Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 45

Téma: UMTS v Česku: zatím není o co stát [mobilring.cz]

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

http://www.mobilring.cz/operatori/um...o_co_stat.html

Souhlasíte a můžete potvrdit zkušenost autora článku Adama Köppela?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Souhlasim s tim ze se to celkove chova podivne, ale je to lepsi a lepsi. Na zacatku unora jsem mel doma problem s pripojenim na internet, zavolal jsem na datovou linku eurotelu a do 48 hodin zrestartovali prislusnou stanici a veskere problemy s pripojovanim v oblasti meho bydliste ustaly. :yes: Jinak je jasne ze je to jesne nedoladene, ale ja uz bych se UMTS nevzdal, je to takova pohoda mit vsude po Praze tak rychle pripojeni na internet, moci Skypovat na ulici ci v doprave, tahat klidne dva filmy za noc..

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    ja uz bych se UMTS nevzdal
    ..Tak s touhle částí věty pana Miloše Strouhala plně souhlasím.. Je to přeci jen pořád v začátcích i když už pár měsíců.. Podle mého názoru je jen otázka času (řádově měsíců) kdy to Eurotel a ostatní operátoři doladí UMTS do "dokonalosti". Osobně si myslím a fandím že Vodafone to vyladí dříve než Eurotel, ale nechám se překvapit... :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ostatni operatori? Kteri?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Např Vodafone?? :?: :O

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Copak ten uz u nas spustil UMTS?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jj, mam zpravy z T-mobilu ze se do UMTS vubec nehodlaji hnat, mozna to komercne nespusti ani do konce roku.. A Vodafone? Nevim, nevim..

BTW, mam jednu perlicku, a sice ze Eurotel zrejme pro UMTS nema aktivni datove limity.. A to znamena co, Smiricky? Ze jsem za posledni tyden natahl celkove pres 9GB dat skrz Eurotel UMTS a to nepocitam upload pri intenzivnim Skypovani a nejsou proti me vedeny zadne sankce, takze na to jak intenzivne taha data evidentne prdej. :yes: Inu, taham tedy dal..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

T-Mobile uz kdysi prohlasoval, ze 2006 jeste neni u nej rokem UMTS... Takze 2007... A Oskar se dusoval, ze konec 2006... Tak uvidime...
    Holt, je ten Eurotel proste technologicky spicka, marne...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

nebojte se,az se stane z eurotelu O2,tak uz to bude docela fajn ne?Budeme tu mit vsechny velky operatory a bude konecne na vyber sluzeb,az se nam z toho bude motat hlava ...a coz teprve ty ceny :yes:

Zatímco u Českého Telecomu se o přejmenování či změně loga mluví téměř otevřeně, u Eurotelu zatím není nic jisté. Obavy ze ztráty silné pozice jsou ale jasné. Příchod Vodafone, který svůj rebranding chystá na začátek příštího roku, není pro mobilní trh s takovou penetrací jako má ten český nic jednoduchého. Vodafone je na mezinárodním poli znám zálibou v solventních zákaznících, přesně takových, jakých má nejvíce zřejmě Eurotel. A tvrdý konkurenční boj tak na sebe doufejme nenechá dlouho čekat. Ať už mezi Eurotelem a Vodafone anebo O2 či MoviStarem a Vodafone.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

O2? A nepletes si to nahodou s Telefonicou?.. Ta preci koupila anglicke O2, ne ono ji..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Telefónica však údajně chce pro své mobilní operátory v Evropě používat název O2.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Fakt? Sem netušil.. No, uvidíme, ale i kdyby to tak dopadlo, vadit mi to nebude, O2 má totiž 10x stylovější corporate identity než současný Eurotel a MDA zařízení brandovaná operátorem O2 jsou vždy ze všech operátorských mutací nejvzhlednější, jsou doslova nádherná, a hlavně, jsou černá! :yes:
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00125408_O2_agitate_Bxk.jpg 
Zobrazení: 33 
Velikost: 44.5 KB 
ID: 4124   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00125408_xda-exec-flipped_WU3.jpg 
Zobrazení: 28 
Velikost: 20.2 KB 
ID: 4125   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00125408_xda-exec-front_PX9N.jpg 
Zobrazení: 43 
Velikost: 12.3 KB 
ID: 4126   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00125408_xdaiii_bottom_0INQ.jpg 
Zobrazení: 34 
Velikost: 33.1 KB 
ID: 4127  

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

no nebyl by ten tvuj krasavec jeste hezci a bezici v UMTS via O2?nahodou jsem to zaslechl vcera na radiu a taky jsem koukal jako cervotoc do bambusu ...O2 u nas? a ono asi jo

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

No, ja se bavil s technikem od vodafonu, a ten říkal že stavějí jednu BTSku za druhou. Respektive je staví pod desítkách. Tak nevím nevím, kdo na tom bude lépe .... Jo a T-Mobile mě s tímhle ****, jak si s tím nepohne, tak se pohnu ke konkurenci....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

A nač čekat? Mne T-mobile naštval svou ignorací UMTS natolik, že jsem si před týdnem konečně přenesl své T-mobile číslo k Eurotelu, a to navzdory tomu, že jsem byl T-mobilu "upsán" do 3/2007. Konečně můžu zahodit Go Data Unlimited kartu navíc, a fungovat na jednom čísle hovory i data. :yes:

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 28-01-2007, 12:57
  2. TMC v Česku?
    Od killerGBU_ce4you v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 22-12-2005, 06:31
  3. Kolik budou stát služby 3G?
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 06-10-2005, 11:19