Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 28

Téma: smartmap turistická

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj nevíte někdo jestli u turistické mapy od smartmapy se dá vrátit po té samé cestě co jsem šel.Jestli navigační šipka maluje nějakou čáru abych se po té mohl vrátit na zpět?
    Díky za odpověď
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Nejde to. Jde zaznamenat trasa a prehrat, ale pouze navigovat zpet nejde.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    Nejde to. Jde zaznamenat trasa a prehrat, ale pouze navigovat zpet nejde.
    Jasný díky moc, já jsem myslel, že konečně smartmap udělali tuto funkci, když je to turistická navigace.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mno, a po te vyznacene trase v mape prece zpatky jit lze, ne? Jen kontrolovat, ze jsem stale na ni
    Jinak moc turistu, kteri by se vraceli stejnou trasou, jakou prisli, neznam, bud delaji okruh nebo trasu z mista s transportni dostupnosti do jineho mista s transportni dostupnosti...
    Jinak z pohadek je znamo, ze nema cenu si zpatecni trasu znacit chlebovymi drobty ani hrachem, vyzobou ho ptaci.....

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Surgical
    Mno, a po te vyznacene trase v mape prece zpatky jit lze, ne? Jen kontrolovat, ze jsem stale na ni
    Jinak moc turistu, kteri by se vraceli stejnou trasou, jakou prisli, neznam, bud delaji okruh nebo trasu z mista s transportni dostupnosti do jineho mista s transportni dostupnosti...
    Jinak z pohadek je znamo, ze nema cenu si zpatecni trasu znacit chlebovymi drobty ani hrachem, vyzobou ho ptaci.....
    Jo to jo, ale já jsem myslel aby za navigační šipkou se malovala nějaká čára.Aby si prostě věděl kudy jsi šel, třeba na houbách a tak.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Vrzák Michal
    Jo to jo, ale já jsem myslel aby za navigační šipkou se malovala nějaká čára.Aby si prostě věděl kudy jsi šel, třeba na houbách a tak.
    Brzy se dočkáte, je to v plánu v jedné z nejbližších aktualizací. Snad již tento týden...

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Je už tato funkce zabudována? Nemohu ji najít (verze 2.8.8)...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

ten zaznam trasy nekdy musim testnout az pujdu na hriby ))) .. ale vracet se radsi budu po pameti nez po usle ceste ))))))

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Videl jsem starsi verzi turisticke mapy oproti te, kterou vlastnim a zdala se mi mnohem prehlednejsi (hlavne mi v te nove prekazi "cyklotrasy", i kdyz mapu pouzivam casto na kole, ale ty "cyklotrasy" jsou bohuzel pro me silnicni kolo casto neprujezdne, ze vedou sotolinou a pod.) a zda se mi, ze cyklotrasy mapu dost "zneprehlednuji" a ubyly i nektere silnice v miste meho bydliste :-(.
    Neuvazuje se prosim v nektere novejsi verzi o starsi podobe turisticke mapy, anebo nedala by se starsi mapa prosim nejak pouzit v novejsi verzi SM, kdyz tu novou vlastnim ?

Omlouvam se za netrpelivost, ale bude uz prosim nekdy ta "srpnova" velze SM ?
    Pokud v ni budou nejake zasadni zmeny, tak samozrejme rad pockam, ale jen jsem uz nedockavy :-) Dekuji

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Dobrý den,
    starší tur. mapy a novější jsou od dvou různých dodavatelů. Novější mapy od jiného dodavatele nám umožnily snížit cenu, např. u tur. map velé ČR z 9990,- na 5990,- díky čemuž se staly dostupnější. Původní map. podklady již bohužel nemůžeme dodat.

"Srpnová" verze SM se s největší pravděpodobností stane listopadovou, omlouváme se za původní velice nepřesný časový horizont, není spůsoben tím, že bychom byly na Bahamách, ale náročností projektu.
    Nejste sám, kdo je nedočkavý:-).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Je mozne sem hodit obrazovky novych mapovych podkladu turistickych map?

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Mohly by stačit náhledy na této adrese?
    Náhledy obrazovek

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Me ty mapy pripadaji v pohode. V cem jsou horsi jak se tady pise?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od PLANstudio
    Citace Původně odesláno od Vrzák Michal
    Brzy se dočkáte, je to v plánu v jedné z nejbližších aktualizací. Snad již tento týden...
    Tak už konečně udělal Smart maps tuto funkci o které jsem se zmiňoval téměř před rokem???

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Přímo v SmartMaps pro PDA tato funkce bohužel stále chybí. Ale je tu momentálně řešení v podobě zobrazení (uložení, editování) prošlé trasy na SmartMaps mapách v PC, (Průvodce ČR, Cykloprůvodce ČR, Office), kam lze naimportovat prošlou trasu.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Turistická mapa Offline
    Od Barbados v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-07-2011, 17:44
  2. Turistická navigace
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-05-2008, 08:03
  3. Smartmaps turisticka mapa HELP
    Od eliasjan v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-06-2007, 14:24
  4. VITO SmartMap-rady,tipy,skusenosti
    Od oltcit v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-07-2006, 22:55
  5. Turisticka mapa Slovenska?
    Od lenin v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 28-06-2006, 18:17