Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 21

Téma: nejde se zbavit SPB Pocket Plus

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Tak jsem si nainstaloval SPB Pocket Plus. Moc mě to neoslovilo, tak jsem se rozhodl, že to smažu. Odinstaloval jsem to, smazal co se dá, ale stejně v nastavení-systém je stále ikona a odkaz na nějaké nastavení, které už nefunguje. Jak se to dá smazat? Nikde ve windows jsem nenašel jediny odkaz na SPB Pocket plus či tak něco.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

OT/ to mi chces rict,ze jsi zaplatil za SPB P+ cca 500kc a hned si ho smazal ??? /OT

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Styxer
    OT/ to mi chces rict,ze jsi zaplatil za SPB P+ cca 500kc a hned si ho smazal ??? /OT
    Styx> Vklidu to mohl byt trial. Znas to, potrefena husa nejvic kdaka

Tazz> Jaks to mazal?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Tazz1
    Odinstaloval jsem to, smazal co se dá
    Asi to odinstaloval,ne jen mazal,ale otazka od Commandera je spravna

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Jj, jen trial.

No odebrat programy. Tim mi tam toho spousta zustala (jako vzdy), takze nastalo rucni mazani.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

zkus znovu nainstalit,pak to vypnout v today a odinstalovat...potom jeste procistit registry

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od duffioso
    zkus znovu nainstalit,pak to vypnout v today a odinstalovat...potom jeste procistit registry
    nainstaloval jsem klavesnici od sunnysoftu, totalne mi odrovnala system, takze nasledoval HR no a zmizel i tento problem

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No, to bude možná problém, protože (alespoň u mně) ty podělaný WM5 nechtěj nainstalovat nic, pokud jsi to DOKONALE (někdy i ručně) neodstranil. Taky jsem z toho věčného hledání zbloudilejch součátí SW už zoufalej. :sarcastic:

Nainstaluj si MemMaid a podívej se do StartUp Services, tam by standardně měl být, jestli se ti spouští.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Tazz1
    ...takze nasledoval HR no a zmizel i tento problem
    a mas klid...chtel jsem HR navrhnout,ale kazdej vrci,kdyz mu to nekdo doporuci

Ale ja budu vrcet za ty citace. beecher

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Je možné, že když si SPB+ odistalovával, že jsi ho neměl vypnutý. Zkus znovu nainstalovat, pak všechny jeho funkce a podfunkce povypínat a pak terpve odinstalovat.
    Mě podobné problémy dělala předchozí verze Sunnysoft Backup Manageru-odinstalace hardresetem

Celkově moc rád softy SPB nemám, chovají se někdy dost podivně. :?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

To je řečeno velice diplomaticky.Je jen těžké slušnými slovy tyto softy hodnotit.
    SPBP+ si instalují ještě něco.Zkus napřed odinstalovat tu druhou aplikaci a potom se to snad odinstaluje celé.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

s SPBP+ zadny problem nemam a ani jsem nikdy nemel,takze jako vsechno,je to individualni,ale uz je problem vyresen,i kdyz neumyslne s pomoci HR,takze uz nic instalovat a odinstalovavat nemusi!

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od Miroslav Nezbeda
    To je řečeno velice diplomaticky.Je jen těžké slušnými slovy tyto softy hodnotit.
    SPBP+ si instalují ještě něco.Zkus napřed odinstalovat tu druhou aplikaci a potom se to snad odinstaluje celé.
    Díky SPBP jsem si konečně nahrál novou ROM Jedu na ní asi týden se vším, co tam bylo na původní, kromě SPBP. Zatím jediný problém Nevěřím, že reg verze se bude chovat líp než trial, takže se bez tohoto výplodu do budoucna obejdu :no:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

nema cenu tu hazet spinu na nejakej soft,kdyz spouste lidi beha jak ma....muze tam byt jen konflikt dvou a vice veci a uz problem

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Souhlasím plně s duffiosem!! Mě to běhá naprosto v pořádku a jsem s SPB Pocket+ naprosto spokojený..

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. nejde mi The Core Pocket Media Player (TCPMP) 0.71
    Od swaczynad_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 04-02-2008, 14:40
  2. V pocket pc nejde nic vymazat
    Od samponek v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 14-01-2008, 14:34
  3. jak se zbavit Clear Vue PDF
    Od jarousak v sekci Zbývající PPC