Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ActiveSync/Qtek 9100 - samovolny restart PC

Jamiroquai (18)|22.2.2006 12:57
Zdravim. Potreboval bych poradit. Nedari se mi (nebo spis jen castecne) pripojet Pocket PC - Qtek 9100 k PC. Normalne nainstaluju ActiveSync (posledni verze), ovladace, PC ho najde, ale po pripojeni Qteka a zapoceti synchronizace se pocitac sam restartuje. Zkousel jsem vsechno. Vypnul jsem firewall, anti-hacker (Kaspersky), zakazal jsem ostatni sitova pripojeni, vypojil jsem vsechna zarizeni zapojena pres USB. Povedlo se mi uz dvakrat pripojir Qteka pez problemu, ale v pripade, ze ho odpojim a znovu zapojim uz ho PC nenalezne a pokud ano, PC se restaruje (nemusim menit ani v nic nastaveni pocitace). Proste pri te same konfiguraci to jednou jde a hned zase ne:-/ Uz nevim co s tim. Jednou se mi objevila dokonce "modra obrazovka" s hlaskou IRQL_NOT_LESS....atd. Pokud ma nekdo podobne problemy, budu vdecen za jakoukoliv radu. Diky. V pripade potrebi pisu konfiguraci PC: P4 - 2,6 GHz, Kingston 2048 MB - 400 MHz, ASUS P4C800, Ati Radeon All in Wonder 9800 Pro, SB Live!, 2 x WD 250 GB SATA, Plextor 708A a interni ctecka karet.
manigk (34)|23.2.2006 13:27
nekde jsem cetl, ze kaspersky, ikdyz je vypnut muze pusobit potize. Zkus ho uplne odinstalovat.

Manigk