Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 113

Téma: 1. plzeňský sraz ce4you :: Plzeň - Lochotín, 4. března 2006, Bar a Restaurace Merlin

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Kde jsi byl na vojne?...jinak v Plzni se vzdycky dalo jen chlastat a balit holky....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Prvni pulrok Stribro, a druhy mne za trest soupli do Marianek.. Ale to mi v cestovani do Plzne stejne nezabranilo, mel jsem tam kamarady a "kamaradky"..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Stribro a muj milovanej plk.Klement ......no doufam,ze nezustane jen u slibu a opravdu se nekdo ukaze...lidi morde prihlaste se,at uz muzem neco domluvit

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jeste ze mi dali zadarmo modry bestseller...
    Duffioso, musis to nejdrive zaridit, dat termin, pak se mohou lide hlasit...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

beechere,ja to chapu,ale jde o to,ze vy mate srazy docela pravidelny a vite,ze se sejdete,takze muzete psat hned terminy!

Takze bych to videl na patek 3.3.2006,nebo hned nasledujici den,tedy 4.3.2006...samozrejme se termin muze zmenit,ale takhle nejak bych to videl!Pokud je to moc sibenicni termin,taak to sem napiste a doufam,ze se nas aspon deset sejde!:yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od duffioso
    Stribro a muj milovanej plk.Klement
    Jóóóóóóó, starej Klement a jeho celodenní sekání útvarového hřiště pomocí trakturku z Mountfieldu, tak to už je dnes takřka LEGENDA.. :yes: ) Jinak,duben 2000 rulezz.
    BTW, pokud to uspořádáte v sobotu a nic mi do toho nevleze tak rád přijedu, i bez té 100-60-90..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

radi te uvidime a i ostatni prespolni,pokud tedy neprijdu jen ja a Elsoft...

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Nooo ten bar je hned u pomníku, je to nad nějakou pizzerií myslim A možná to je ono co myslíž, de se dolu je to jako ve sklepě, je tam i fotbálek atd... Jo pivo tam taky nenosí špatný servírky, ovšem jak kdy...

http://www.jekyllhyde.cz/

odkázek

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Halo, halo, jakpak je to se srazem z Plzeňska? Já bych rád

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

No takze diky -Ptr->HX4700 bychom mohli mit i wi-fi,coz nejni spatny,a pokud jsem koukal tak by to tam mohlo byt fajn...asi zaskocim na kontrolu!Jasne ze vsechny radi uvidimenapiste mi nazory na to datum 4.3.2006 sobota!

Edit:je tam problem,ze o vikendech jsou tam akce,a nebude tam zrovna klid!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

A nemeli by jste tam nejakou restauraci-bar, kde se i vari po cely den? Budem pekne vyhladly po ceste..

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

JH vypadá dobře, ale s ohledem na to, že tam nevaří, v sobotu mají až od 17 h. a moc klidu na povídání tam asi nebude bych se přimlouval za jiný podnik.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

no tak ta otviraci doba opravdu neni idealni a to jidlo by se taky hodilo....holt se budeme muset obejit bez wifiny,ale v tom Merlinu je to pekny,je to nonstop a hlavne tam dobre vari!dneska zjistim podrobnosti a pisnu je sem...v pripade problemu s rezervaci zajistim nahradni misto....je tu moznost byt u nas v Nyranech,v pensionu Savoy,kde je i ubytovani,a je to 15km od Plzne...holt bych nepil a delal taxikare...jsem sofer a nepit mi nedela problemy!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

lidicky,prosim vas,piste mi SZ kdo jde at adelam seznam!Diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od duffioso
    beechere,ja to chapu,ale jde o to,ze vy mate srazy docela pravidelny a vite,ze se sejdete,takze muzete psat hned terminy!
    Ale pochop, ze kdyz aspon nevim, kdy to bude, nemuzu ti rict, ze prijedu? :sarcastic:
    A jelikoz to planujes na 3./4.3., tak ti uz ted muzu rict, ze urcite ne...

Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 30-05-2012, 09:30
  2. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 17-09-2006, 11:57
  3. Reakcí: 96
    Poslední příspěvek: 22-08-2006, 22:56
  4. Reakcí: 132
    Poslední příspěvek: 07-04-2006, 10:46
  5. Reakcí: 93
    Poslední příspěvek: 17-05-2004, 09:04