Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 23 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 339

Téma: Navigon Mobile Navigator 6

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Já netestuji buildy pro PNA (takže nesleduji ani changelog), jak jsem psal, pouze jsem vyzkoušel nejnovější betu na c710 a chodila super.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Je to naprosto stejné jako pro PDA.Samozřejmě jsem také vlastníkem PDA- HP 4700.A i vlastníkem softu Navigon 5 pro PDA.Ale po nechutném vytuhávání a malé výdrži baterek jsem si koupil PNA.Prvně Mio a teď Transonic.
    Jedu takhle v Itálii po naprosto neznámé cestě na Prahu,nechtěl jsem jet po dálnici páč by to byla 100km zajížďka,a šup!!! V centru městečka mě HP zradilo,to samé když jsem hledal v Salzburku parkoviště!!!!!! :
    Tak to samé,zase vytuhlo.A to jsem spěchal na fotbal MS,abych shlédl za pobaveného úsměvu Rakušanu jak dostáváme nálož od Ghany,brrrrrrTak jsem nad touto verzí hardvéru kapku skeptický.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Nemáš pravdu, verze pro PDA je jiná než pro PNA 6000 a jiná než pro 7000.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Určitě tam není více či méně funkcí.Jo jedna ano,hlasové povely.

EDIT: Prosím necitujte pokud reagujete na předchozí příspěvek, viz pravidla pro diskutující, děkuji ElSoft

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Taky me 2 krat zradila navigace, myslel jsem si, ze je to programem nebo PDAckem, ale jediny kdo za to mohl byla SD karta A-data.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Tak to u mě nehrozí mám,KingStone.Spíše to bude málo operační paměti na mém HP 4700.

Tady koukám že mapy jsou kapku přesnější,je tam o dost více silnic... Sakra nebude nějaký upgrade?http://mapreporter.navteq.com/dur-web-external/secured/submitDur.do;jsessionid=D22C1922E328EC108914DBAF94 CB1BEB

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Dotaz: v jaké řeči vám Navigon hlásí dopravní zpravodajství? Já to mám napsané v angličtině.Nemá to někdo Česky?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od libor_m
    Nemáš pravdu, verze pro PDA je jiná než pro PNA 6000 a jiná než pro 7000.
    Ještě jsem asi přišel na jeden rozdíl.Když se koukám na tento obrázek tak nevidím na svém PNA takto vyznačenou trasu.Buďto to jde jen na PDA nebo to v Čechách na Navigonu nejde vůbec.Docela by mne zajímalo jak to s tím dopravním hlášením
    Mám na mysli vyznačenou trasu kde se něco děje.
    Připojené obrázky Připojené obrázky  

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Martine, nechci se hádat, jen jsem tím svým příspěvkem chtěl říci, že PDA verze Ti nepoběží v PNA. Je to prostě jinak naprogramovaná aplikace. A každá verze (PDA, PNA6000, PNA7000) je v jiném stádiu vývoje.

Např. poslední verze pro PDA je 6.1 b647 a ta už je, dalo by se říci, ready-to-go. Běhá už vážně svižně, reakce na kliknutí jsou okamžité, mapa se nezpožďuje za reálem.

K TMC na PDA se nemohu vyjádřit, protože mám jen BT-338. V PNA verzi opravdu náhled mapy vidět není (ani v poslední beta verzi).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Já jsem to tam vložil jen aby se vědělo o čem je řeč Nevedu tuto diskuzi jako oponování,jen jsem chtěl vědět jak to je...Tak že tím to děkuji za odpověď.

Mám v současnosti verzi 6,build 555.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

pro : libor_m

Prosím tě nebyl by jsi tak moc hodnej a neposlal by jsi soubor TMC z Navigonu 6.Nebo někdo jinej.Zkoušel jsem si přepsat dopravní hlášení do češtiny a asi jsem tam změnil koncovku v názvu či co.Každopádně mi to teď neukazuje dopravní značky problému.Je tam jen prázdná kolonka a popsané ulice kde se to stalo.Mám PNA Transonic 7000. Předem moc děkuju za pomoc. Holt když tomu člověk nerozumí,tak se do toho nemá hrabat :?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

a když hrabe, zálohovat

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

A přehrát fw si nemůžeš? Já se na jejich FTPko teď nedostanu (blokováno zaměstnavatelem), takže až zítra večer.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Tak jsem zkusil nahrát ještě jednou downlaud na 6.1 Pojedu ještě do práce a potom dám vědět.Zatím dík za zájem..:yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Tak to nepomohlo :

Jo tak,změna,přepsal jsem kolona-Stau a je to daleko lepší.Ještě bych potřeboval jaký termín je v němčině u práce na silnici :
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Strana 11 z 23 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Leo a funkčnost Navigon mobile navigator
    Od xaries v sekci Navigon
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 23-02-2010, 22:08
  2. Mobile Navigator 6.2 pro PDA je tu
    Od Milhaus65_ce4you v sekci Navigon
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 30-05-2007, 12:29