Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 126

Téma: Mapa PL CZ SK HU verze 645

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Máme tady novou mapu viz - http://www.tomtom.com/products/section.php?ID=143&Section=272&Language=1

Mám ji odzkoušenou a opravdu ČR je opět aktuálnější. V mém okolí jsou už v této nové mapě zakresleny nájezdy, které ještě v předchozí mapě nebyly Dynavix je taky ještě nemá !! Navíc nám už přináší i částečné pokrytí Slovenska. A hlavně má jen 50MB !!
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Zajímavá informace, nicméně je uvedena pouze v sekci map pro TomTom ONE (nikoliv pro TT Navigator). Ale asi se něco děje i v sekci map pro Navigator, protože při pokusu o nákup mapy v sekci Plus Services to hodí hlášku "> Currently our site is temporarily unavailable, please return at a later time", takže zřejmě překopávají stránky.
    EDITOVÁNO: Tak už jsem se na příslušnou stránku dostal, ale nic nového, pouze stará známá Map of DE, AT, CH, PL and CZ 632.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

No pokud vim, tak ty mapy jsou shodne pro vsechny platformy. Rozhodne by mohlo byt zajimave, ze ma pouze 50 MB, misto tech 460 MB, co ma ta stavajici i s okolnimi staty, ktere clovek obvykle nepotrebuje.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Mapy jsou asi opravdu shodné pro všechny platformy, ale pro platícího uživatele je problém v tom, že vás stránky TomToma "pustí" koupit mapy pouze pro:
    1) verzi TT, kterou máte registrovanou (tedy např. Navigátora)
    2) ID konkrétního PDA
    Takže se vám nepodaří koupit přes www stránky mapu pro jinou platformu. Nebo má někdo jinou zkušenost?

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Také jsem měl možnost odzkoušet a mohu potvrdit update mapy - největší přínos vidím v navigaci do úrovně čísel popisných (minimálně pro krajská města) :yes:

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od MilanSu
    ja ze se chystam delat POI cisla popisna krajskych mest, tak abych se nesnazil zbytecne (bude to dost prace)
    Co jsem měl možnost letmo odzkoušet v PL-CZ-SK-HU-Map 645 tak např. Zlín je bez popisných čísel čili tam by se to mohlo hodit, otázkou je zda se to při té nemalé pracnosti vyplatí neboť se dá při současném tempu zmapování předpokládat, že další mapový update je již obsahovat bude. Jinak tato verze je taky bez průjezdu zbytku Evropy (ono holt těch 370MB úspory někde být musí

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Tak jsem zjistil, ze tam chybi Herlikovice, ale ty nebyli ani v predchozi verzi.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tak už jsem s toutu mapou najezdil přes 300 km a opravdu můžu potvrdit, že je změna rozhodně k lepšímu. Třeba během cesty se mi nestalo, že by v mapě nebyla zaznačena benzinka, kterou jsem projížděl. V předchozí mapě, jsem to ještě řešil pomocí POI, ale nyní to zatim nemám zapotřebí. Byla tam už i benzinka, která stojí od 8 listopadu 2005. Dále v našem městě je už kruhový objezd, který rovněž nebyl v mapě předchozí. Dále například u Sudoměře je nově vybudovaná silnic s obchvatem, která je již v mapě zakreslena.
    Dále se pak změnila barva dálnice z červené na zelenou, ale to je už drobnost.

Co je ale důležité, tak se rozšiřují města s pokrytím do úrovně čísla popisného. Už je obsahují všechna krajská města. Ve verzi 632 ještě nemělo toto pokrytí Brno a teď už tam jsou

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Jinak docela zajímavě je řešený dálniční úsek u Vyškova (tam kde původně D1 končila a napojovala se na rychlostní komunikaci E462, v současnosti je tam klasicky mimoúrovňově napojený sjezd na Olomouc a D1 pokračuje směr Kroměříž), to teď podle nové verze budu muset asi zůstat stát v levém rychlém pruhu, dát přednost protijedoucím po D1 z Kroměříže, pak přeskočit svodidla a střední dělící pruh a v klidu dál pokračovat po E462 na Olomouc

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Tak jsem koukal na verzi 645 a skutecne c.p.jsou uz i v ostatnich mestech, konecne. Takze mi TT usetril praci, jeste se podivam, ke kterym mestum mam ja a ktera jsou v TT a uvidim. Zatim stejne nestiham casove

EDIT : Ovsem proc je v nazvu to SK, kdyz SK je tam dle meho nazoru horsi nez v Eastern europe

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jen tak poznamka bokem... Nejsou to spise cisla orientacni?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Jak je na tom slovensko??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Peta: no je tam

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Peta
    Jak je na tom slovensko??
    Oficiálně nicmoc, SK 16%
    BLAVA a větší města do úrovně uliční sítě a jinak jsou tam silnice II třídy

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    Jen tak poznamka bokem... Nejsou to spise cisla orientacni?
    No ja az tak zase neznam rozdil mezi cisly popisnymi a cisly orientacnimi, hlavne ze vim kam jet.

Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. SK mapa pro TT5
    Od Fede v sekci TomTom
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-10-2006, 12:24
  2. Mapa CR
    Od zidrad v sekci Jakou si vybrat / koupit navigaci?
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 24-04-2006, 22:26
  3. Mapa na Jornadě 720
    Od Flash5x v sekci Zařízení typu Handheld PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-02-2005, 09:22
  4. mapa do MDA
    Od Martin Čihák v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-12-2004, 00:55
  5. Mapa ČR
    Od amer v sekci Zbývající SMP