Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario - SW pravděpodobně není řádně podepsán

vulkan1 (10)|22.2.2006 13:08
Zdravím, nainstaloval jsem SW MortRing. Instalace v pořádku, ale jakmile vypnu Vario a znovu ho zapnu, začne mi to psát hlášku, že MortRing nejde spustit a že Sw pravděpodobně není řádně podepsán, atd... Přitom je to Freeware. Máte prosím nějaké typy, nemusí se někde vypnout ověřování podepsaných aplikací nebo něco podobného? Díky.
ElSoft (1244)|22.2.2006 14:15
Už se to tu několikrát řešilo doporučuji přečíst T-Mobile MDA Vario (HTC Wizard) - tipy, triky, zkušenosti usetrite si hodne trapeni (predevsim trinactou stranku), dale take urcite T-Mobile MDA Vario (aka HTC Wizard)
tak to by bylo za domaci ukol:D
pak je resini i zde

a aby toho nebylo malo tak jeste precist pravidla pro diskutující;)
vulkan1 (10)|22.2.2006 15:15
OK, diky za upozorneni i link na reseni problemu. Nicmene, nainstaloval jsem DisableSecurity.cab a problem je stale stejny.
Styxer_ce4you (39)|22.2.2006 15:29
A dal jste si to na 1. misto v configu,jak pise pan Milos Strouhal ?
vulkan1 (10)|22.2.2006 15:38
No, asi mi teprve ted dochazi, ze musim nejdriv jeste nainstalovat Total Commander, pak spustit nejaky config.exe nebo config.txt a tam to snad najdu a presunu na to prvni misto. Ted jeste nevim, jestli k tomu potrebuji unlock na ExtRom nebo ne.
Miroslav Nezbeda (163)|22.2.2006 16:08
Hodně se těším na vaše řešení.Já to zatím nikdy nerozchodil.Když jsem chtěl přesný postup krok za krokem,nikdo se neozval.
vulkan1 (10)|22.2.2006 16:11
podle jineho navodu by to melo jit presunout pomoci Memmaid 1.5 Nainstaloval jsem Memmaid, ale zatim nemuzu prijit na to, jak se s jeho pomoci do config dostat.
beecher (9270)|22.2.2006 16:14
No, ja nevim, mne stacilo nastavit:
1. Odstraneni potvrzeni o bezpecnosti pri instalaci a pouzivani programu:
HKLM\Security\Policies\Policies
Polozku: 0000101a zmenit z 0 na 1
Miroslav Nezbeda (163)|22.2.2006 16:19
[QUOTE="beecher"]No, ja nevim, mne stacilo nastavit:
1. Odstraneni potvrzeni o bezpecnosti pri instalaci a pouzivani programu:
HKLM\Security\Policies\Policies
Polozku: 0000101a zmenit z 0 na 1[/QUOTE]

Takhle přesně to mám nastaveno a výše popsaný problém přetrvává.
vulkan1 (10)|22.2.2006 16:21
ja tam mam take 0000101a / 1 (0x1)
vario (441)|22.2.2006 17:20
tuto úpravu zmiňuji i na jiném místě, jedná se o zastavení procesu, který checkuje instalaci, úprava vznikla z důvodu údajného zrychlení Varia při zastavení tohoto procesu (nespouštění)
"HKLM/init/launch80=srvtrust.exe disabled adding a `- `to end of registry string same as ......exe- and restart .
really it speeds up at starting programms , but before installing new software should make it enable"...co to zkusit na tenhle problém, nevyřešil by se tím?
vulkan1 (10)|23.2.2006 08:57
No, mozna by to tak slo, ale nemam zrovna moc chuti do HR. Stahnul jsem nejaky unlocker for WM2005 z buzzdev.net, ale ani ten nefunguje, ExtRom proste nevidim a tedy nemuzu presunout na 1. misto DisableSecurity. Nevim, jestli to je tim, ze je Vario od TMO nebo proc.
vulkan1 (10)|23.2.2006 12:50
Takze, abych shrnul sve dosavadni usili a k cemu jsem se zatim dopracoval.
Instaloval jsem Total Commander, kdyz zadam nahoru do radku Extended_ROM, vidim ji, vidim na ni vsechny CABy i soubor config.txt. Stahnul jsem si z buzzdev.net ROM Unlocker for WM2005, naistaloval do Varia.
Po spusteni by melo byt zapotrebi spustit Unlocker a v nem nejprve funkci "Unhide", pak resetovat, po nabehnuti Varia zas spustit Unlocker a spustit funkci "Unlock". To by melo zviditelnit a odblokovat Extended_ROM. Zviditelneni zrejme u Varia neni zapotrebi, zda se mi. Spusteni funkce "Unlock" ale hlasi chybu (Debug Error).
Zrejme bych mel ted CAB s nazvem DisableSecurity.cab zkopirovat prostrednictvim Total Commanderu do Extended_ROM k CABum, ktere tam --- jsou. Pak bych melt zase pomoci TC zeditovat soubor config.tx tak, že by na prvni misto dal trasu k nakopirovanemu DisableSecurity.cab
Ovsem stale mi to hlasi, ze nemam pristup k souborum, ze nelze zkopirovat, ze nelze ulozit soubor... Takze zrejme Extended_ROM neni odblokovana. Pokud by mel nekdo chut popsat trochu "blbuvzdorneji", jak to vyresit, budu nesmirne stastny.
Saman_ce4you (1451)|23.2.2006 13:07
Ve verzich ROM 1.6.x.x nejde zatim Extended ROM editovat..

Umisteni zmineneho cabu na prvni misto v config.txt neni pro beh vubec potreba. To jen kdyz chcte customizovat ER a dat tam nepodepsany caby, coz v pripade ROM 1.6.x.x je zbytecne usili, jak popsany vyse.

vulkan1: Co se tyce ty hlasky, ze MortRing nejde spustit, muzes sem hodit screenshot?
WM5 totiz kdyz neco nemuzou spustit tak vyhodej obecnou hlasku ve smyslu ze nelze soubor najit nebo neni podepsanej. Nemas to treba na karte? Jestli jo, zkus to preisntalovat to storage pameti.
vulkan1 (10)|23.2.2006 13:17
Pokud je to s verzi ROMky tak, tak potom asi ano, protoze mam 1.6.2.3
Ta hlaska vypadala tak jak popisuje Saman. Nainstaloval jsem to ted primo do zarizeni, tak uvidime, jestli to hlasku bude vyhazovat porad.
vulkan1 (10)|23.2.2006 13:21
Takze jsem to dal primo do zarizeni a fakt, hlaska je pryc. Nicmene vyvstava otazka, jestli se tedy vsechny programy nebudou muset instalovat do zarizeni. Tam zrovna extra moc mista neni navic treba pri HR bude vsechno pryc.
Saman_ce4you (1451)|23.2.2006 13:25
V pameti je lepsi mit jen soft, co se startuje/nahrava po startu systemu, cili vsechno co je "Po spusteni", Today pluginy, servisy, apod. Ostatni, co spoustis rucne, muzes klidne mit na karte..
vulkan1 (10)|23.2.2006 13:29
Tak dekuji za radu, snad to ted bude slapat.