uvidíme. :O

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

No prosímtě,samozřejmě že Dynavix.Nějaké dopravní SMSkování,kam na ty stupidity choděj-myšleno Dynavix.Věřím že až dojde k uvedení Navigonu 6 na Český trh,bude tam i TMC použitelné v ČR.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

....Nějaké dopravní SMSkování,kam na ty stupidity choděj......Věřím že až dojde k uvedení Navigonu 6 na Český trh,bude tam i TMC použitelné v ČR.
    Martine, na to "dopravní SMS-kování" máme shodný názor, to mě také nezajímá. Ale z Tvého linku opravdu vyplývá, že s TMC/RDS v CZ zatím nepočítají a ta jejich "odpoveď - neodpověď" na můj dotaz týkající se této problematiky také něco vyjadřuje. Holt se asi budu muset těšit na ty Marťany...... , anebo, že by se Dynavix nakonec pochlapil? :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Opravdu nechapu o cem se tu bavite... Navigon je stejne v pytli jako Dynavix s TMC. V CR sice teoreticky funguje v Praze (mozna jeste sem tam nekde) ale problem je ze to musis tu informaci do toho navigacniho softu dostat. Bud si to ta firma udela sama ale to je silene reseni (nakladne). Zpravidla se do toho zapojuje jeste jina firma ktera to musi zpravovat atd... jejiz sluzeb teprve Telematix nebo Navigon muze vyuzivat a to tak ze se musi vypracovat rozhrani atd. Tipuju ze pro kazdy stat je to trosku jiny (i kdyz RDS-TMC se to snazi sjednotit). Jen tak bokem Dynavix pokud jsem to dobre pochopil tak uz na Invexu predstavil fungujici reseni. Otazka zni proc uz ho neaplikoval v praxi?? A ja si myslim ze z vyse uvedenych duvodu. Pokud se v tom nekdo vyzna poradne tak by mohl uvest poradnej nazor

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Možná jsem naivní ale já to vidím takto: Do Listopadu zde v té naší vlasti nebylo po nějakém TMC zpravodajství ani slechu,možná jen ti nejzasvěcenější věděli že běží zkušebně.Po spuštění uplynulo ještě málo času na nějaké změny.Nevím jak je to pracné zapracovat do současného softu,ale jsem přesvědčen že vlétě tu bude běhat Navigon 6 se 100% pokrytím a i s TMC.Vždyť ještě nedávno jsem se zde přel s Beecherem o 100% pokrytí před létem a vida ono ještě není ani jaro již první vlaštovka je tady.Společnost která vyrábí soft.Navigon působí velice seriozně,aspoň podle internetových stránek a nebude se blamovat nějakým nedodělkem.Jen pouze neubgradují každý týden jako jiní výrobci.

Strana 3 z 23 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Leo a funkčnost Navigon mobile navigator
    Od xaries v sekci Navigon
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 23-02-2010, 22:08
  2. Mobile Navigator 6.2 pro PDA je tu
    Od Milhaus65_ce4you v sekci Navigon
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 30-05-2007, 12:29
  3. Navigon 5 a Windows Mobile 5