Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 54

Téma: MDA Compact II - tipy, triky, zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Je příslušenství prodávané k první verzi MDA Compact kompatibilní s MDA Compact II ? Mám hlavně na mysli baterii a USB kolébku.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

No ja sem to kupoval v únoru v T-Mobile a dostal jsem k tomu jeste držák na sklo do auta a BT sluchátko zdarma. Nevim jestli to byla nějaka akce nebo to tak dávají normálně - ale prodlužoval jsem smlouvu. Držák na sklo je šunt a ta HF taky nic moc. Dost lidí si stěžuje že mi nerozumí a hlasové vytáční s tím také nejde provozovat - povedlo se mi to přes HF správně říct asi tak 2x. Baterie je Li-Pol (narozdíl od Varia, které ma Li-Ion).

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

koukám že sem si ten dotaz nepřečetl uplně přesně ))))

nezkoušel jsem, ale ta 2 zařízení jsou zvenku stejná tak by to mělo být stejné i s příslušenstvím.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

doufam ze to v teto diskusi trosku vice ozije....

Rad bych se zeptal na to jakym zpusobem vysvetlit me jako novackovi, jak se da odstranit veskere tmobile nastaveni v MDA COMPACT II.

A dale bych se rad zeptal jaka verze ROM je nejnovejsi, tim padem asi nejlepsi.

Daval jsem tu hledat na vsechny mozne zpusoby a nic co bych pochopil jsem nenasel.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Nejnovější ROM není vždy nejleší

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

proto to sem pisu....

prvni zjisteni s a porovnani s compactem 1.

Dvojka dela hezci fotky...cistejsi...ale muze to bejt nejaka chyba u compacta 1, treba stara rom nebo co ja vim.

Nováček
    Registrace
    May 2004

Mam MDA CompactII uz cca. mesic a mohu shrnout nasledujici. Už se mi stalo min. 6x, že se mobil přepnul do režimu letadlo. A jednou se před mými zraky zrestartoval, aniž bych se ho dotknul. Procesor také nepatří k rychlíkům, ale pro běžnou práci je postačující.
    Nemáte někdo podobné zkušenosti s přepínánim do módu letadlo popřípadě s restartováním?
    Pro váhavé kupce: Pokud chcete především telefon, běžte do QTec 8310, používal jsem ho 3týdny (možnost přepínání profilů, pohodlné ovládání jednou rukou + WindowsMobile5 = prakticky stejné aplikace jako na Compactu), pokud dáváte přednost PDA+telefon je CompactII dobrá volba. Tolik má zkušenost.

Jirka

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

profily atd si do compacta muzes taky nahrat a samozrejme se da vse nastavit taky pro ovladani jednou rukou.... ale pohodlne jako ten qtek83...to nebude, ja mam radsi pda + tel...po vzhledova strance ale kvalita sluchatka se mi nejak nepozdava

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Co se týká přepínání do režimu LETADLO a následný restart, tak to se mi už také párkrát stalo, je to nepříjemné, protože pak ti lidé nadávají, že se ti nemůžou dovolat. Bohužel jsem nepřišlel jak na to. Jinak už jsem vychytal i problémy se synchronizací kalendáře. Jediné, co se mi nepodařilo, to je nastavení pracovní doby, to je to barevné odlišení v kalendáři - den. Myslel jsem, že se to upraví synchronizací s Outlookem, ale ne.

To samovolné restartování se mi odstranilo přeinstalováním nejnovější ROM od TM a od té doby to šlape bez chybičky!!!!![/I]

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

muze mi nekdo poradit cim je zpusobene ze kdyz kliknu na zpravu, tak mi zacne jezdit pravej scrollbar nahoru a dolu? tak najedu na dnes a porad se tam obejvuje a jezdio nahoru a dolu, nepomuze nic jineho nez reset

a druhy dotaz, jednou se mi stalo ze mi blby plocha, sama se otocila o 9% a byla jakoby zasekla takze kdyz jsem otevrel nabidku start tak v urcite jeji casti se mi ta nabidka ukazovala porad, jakoby v tom urcitem msite zanechala stopu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

mozna to bylo tim ze jsem nenechal nainstalovat po hardresetu ani jeden cab.

KAzdopadne nevi nekdo jak decustomizovat ze vsech tech polozek menu Tmobila?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

nikdo nevi jak decustomizovat?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

no tak nejlepsi je samozrejme neinstalovat ext_ROM po HR,ten problem s otocenim displaye na sto procent nema nic spolecneho s caby,jez jsou v ext_ROMce,tam je jen customizace a nastaveni!Urcite by problemy mela resit nova ROM,samozrejme pokud je!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

a kde se da stahnout nova necustomizovana rom pokud je, nebo jak to mam zjistit ze mam nej

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Byt tebou,tak bych navstivil forum na xda.developers.com a tam urcite najdes odpovedi na sve otazky!Upozornuju,ze je to v anglictine,takze minimalne zaklady,nebo notnou davku dedukce!

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. PocketBreeze 5 - tipy, triky, zkušenosti
    Od beecher v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 376
    Poslední příspěvek: 12-04-2011, 14:19
  2. TomTom 7 pro PDA - zkušenosti, tipy a triky...
    Od RychJ_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 296
    Poslední příspěvek: 16-08-2009, 07:17
  3. HTC TyTN - tipy, triky a zkušenosti
    Od matrad v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 103
    Poslední příspěvek: 10-09-2008, 16:11
  4. HTC ActionScreen - tipy, triky, zkušenosti
    Od jan.hronik v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 22:45