Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nejde se zbavit SPB Pocket Plus

tazz1 (680)|22.2.2006 16:31
Tak jsem si nainstaloval SPB Pocket Plus. Moc mě to neoslovilo, tak jsem se rozhodl, že to smažu. Odinstaloval jsem to, smazal co se dá, ale stejně v nastavení-systém je stále ikona a odkaz na nějaké nastavení, které už nefunguje. Jak se to dá smazat? Nikde ve windows jsem nenašel jediny odkaz na SPB Pocket plus či tak něco.
Styxer_ce4you (39)|22.2.2006 17:53
OT/ to mi chces rict,ze jsi zaplatil za SPB P+ cca 500kc a hned si ho smazal ??? /OT
CommanderZ (1798)|22.2.2006 18:09
[QUOTE="Styxer"]OT/ to mi chces rict,ze jsi zaplatil za SPB P+ cca 500kc a hned si ho smazal ??? /OT[/QUOTE]

Styx> Vklidu to mohl byt trial. Znas to, potrefena husa nejvic kdaka ;)

Tazz> Jaks to mazal?
duffioso (537)|22.2.2006 18:39
[QUOTE="Tazz1"] Odinstaloval jsem to, smazal co se dá[/QUOTE]

Asi to odinstaloval,ne jen mazal,ale otazka od Commandera je spravna
tazz1 (680)|22.2.2006 23:15
Jj, jen trial.

No odebrat programy. Tim mi tam toho spousta zustala (jako vzdy), takze nastalo rucni mazani.
duffioso (537)|23.2.2006 14:51
zkus znovu nainstalit,pak to vypnout v today a odinstalovat...potom jeste procistit registry
tazz1 (680)|23.2.2006 15:02
[QUOTE="duffioso"]zkus znovu nainstalit,pak to vypnout v today a odinstalovat...potom jeste procistit registry[/QUOTE]

nainstaloval jsem klavesnici od sunnysoftu, totalne mi odrovnala system, takze nasledoval HR no a zmizel i tento problem :)
Pavlucha (1496)|23.2.2006 15:06
No, to bude možná problém, protože (alespoň u mně) ty podělaný WM5 nechtěj nainstalovat nic, pokud jsi to DOKONALE (někdy i ručně) neodstranil. Taky jsem z toho věčného hledání zbloudilejch součátí SW už zoufalej. :sarcastic:

Nainstaluj si MemMaid a podívej se do StartUp Services, tam by standardně měl být, jestli se ti spouští.
duffioso (537)|23.2.2006 15:19
[QUOTE="Tazz1"]...takze nasledoval HR no a zmizel i tento problem :)[/QUOTE]a mas klid...chtel jsem HR navrhnout,ale kazdej vrci,kdyz mu to nekdo doporuci :D

Ale ja budu vrcet za ty citace. beecher
Zdenek Malinsky (9781)|23.2.2006 15:44
Je možné, že když si SPB+ odistalovával, že jsi ho neměl vypnutý. Zkus znovu nainstalovat, pak všechny jeho funkce a podfunkce povypínat a pak terpve odinstalovat.
Mě podobné problémy dělala předchozí verze Sunnysoft Backup Manageru-odinstalace hardresetem :(

Celkově moc rád softy SPB nemám, chovají se někdy dost podivně. :?
Miroslav Nezbeda (163)|23.2.2006 18:17
[QUOTE]Celkově moc rád softy SPB nemám, chovají se někdy dost podivně. :? [/QUOTE]
To je řečeno velice diplomaticky.Je jen těžké slušnými slovy tyto softy hodnotit.
SPBP+ si instalují ještě něco.Zkus napřed odinstalovat tu druhou aplikaci a potom se to snad odinstaluje celé.
duffioso (537)|23.2.2006 21:26
s SPBP+ zadny problem nemam a ani jsem nikdy nemel,takze jako vsechno,je to individualni,ale uz je problem vyresen,i kdyz neumyslne s pomoci HR,takze uz nic instalovat a odinstalovavat nemusi!
mmoobbyy (136)|24.2.2006 10:06
[QUOTE="Miroslav Nezbeda"][QUOTE]Celkově moc rád softy SPB nemám, chovají se někdy dost podivně. :? [/QUOTE]
To je řečeno velice diplomaticky.Je jen těžké slušnými slovy tyto softy hodnotit.
SPBP+ si instalují ještě něco.Zkus napřed odinstalovat tu druhou aplikaci a potom se to snad odinstaluje celé.[/QUOTE]

Díky SPBP jsem si konečně nahrál novou ROM :D Jedu na ní asi týden se vším, co tam bylo na původní, kromě SPBP. Zatím jediný problém ;) Nevěřím, že reg verze se bude chovat líp než trial, takže se bez tohoto výplodu do budoucna obejdu :no:
duffioso (537)|24.2.2006 15:12
nema cenu tu hazet spinu na nejakej soft,kdyz spouste lidi beha jak ma....muze tam byt jen konflikt dvou a vice veci a uz problem
atomion (1159)|24.2.2006 16:14
Souhlasím plně s duffiosem!! Mě to běhá naprosto v pořádku a jsem s SPB Pocket+ naprosto spokojený.. ;)
Miroslav Nezbeda (163)|24.2.2006 17:37
[QUOTE="duffioso"]nema cenu tu hazet spinu na nejakej soft,kdyz spouste lidi beha jak ma....muze tam byt jen konflikt dvou a vice veci a uz problem[/QUOTE]
Neměl jsem a nemám žádný zájem "házet na nějaký soft špínu".Je bezvadné,že si každý může vše vyzkoušet a potom se rozhodnout,zda zaplatit cenu,kterou za ten který soft SPB chce.Mě neběhá a proto jim nic platit nebudu.Ti spokojení nechť se zařídí podle svého.
tazz1 (680)|24.2.2006 18:00
Me beha, ale prijde mi k nicemu,tak jsem chtel trial dat pryc a to je ten kamen urazu
mmoobbyy (136)|26.2.2006 13:07
[QUOTE="Miroslav Nezbeda"][QUOTE="duffioso"]nema cenu tu hazet spinu na nejakej soft,kdyz spouste lidi beha jak ma....muze tam byt jen konflikt dvou a vice veci a uz problem[/QUOTE]
Neměl jsem a nemám žádný zájem "házet na nějaký soft špínu".Je bezvadné,že si každý může vše vyzkoušet a potom se rozhodnout,zda zaplatit cenu,kterou za ten který soft SPB chce.Mě neběhá a proto jim nic platit nebudu.Ti spokojení nechť se zařídí podle svého.[/QUOTE]

Moje slova.

2Diff: Není třeba hned volat do zbraně, pouze jenom sděluji zkušenosti ;) Ano, i konflikt s jinými aplikacemi je degradující, potřebuji používat i jiný soft. Ale k věci: nemůžu říct, že všechny potíže mi způsobil SPBP, ale po HR jsem ho zatím neinstaloval a během cca 2 týdnů jsem neměl jediný problém s budíkem, kalendářem, PIE a ani jeden samovolný SR. Takže tak :D
Miroslav Nezbeda (163)|26.2.2006 15:48
Fóra jsou i k tomu,abychm si zde čerpali zkušenosti ostatních.Byl bych první,kdo by byl spokojený,kdyby byly jen a pouze kladné. Třeba někdo najde důvod proč SPBP+ někomu působí potíže někomu ne.Jistě je to důvod k zamyšlení.Hlavně že máme na výběr.
duffioso (537)|26.2.2006 19:16
jasne ze jsou fora k tomu abychom cerpali zkusenosti,ale hned nejakemu softu rikat paskvil a podobne je zbytecny....uz kazdy z nas mel s nejakym softem potize,ale opravdu je to v mnoha pripadech jen nekompatibilita s urcitou verzi OS,nebo s jinym softem,pak uz jde jen o to,ze se musi metodou pokus omyl,zkouset a ladit...pokud zjistim ze mi nejaky pro me dulezity soft dela neplechu s jinym dulezitym,ale presto dulezitym mene,nez onen nekorektne fungujici,tak se poohlednu po nahrade toho mene duleziteho,protoze je spousta aplikaci urcena pro jednu a tu samou vec,pak uz jen vyzkouset a kdyz to beha,tak ejhle,mam po problemu...jdu testovat nove...vim,ze spousta lidi tady diskutujicich nema mraky casu,pracujou a nemuzou nekonecne hodiny nekde googlit,nebo prolezat diskuze,ale pravdou je to,ze jsme si tim vetsinou prosli vsichni,at s pomoci zkusenejsich nebo ne!!!!!!!!!!!!
Pavlucha (1496)|26.2.2006 19:22
No, problém s odinstalováním byl vyřešen, zamykám diskusi, která je už stejně o něčem jiném.