Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace AS 4,1 s iPAQ 2490 WM5

Tomas VXR (9)|21.2.2006 16:03
Ve stavu totálního zoufalství bych chtěl požádat o radu v nastavení sychronizace mezi AS 4,1 a ipaq-em 2490 s WM5. Myslel jsem si že už mě nic nemůže překvapit po 2 roční práci s Asusem My pal 620 BT, ale opak je pravdou. skončil jsem na takové banalitě jako je základní synchronizace přes USB. Ne tak úplně, synchronizace se mi povedla úplně, jen nemohu dostat poštu, kalendář a úkoly do iPAQu. Po neúspěšné synchronizaci iPAQ hlásí:"program AS zjistil problém v zařízení (plocha). Kód odborné pomoci: 85010014"
Tak opravdu nevím kde je problém:(
Lokalizaci a programy které používám jsem nainstaloval bez problémů buď přes USB nebo přes infraport.
Jediné co mi schází k úplné spokojenosti je dostat do mého stroje taky pracovní poštu a kalendář!
Prosím poraďte!
Tom
beecher (9270)|21.2.2006 16:14
Myslim, ze podpora HP ma vas problem odpoved.

Pripadne spousty odpovedi pan Booh. ;)
Tomas VXR (9)|25.2.2006 17:16
Díky za odpověd´ a odkazy, bohužel ale pořád nic, synchronizuji např. oblíbené položky, ale nic z outlooku,máte-li další tip předem díky za něj.
Napsal jsem i do sunnysoftu a na technickou podporu HP, ale ani je nenapadlo odepsat... zvláštní přístup :disgusted:
Tomas VXR (9)|2.3.2006 22:15
Konečně je vše jak má být! V mém problému mi pomohli odborníci z Microsoftu! Požádal jsem je o radu a na oplátku mi poslali soubor, který po spuštění zkontroloval skutečné nastaveni a vytvořil .cab soubor, který jsem jim odeslal. Obratem jsem dostal tip na náš podnikový sítový antivirus Office Scan, který vše blokoval. To prostě nevymyslíš! Takže opravdu díky!...