Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SJPhone pro wm05 beta

vario (441)|21.2.2006 19:00
Možná jste někdo čekal, až bude uvolněna verze VOIP klienta SJPhone pro wm05, tak zde je beta verze
Martino2_ce4you (42)|11.12.2006 13:08
Kdyz uz je tady to tema,tak bych se chtel poradit ohledne nekterych nastaveni tohodle programu...
Jak vite,v tomto programu je nastaveni skutecne pozehnane... Nevite,kde by se tam dal zmenit audio codec,pro vyssi kvalitu zvuku?
Hodne telefonuji do USA,zvuk je dobry,jenom asi tak jednou za 5 sekund se mirne trhne.Pouzivam Voip operatora VoipStunt.
Docetl jsem se taky,ze v novem WM Crossbow by mel byt Voip klient uz integrovan,tak jsem velice zvedavej na to,jak bude telefonovani s nim vypadat...
Kato_ce4you (970)|13.12.2006 16:08
Mno tak pokud je mi znamo, tak Crossbow bude mit integrovany VoIP v podobe MSN Messengeru - takze zase nic..
A co se tyce nastaveni, tak jsem si stahl primo konfiguracni soubor urceny pro stolni verzi a vsechno nacetl korektne (coz ovsem neznamena, ze mi to funguje - a krome toho je to silene liny)
Martino2_ce4you (42)|13.12.2006 16:30
[QUOTE="Kato"]Mno tak pokud je mi znamo, tak Crossbow bude mit integrovany VoIP v podobe MSN Messengeru - takze zase nic..[/QUOTE]

Co tohle znamena? MSN nepouzivam,tak nevim jestli to ma hlasovou skuzbu. Sip protokol to teda podporovat nebude co...

[QUOTE="Kato"]tak jsem si stahl primo konfiguracni soubor urceny pro stolni verzi a vsechno nacetl korektne (coz ovsem neznamena, ze mi to funguje - a krome toho je to silene liny).[/QUOTE]

A stolni verze ti funguje bez problemu? Trhani zvuku a dalsi problemy?
Kato_ce4you (970)|14.12.2006 09:35
Mno - MSN Messenger ma "hlasovou sluzbu" - a ted by to mel podporovat i novy Pocket MSN Messenger (ale ber vsechno, co rikam prosimte s dostatecnou rezervou ;) ). Ale rozhodne to nebude na bazi SIPu.

A co se tyce stolni verze SJPhone, tak ta mi fungovala bezproblemu (instaloval jsem si ji jenom kvuli tomu nastaveni SJPhone pro WM (jinak mam HW telefon, coz mi vyhovuje vic)) -to bylo naprosto plynule, bez trhani ap. - ostatne proc by se to taky melo trhat - vzdyt je to klasicky SIP pres 802.cz a ISP Chello... Ale to jsme se dostali trosku OT.
fajmi (53)|7.1.2007 18:57
Mate s tim nekdo zkusenosti?? Funguje to?? Ten soubor tam neni. Da se nekde sehnat na strankach SJ verzi pro WM5 nemohu najit. Muzete me nekdo poradit jak dostat do WM5 nejakeho VOIP klienta? Dekuji
Martino2_ce4you (42)|7.1.2007 19:13
[QUOTE="fajmi"]Mate s tim nekdo zkusenosti?? Funguje to?? Ten soubor tam neni. Da se nekde sehnat na strankach SJ verzi pro WM5 nemohu najit. Muzete me nekdo poradit jak dostat do WM5 nejakeho VOIP klienta? Dekuji[/QUOTE]

Je to na strance SJlabs, konkretne instalator exe zde a cab zde . Program je pro WM2003SE,ale bez problemu mi funguje na Variu.
zivan (615)|18.4.2009 20:06
Doplnim jiny odkaz, kde jde stahnout beta verzi pro WM5. Pokud chce nekdo usetrit misto, tak po instalaci muze EXE soubor zkomprimovat UPX a usetri cca 4,5MB.