Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zkusenosti s T-mobile SDA

Kaizr (7)|23.2.2006 03:51
Zdravim.
Nemate nekdo nahodou zkusenosti s T-Mobile SDA?Prodava se v nemecku a tusim i na slovensku.Jde mi oto jak je stabilni,jestli ma cenu ho kupovat - v nemecku e-bay - stoji 170e (bydlim 20km od nemecka:zaruka)
http://cgi.ebay.de/T-MOBILE-SDA-T-D1-BRAND-OHNE-VERTRAG-24MONATE-GARANTIE_W0QQitemZ9105317544QQcategoryZ93051QQrdZ1QQcmdZViewItem.
Mam K750i a chtel bych neco jineho.Znamy ho ma ale znej dostat naky info je tezky.Pouziva ho pracovne,takze naka zkouska prehrani MP3,filmu nehrozi.
Jenom by me zajimalo zda by jste na nej presli.Nebudu snim delat naky zazraky ale chci ho pouzivat jako bezny mobil - sms,volani obcas hra,MP3,film,world,exel atd
Diky za vase postrehy
00125919_57_1_b_f93a.jpg
beecher (9270)|23.2.2006 10:46
Nebude lepsi QTek 8310?
ipetr (138)|23.2.2006 15:05
Měl jsem tento přístroj víc jak rok. Musím říct, že to je dobrá mašinka i když dost záleží, na jaký kus kápneš. Kámošův o půl roku starší kus začal po 1/2 roce blbnout. Blbě fungovala klávesa 2 a skákalo menu.
Já jsem byl ale opravdu spokojen. Dokonce po přechodu na qtek 8310 jsem si říkal, že jsem nic echt zásadního nezískal. Nakonec jsem ale rád, krom synchronizace s hf a bezproblémové synchronizace s PC přes bluetooth (na T-Mobile SDA se mi jí nikdy nepovedlo rozchodit) si užívám wifi připojení.
Výhoda staršího modelu je ta, že na něj je dost softu, na 8310 mi některé oblíbené aplikace nechodí (jde jen o čas, než je tvůrci odladí na nový os)
pdq (380)|23.2.2006 16:45
Vsetko co sa pise nad mojim prispevkom je pravda.Akutrat ja som sa nikdy nestretol so"skakajucim menu"Prepojenie s PC je v poriadku.Tak isto aj BT bezi ok.Softu je habadej....do nemoty...:yes: Na chat ako stvorena.Ak to ma aj cesku T9 tak sa četuje super.Procak by som si asi pretaktoval.Vtedy ked som ho mal ja tak nebola ziadna utilitka na to.Doporucujem...kludne to vezmi od nas zo Slovenska z druhej ruky.Trezaz sa toho chce kazdy zbavit pretoze sa obzera kazdy po Variu od SK T-Mobilu. TAkze ak chces pozri si tu
Su tam fakt dobre ceny a pri vasom kurze...:$: Vyjde ta to na cca 3000.-czk

Este doplnim,ze napriek procesoru / tusim okolo 200MHz/ bezia filmy upravene pre SDA ako v kine.
ipetr (138)|23.2.2006 20:11
[QUOTE="pdq"]Este doplnim,ze napriek procesoru / tusim okolo 200MHz/ bezia filmy upravene pre SDA ako v kine.[/QUOTE]

Jo tak to musím potvrdit filmy chodí naprosto v pohodě, stejně tak mp3, navigace, data přes grps, icq (Agile mesenger), msm, Opera, Xtray, čtení knih a ostatní aplikace. Proti novému modelu je nastavení MMS a GRPS krapet složitější ale po správném nastavení chodí vše parádně. Takže, pokud nevyužiješ wifi, tak není vlastně třeba kupovat nový model...!!!
Kaizr (7)|1.3.2006 18:05
Diky za rady
8310 je pro me zbytecny - wifi snad tady nikdy nebude ( sev.cechy - sluknov )

Asi si ho objednam od slovenskych kolegu:))
Kyle (279)|1.3.2006 20:43
SDA je hodne poruchovy. Staci se podivat treba na diskuzi na www.mobil.sk. Neni vyjimkou ani opakovana reklamace stejny zavady. Eurotel Smartphone II (Qtek 8010) je spolehlivejsi, ale ma horsi joystick.

Qtek 8310 jsem mel na zkousku a nakonec sem si ho nenechal. Docela me zklamal. Vratil sem se k ET SM II a mam ho ted jeste radsi :)
ipetr (138)|1.3.2006 21:17
Jo, ta slovenská verze trpěla nemocí, skákající menu. Koukni sem

Ta německá verze byla v tomto o dost lépe, i když také to kámošovi dělala, spíš to byl ale problém vadného tlačítka. ET SM II jsem také chvilku testoval, nemohl jsem si zvyknout na tu kolébku, její stisk je dost drastický…

S tím přechodem, také jsem byl v první chvíli nějaký zklamaný ale nakonec jsem verzi 8310 přišel na chuť a nyní si jen mlaskám… :yes:
Kyle (279)|1.3.2006 22:12
Ten joystick u ET SM II je napoprve opravdu dost neprijemnej, trvalo mi nejmin 14 dni nez jsem zvyknul, ale jde to :)

Ja bych si asi na 8310 zvykal tezko. Oproti 8010 ma vyrazne min basu pri prehravani MP3, provedeni mi prijde mnohem vic "forovy" nez u predchoziho modelu, pri psani na klavesnici sem se neustale prepisoval a mel sem pocit, ze telefon pomerne casto prestaval na chvili reagovat. Vetsina zmen ve WM5.0 mi prisla spis k horsimu (a to sem ten typ cloveka, co musi mit vzdycky nejnovejsi system a firmware :) ). Dost mi taky vadilo, ze ma jen 7 MB pameti pro instalace aplikaci. Sice mam 1 GB kartu, ale abych se musel bat, ze po case budu muset hardresetovat telefon jen proto, ze se mi soubory Outlooku a kontaktu uz nevejdou do telefonu, me nejak nelakalo. Nasel sem zkratka vic negativ nez pozitiv.