Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem so sync ipaq h3630

junglist_ce4you (2)|22.2.2006 19:11
Zdravim, nedavno som kupil compaq ipaq h3630 z druhej ruky a nejde mi ho zosynchronizovat s pc. Kedze uz nemam spojenie s clovekom od ktoreho som pda kupil, neviem ci problem vznikol uz davnejsie ale iba robim niekde chybu. Kedze som instalacne cd nedostal, stiahol som najnovsi active sync, postupoval som podla navodu na tejto stranke, ale ked dam na activesyncu "next", na pda sa mi objavi connecting a nic sa nedeje (resp. opakuje vyhladavanie hostu). Na pc sa deje to iste a tiez sa nedokaze pripojit. Po 4och opakovaniach sa spojenie na pc aj pda zrusi. Podobny problem som uz nasiel na https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=5907 ale tam sa to tiez akosi nevyriesilo. Bol by som rad keby ste mi aspon povedali kde priblizne moze byt chyba... Ci to moze byt koliskou, kablom alebo iba zlym nastavenim sw. Vopred
dik za odpoved
beecher (9270)|22.2.2006 19:26
WXP SP2? Pokud ano, pouzivate firewall? Pokud ano, kdyz ho vypnete, probehne spojeni?
junglist_ce4you (2)|24.2.2006 23:17
diky za snahu o riesenie, ale ako pri vacsine mojich problemov, ked som uz v uplnej beznadeji a opytam sa niekoho (alebo zaslem prispevok na forum), riesenie pride samo aj bez cudzej pomoci :) ano pouzivam xp sp2, firewall ale aj ked som ho nevypol, stacilo ist do nastaveni pripojenie activesyncu a pripojit sa cez toto nastavenie. v napovede som sa docital, ze tymto sposobom sa nejako uvolni com port pre pouzitie. sice com port vobec nepouzivam, ale taketo riesenie zabralo a pda sa zosynchronizovalo bez problemov. cize problem nebol v nicom inom, ako v neznalosti softwaru :) este raz dik za snahu o vyriesenie