Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 8 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 113

Téma: 1. plzeňský sraz ce4you :: Plzeň - Lochotín, 4. března 2006, Bar a Restaurace Merlin

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Snad Amalka, ne?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Richarde,Kavy asi myslel jednu pokleslou zabavovou kapelu ...to nevim obcas jsem tam byl na Anakonde a dobry!Doufam,ze jeste nekdo prijde a dobra vec by byla treba CDMA a AP,kamarad CDMA ma ale je nej odkazan,bohuzel,takze asi jen EDGE a GPRS!To zamrzi,ale po souboji XPho se Suorajem a jejich rychlych dat,kdy Suoraj lezl po stole a vyuzival kazdeho vyssiho okolojdouciho,si myslim ze EDGE a GPRS bude stacit

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od duffioso
    Richarde,Kavy asi myslel jednu pokleslou zabavovou kapelu...
    Aha, tak to jsou takove ty radoby ftipne kapely, ktere by setrela kazda zacinajici punkrockova garazova kapela z Ameriky, at uz texty, melodiemi, stylem ci zvukem, popripade nastvanoti (receno v ramci pravidel)... :? :sarcastic:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

abych ti pravdu rekl,tak ani nevim jak nebo co hrajou,ale budu rad kdyz tam bude klid na diskuzi lehce technickeho charakteru....tebe tam tedy ocekavat nemame ani na pul %?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Bohuzel, tento vikend si vyzadala pritelka jako ten, ktery stravim s ni...
    Sorrac, snad nekdy priste. Nemluve o takovem spatnem predvyplatnim terminu...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Škoda že nedorazíš.Takhle nebudu vědět,koho hledat.Jsi totiž asi jediný ,kdo má v avataru fotku.Tedy mimo guru Pavla Kozy
    Já sebou akvárium s rybičkama tedy neponesu

OT: Pokud nehraje zrovna deathmetal,tak mi s přáteli u pivka ani tak nezáleží na stylu hudby. Jde mi spíš o atmosféru a "podívat se,když se dělá živá hudba".Navíc Merlin není klubová sklepní kóje a kapely musí mít už jistý standard.A název přeci hned neznamená extrém.
    Víla análka

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Bych ji musel moc hodne ukecavat, aby mne pustila...

Ach ten standarT...
    Bohuzel mam averzi k typicky ceskemu bigbeatu a zabavovym kapelem, je to v 99% neposlouchatelne, nezabavne...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Za trest si opíšu 100krát celý tvůj Češtinářský koutek .

OT:Máš v podstatě pravdu.Některé kapely bych si také do sluchátek nepustil.Ale na živo se spíš dívám,než poslouchám.
    Kdo zná západočeskou kapelu Brutus,dá mi za pravdu,že se to nedá poslouchat,ale zážitek z koncertu fajn.
    A Katapult přeci taky prorazil s třemi akordy na kytaru
    VELMI příjemně mě překvapila třeba kapela V3Eska.To svědčí o tom,že jsem přístupný snad každému stylu.Jen to musí mít melodii nebo rytmus.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

2Kavy:beecher ve skutecnosti vypada o dost mladsi,ja ho skoro nepoznal

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ja na kazde fotce vypadam, jako bych byl jednou nohou v hrobe...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

no to zase ne,ale dokud jsem v tom Radotine nepustil notes a nezapnul wifinu,tak bych si nebyl jistej,jestli jsi to ty....kdyz mi to naslo tvoji AP tak me to trefilo....ale na fotce opravdu vypadas starsi:-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

free wifi

http://www.hotelgondola.cz/cze/

:-)

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Lidičky, tak sem se dočetl že je to už zejtra )) Já tu zejtra bohužel nejsem, jsem v dojčlandu... Tak asi nic... Myslim že vám ale chybět nebudu...

PS: Užijte si to Plzeňský pivečko...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

no tak to je blby,tak nas bude jeste min nez jsem cekal,doufam,ze ostatni prijedou....snad prijede i Milos,zavzpominat na mladi:-)))

2:jeenik:mrknu na to doma,co to ma byt?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od duffioso
    2Kavy:beecher ve skutecnosti vypada o dost mladsi,ja ho skoro nepoznal
    Hmmm,tak to mu závidim.Opravdu.Já vypadám totiž blbě na každé fotce.Ale ve skutečnosti je to pak ještě horší.

Strana 4 z 8 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 30-05-2012, 09:30
  2. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 17-09-2006, 11:57
  3. Reakcí: 96
    Poslední příspěvek: 22-08-2006, 22:56
  4. Reakcí: 132
    Poslední příspěvek: 07-04-2006, 10:46
  5. Reakcí: 93
    Poslední příspěvek: 17-05-2004, 09:04