Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jornada 928 - ???

Martin F._ce4you (21)|17.8.2003 13:45
Uvažuji o koupi XDA/MDA. Máte někdo Jornadu 928? Jaké s ní máte zkušenosti?
hybo (3107)|17.8.2003 14:59
Jornadu nekupovat, to je vse, co se da rict, HP ji ani poradne neuvedlo, snad jen ve 2 krajinach a zadny uspech. MDA-XDA-DATAPHONE-QTEK jsou lepsi reseni. Mozna pockat na XDA2.
PavelR. (2184)|17.8.2003 15:22
... i kdyz se v CR Jornada 928 nakonec neprodavala tak tu jeden testovaci kousek mam. Pouzival jsem ji cca 3-4 mesice. Ted u nas lezi ladem nebot odesla baterie - tj. vybije se za velmi kratkou dobu. Zde je nekolik veci, ktere se mi na tomto PDA s integrovanou telefonni casti libi a nelibi:

Libi:
- druhy "stavovy" displej, ktery umi zobrazit stav baterie, signalu, operatora, logo a blizici se schuzku
- aktivni kryt a s nim spojeny docela dobre udelany ovladaci software; kryt navic zajisti to, ze si pri telefonani (pokud nepouzivate HF) neumastite displej jako u XDA/MDA
- CF slot podporujici I/O
- vice HW tlacitek nez XDA
- a pak nejake ty drobnosti:
- vestaveny EZ WAP
- SW na prijem Cell Broadcast (pokud mate SIM Eurotelu, muzete si zapnout CB na kanalu 471 a nechat si zobrazit seznam BTS, ktere vas na ceste obsluhovaly); ve spojeni s databazemi BTS z www.gsmweb.cz je to docela zajimava funkce ...
- moznost spousteni MIDP apletu podobne jako v telefonech podporujici J2ME
- vestaveny SW na castecne hlasove ovladani

Nelibi:
- vetsi nez XDA
- kloub anteny
- slabsi CPU (OMAP 710), pri praci s PDA je to poznat
- slabsi vydrz baterie

To je zhruba vse na co jsem si ted vzpomel.

Jinak velmi dobrou recenzi Jornady 928 vcetne pros&cons tohoto PDA najdete zde:
http://www.tekguru.co.uk/PPC_Reviews/Jornada928/index.htm

Pokud ale chcete neco s PPC PE, tak bych se spise rozhodl pro XDA/MDA jelikoz sehnat cokoli na Jornadu 928 (napr. novou hlavni baterii) + servis je v CR problem.

PavelR.
MORAVIA Consulting