Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 54

Téma: MDA Compact II - tipy, triky, zkušenosti

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Pište veškeré tipy, triky a zkušenosti s MDA Compact II.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Já ho mám od 1 února od T-Mobile a jsem spokojen. Zatím žádné restarty ani kousání nepozoruju. Synchronizace s Outlook 2003 zcela bez problémů. Zvuk ze sluchátka není nic moc ale dostal jsem k tomu zdarma BT sluchátko a s tím to docel ujde. Ještě k tomu byl držák na sklo do auta, ale ten je strašnej. Myslím že krome WiFi a hw klavesnice je to stejné s Variem. Ale toto ma Li-Pol baterii a kamarádovo Vario ma Li-Ion.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Takže doporučuješ a myslíš, že koupí tohoto neudělám špatně?

EDIT: Prosím necitujte předchozí příspěvky, viz Pravidla pro diskutující, ElSoft

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

No je to moje prvni MDA. Ale jak rikam nekouse se to funguje to slusne. Vydrzi to celkem dlouho nabite. Jen kvalita zvuku ze sluchatka neni nic moc. A to ani na jedne strane. Mam jeste ericsson T610 a ten zni o dost lip

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Tak už jsem majitelem MDA Compact II. Jsem mile překvapen, jaký je to šikovný strojek. Sice přechod z MT na MDA je trochu složitější, ale dá se do toho dostat. Celkem mě překvapilo, jak to dobře synchronizuje s PC. Jen na jedno nemohu přijít. Pokud chci v seznamu kontaktů mít řazeno vše Příjmení , jméno, u některých kontaktů mi to vzdoruje a ať to zadám jakkoliv, pořád to píše ve tvaru Jméno, Příjmení. Nevíte někdo, jaká je v tom finta?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Nevím jak je to u WM5 ale u 2003 je tam u jména taková ta šipečka a tam máš přímo napsáno "Jméno:" "příjmení:" a takhle to máš pod sebou tak to tak zkus a bude se ti to žadit správně..Příjmení, Jméno.. :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Už se to zadařilo, stačí před zápisem ťuknout na jméno a pak vypsat položku a už se to řadí správně. Vyzkoušel jsem i synchronizaci s Outlook 2002, který byl na CD v příslušenství MDA. Synchronizuje to perfektně. Má to však jednu chybu, a to, že Outlook 2002 není v české verzi (nevím jestli český vůbec existuje). Poraďte, zda se v Outlooku dá nějak nastavit čeština nebo jestli se to dá nějak počeštit. Přece jenom už jsem starší pán a anglicky se kvuli tomu učit nebudu.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Outlook patří k Mrkvosoft (Microsoft) Office a ty jsou v určité jazykové verzi... Nevím jestli existuje počeštění pro Outlook 2002...a přímá změna jazyku na CS tam myslím není..

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Nemáte někdo zkušenost propojení MDAcII přes PC na Internet přes ActiveSync? Pročetl jsem návod v nápovědě a nejsem z toho moudrý.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Předpokládám, že to bude stejné jako u Wizarda - není-li tomu tak ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Asi si nerozumíme. Jí nechci používat MDAc jako modem, ale připojení k Internetu přes stolní počítač (nepotřebujete síťovou kartu či modem, stačí být připojen přes USB).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

tak tohle je uplne zakladni vec v AS,staci jen v desktopovem AS nastavit v nastaveni>moznosti>pravidla>predavani INTERNET!!!!je tu ale o tomhle psano opravdu mockrat!

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Marně se pokouším synchronizovat kalendář v MDAc a v PC(outlook). Když napíšu záznam do kalendáře v MDAc a pak dám synchronizovat, tak se mi to přesype do PC, ale vymaže se to v MDAc. Když napíšu záznam do outlooku, tak se mi to do MDAc nepřesype.Nemáte s tím někdo zkušenost, jestli není něco špatně nastavené? popř. jak šlape synchronizace vám? Podotýkám, že kontakty to synchronizuje bez chyby.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Prosím Tě o popsání jakýmkoliv srozumitelným způsobem(pro mě jako laika)rychlosti procáku a běhu aplikací Tvého MDA Compactu II.Shůry popsáno je pouze to,že se nekouše..
    Je to tak svižné jako u HTC Prophet aka Dopod 818 Pro,jak krásně popsal a na videu předvedl Losos?A nebo se to spíše blíží MDA Variu??Tvá odpověď velice napomůže mému rozhodnutí koupit MDA Compacta II.A druhá otázka:Jaké jsou fotky(myslím z Tvé zkušenosti)z tohoto zařízení??Konkrétně text - např.jízdní řády,stránka knihy atd...
    Mnohokráte děkuji za případné info

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Porovnával jsem rychlost pouze s Variem a je to uplně stejné. Podle mě je to téměř stejný HW. Fotit jsem s tim ani nezkoušel. Nechápu proč do všeho ty foťáky cpou.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. PocketBreeze 5 - tipy, triky, zkušenosti
    Od beecher v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 376
    Poslední příspěvek: 12-04-2011, 15:19
  2. TomTom 7 pro PDA - zkušenosti, tipy a triky...
    Od RychJ_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 296
    Poslední příspěvek: 16-08-2009, 08:17
  3. HTC TyTN - tipy, triky a zkušenosti
    Od matrad v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 103
    Poslední příspěvek: 10-09-2008, 17:11
  4. HTC ActionScreen - tipy, triky, zkušenosti
    Od jan.hronik v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 23:45