Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Active Sync a Support code 1

Ivana Klementova (6)|20.2.2006 14:01
Prosim o pomoc. Pouzivam PDA HP IPAQ rx 1950, OS 5.1.1702. Od pocatku mam nainstalovany Pocket Informat 2005, rev. 4, Build 492. Kdyz vytvorim v Outlooku (verze 2002) kontakt, task nebo appointment, ktery obsahuje note a synchronizuji s PDA, je vse v poradku. Problem je opacne, task/appt s note vytvoreny na PDA nelze synchronizovat do Outlooku - ActiveSync hlasi chybu (support code 1). U zaznamu, kde neni note, je vse v poradku. Nevite kde je problem?
beecher (9270)|20.2.2006 14:40
Pokud pouzivate Osobni slozky, tak to vypada, ze jsou naborene. Najdete na disku Scanpst.exe a spustte jej oproti vasim Osobnim slozkam (souboru .pst). Po te odinstalujte a nainstalujte ActiveSync.
Ivana Klementova (6)|20.2.2006 15:20
Dekuji za radu, vecer vyzkousim.
Ivana Klementova (6)|20.2.2006 23:42
Tak bohuzel to nepomohlo. Zkusili jsme nasledujici:
- reinstalace Outlooku
- reinstalace ActiveSync
- vytvoreni novych osobnich slozek (prazdnych)
a presto kdykoli pridam k jakekoli polozce z Calendar, Contact, Task poznamku, pri dalsim syncu se polozka neprenese do velkeho Outlooku a sync zkonci hlaskou Support code: 1

Nanapada prosim jeste nekoho neco?
belami (8)|21.2.2006 01:32
Zkus update na Outlook 2003, ten je mnohem vyzrálejší z hlediska replikace a synchronizace. Možná to pomůže...
PavelM_ce4you (95)|21.2.2006 10:57
2belami: Ten update lze ziskat legalne zdarma? Pokud ne, tak je to na prd, Ivana dostala k PDA prave 2002. Dokupovat dalsi veci, aby zarizeni fungovalo jak ma, neni to prave orechove. :-(
belami (8)|22.2.2006 16:10
Pokud má verzi 2002, musí legálně koupit upgrade na 2003. Outlook 2003 není volně stažitelný. Lze jej koupit separátně nebo jako součást Office 2003. Souhlasím že by to mělo fungovat bez dalších nákladů a taky by mně nebavilo dokupovat další software...
Podívali jste se na web Microsoftu? Popř. v technetu by se něco našlo

[QUOTE="PavelM"]2belami: Ten update lze ziskat legalne zdarma? Pokud ne, tak je to na prd, Ivana dostala k PDA prave 2002. Dokupovat dalsi veci, aby zarizeni fungovalo jak ma, neni to prave orechove. :-([/QUOTE]
PavelM_ce4you (95)|22.2.2006 16:37
2belami: Prolezl jsem vsechno mozne, nasel jsem dalsi dva lidi, kteri maji stejny problem, ale zatim na reseni neprisli. Cim dal tim mam vetsi pocit, ze AS4 je pekny shit. Uz jen nemoznost kompletniho backupu me celkem zarazila.

Vcera jsem jeste zkousel vsechno odinstalovat a nainstalovat znovu, stahnout SP na outlook a syncovat proti prazdnym osobnim slozkam. A nic. Dival jsem se do logu a je to nejake divne, havaruji tam funkce jako GetSysTime (nebo tak nejak).

Stve me to o to vic, ze to jsem byl ja, kdo Ivanu presvedcil pote, co ji klekl Palm (poskozena databaze s todo), at prejde na PPC. No zatim to dela tak, ze nepouziva poznamky u polozek a snad se to casem vyvrbi.
beecher (9270)|22.2.2006 21:03
Zoufaly pokus: http://download.pocketinformant.com/FTF/PI/PocketInformant_English.WM5.cab - posledni beta build pro WM5

Pac ja ted vyzkousel na svem PC bez PI pridat task s poznamkou a probehlo to v poradku...

EDIT: Sakra, ja pouzivam Outlook2003, tak nic...
PavelM_ce4you (95)|22.2.2006 22:40
Tak jsem to mezi tretinama v hokeji zkusil a ta beta nepomohla, nechame to zatim byt, snad to nejak vyhnije samo. Ale diky za link na tu betu, jsou tam veci co se mi libi.